سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246

سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246 توانسته است امروزه به دلیل یکسری از مشخصات بارز مانند قیمت ارزان و کیفیت مناسب در زمان دوخت کردن انواع کاغذ مورد استقبال بسیاری از مصرف کنندگان این محصول پر مصرف قرار گیرد. اگر روزانه با انبوهی از اسناد و مدارک سر و کار دارید که نیاز به بایگانی و دسته بندی آن ها احساس می شود، باید از وسایلی همچون دستگاه منگنه استفاده نمایید. از این رو ما به شما جهت اتصال این برگه های مهم خرید سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246 را با قیمتی مناسب پیشنهاد می کنیم. این ابزار کاربردی سال ها است که در اختیار بشر می باشد و توانسته است در بایگانی اسناد و مدارک جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد. برای اولین بار در سال 1866 میلادی فردی به نام جورج مک گیل توانست به دلیل استفاده روز افزون از انواع کاغذ در قرن نوزده که باعث ایجاد تقاضا برای متصل کردن مدارک به وجود آمد دست به ثبت اختراعی مؤثر در این زمینه بزند. او یک فرد آمریکایی تبار بود که جهت متصل کردن کاغذ ها قطعه کوچکی از جنس برنج با قابلیت خم شوندگی را معرفی کرد که به وسیله یک دستگاه منگنه این اتصال صورت می گرفت. البته به دلیل کار کردن سخت با این وسیله و گران بودن آن سوزن منگنه، سال ها به طول انجامید تا بتوانند محصولی به شکل امروزی را تولید و در بازار عرضه نمایند.

ویژگی های سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246

  • این محصول ساخته شده از بهترین مواد اولیه با کیفیت و خالص از جنس استیل می باشد که در مجاورت با رطوبت زنگ نمی زند و تغییر رنگ نمی دهد که بعد از استفاده و قرار گرفتن بر روی انواع کاغذ (اسناد و مدارک) می توانید با گذشت مدت های طولانی منگنه زده شده را با همان کیفیت مشاهده نمایید. این موضوع باعث می شود تا لکه زنگ زدگی به رنگ زرد بر روی کاغذ مشاهده نشود.
  • استیل به کار رفته جهت ساختن سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 از ضخامت مناسبی تقریباً برابر با 1 میلی متر برخوردار است که می تواند مقاومت مناسبی را از خود در برابر چند فشار وارده که به ترتیب به آن ها می پردازیم نشان دهد. اولین وظیفه مهم یک سوزن منگنه با کیفیت و خوب این است که بتواند در مقابل فشار وارده در اثر شکافتن بافت تعدادی کاغذ که بر روی یکدیگر قرار گرفته اند تاب تحمل را داشته باشد و بعد از منگنه کردن بدون آن که خم شود پایه های سوزن به طور کامل درون کاغذ فرو رود که این ویژگی در زمان استفاده از این محصول مشاهده می شود. مورد بعدی این که اگر بعد از دوخت کردن تعدادی کاغذ تصمیم بگیرید سوزن را به وسیله منگنه کش بیرون بیاورید به دلیل ضخامت مناسب به کار رفته در این سوزن منگنه کار برای شما آسان است.
  • شرکت KW-Trio این محصول را با طراحی جعبه ای کشویی (کبریتی) تولید می کند که دسترسی به سوزن منگنه را برای کاربر بسیار آسان نموده است.

مشخصات سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246

  • این محصول دارای یک جعبه به ابعاد 7 × 3.7 × 1.5 سانتی متر و وزن 50 گرم می باشد که امکان قرار دادن آن درون کیف، جامدادی، کشو یا روی میز به سادگی برای شما فراهم است.
  • به طور استاندارد واحد شمارش سوزن منگنه کلمه خشاب است که هر خشاب متشکل از 50 عدد سوزن از جنس استیل به هم چسبیده می باشد. با این تفاسیر می توان گفت که داخل یک بسته سوزن منگنه تعداد 20 خشاب و در کل تعداد 1000 عدد سوزن وجود دارد که بعد از یک بار تهیه امکان منگنه یا دوخت کردن 1000 دسته کاغذ را به سادگی برای شما فراهم می کند.
  • هر خشاب که در بالا به آن اشاره کردیم طولی برابر با 3.2 سانتی متر دارد که به طور استاندارد درون هر دستگاه منگنه امکان قرار دادن دو خشاب وجود دارد. حال شما در زمان منگنه کردن، یک سوزن با دهانه ای به عرض 7 میلی متر و با  پایه هایی به طول 6 میلی متر در اختیار دارید که امکان متصل کردن 2 الی 30 برگ کاغذ 80 گرم را به راحتی دارد.

خرید اینترنتی سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246

بعد از مشاهده مشخصات و قیمت این محصول در فروشگاه برایتو می توانید اقدام به خرید سوزن منگنه 24/6 کی دبلیو تریو مدل KW-Trio 24.6 کد 00246 با قیمتی ارزان جهت استفاده در امور بایگانی ادارات، مدارس و دانشگاه ها نمایید. این سوزن منگنه محصولی با کیفیت و مقرون به صرفه است که تحت لیسانس تایوان در کشور چین تولید می شود که با استفاده از آن می توانید به راحتی اسناد و مدارک خود را دوخت نموده و به تفکیک بر روی یکدیگر قرار دهید. این موضوع باعث می شود تا از به هم ریختگی و جدا شدن کاغذها از یکدیگر جلوگیری نمایید و در زمان نیاز دسترسی راحت تری به مدارک مورد نظر خود داشته باشید.

ادامه مطلب