جوهر خودنویس پلیکان مدل 4001 حجم 62.5 میلی لیتر

امروزه افراد محدودی وجود دارند که همچنان نوشتن با خودنویس را به نوشت افزار دیگر ترجیح می دهند. چنانچه شما هم جزو این دسته از افراد هستید جوهر شیشه ای پلیکان یک انتخاب مناسب جهت پر کردن انواع خودنویس شما می باشد. جوهر خودنویس پلیکان 4001 از مرغوبیت بالایی برخوردار است و در رنگ های متنوع: جوهر خودنویس آبی، جوهر خودنویس مشکی، جوهر خودنویس قرمز و جوهر خودنویس سبز عرضه می گردد. جوهر پلیکان باعث می شود شما همچنان با حفظ خودنویس محبوب خود به طور مکرر از لذت نوشتن با آن بهره مند شوید. جوهر خودنویس پلیکان آلمان با وزن 170 گرم و با حجم 62.5 میلی لیتر در ابعاد 6 × 4 × 7 سانتی متر ساخته شده در کشور آلمان یک جوهر مناسب خودنویس که آن را در بازار لوازم التحریر به عنوان بهترین مارک جوهر خودنویس می شناسند. با خرید اینترنتی جوهر خودنویس پلیکان با قیمت مناسب از فروشگاه برایتو می توانید یک هدیه مناسب به نزدیکان خود بدهید.

نحوه شارژ خودنویس

اولین قدم استفاده از دستکش مناسب جهت شارژ خودنویس مورد علاقه تان می باشد سعی کنید از یک تکه کاغذ یا روزنامه زیر دست خود استفاده نمایید حالا می توانید خودنویس خود را باز کرده و آن را آماده شارژ نمایید.

معمولاً شارژ خودنویس به دو شکل انجام می شود

  1. پوکه خالی جوهر خودنویس از آن جدا می شود و شما می توانید یک یدک فشنگی پر را جایگزین آن نمایید.
  2. نوک خودنویس خود را داخل شیشه جوهر خودنویس پلیکان قرار داده و با چرخاندن مخزن خودنویس به میزان لازم آن را شارژ نمایید.

بهترین جوهر جهت شارژ خودنویس

جوهر خودنویس پلیکان، جوهر خودنویس یوروپن، جوهر خودنویس لامی، جوهر خودنویس پارکر، جوهر خودنویس شیفر، جوهرخودنویس اعتدال، جوهر خودنویس ایپلمات و جوهر خودنویس ایرانی

ادامه مطلب