دستگاه پانچ کانکس مدل 1620

دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 ساخت کشور هندوستان تحت لیسانس آلمان با قابلیت پانچ تعداد بالایی کاغذ به طور همزمان بدون نیاز به کارگیری  فشار دست زیاد که بیشتر مدیون نوع طراحی اهرم می باشد. مراکز بزرگی مانند ارگان های دولتی، بیمارستان ها، دانشگاه ها یا دفاتر بزرگ خصوصی با تعداد زیادی اسناد و مدارک سر و کار دارند که باید آن ها را به روش های مختلف مرتب و بایگانی نمایند تا در صورت نیاز بتوانند به آن ها دسترسی راحت تری داشته باشند. ما به شما استفاده از بایگانی و دسته بندی مدارک به وسیله یک روش سنتی و قدیمی را پیشنهاد می کنیم. در این روش کافی است به وسیله یک دستگاه پانچ کانکس مدل 1620که بتواند از عهده پانچ حجم زیادی از کاغذ برآید استفاده نمایید. این محصول دارای یک دسته اهرمی بلند از جنس استیل ضد زنگ و مقاوم در برابر فشار می باشد که جهت افزایش فشار دستان شما بر روی سنبه های پانچ جهت سوراخ کردن راحت تر طراحی شده است. توجه داشته باشید که معمولاً در اتاق های بایگانی که با تعداد زیادی کاغذ جهت بایگانی در روز مواجه هستند، بیشتر سعی می شود از ابزاری که مناسب کارهای تیراژ بالا می باشد استفاده شود. همانطور که می دانید یکی از وسایل بسیار مهم جهت دسته بندی اسناد و مدارک و سوراخ کردن آن ها برای متصل کردن به انواع زونکن یا کلاسور دستگاه پانچ می باشد. اگر یکی از فعالیت های مهم شما در روز استفاده از این محصول است چند نکته باید در زمان خرید مورد توجه قرار گیرد. داشتن یک اهرم جهت افزایش بیشتر فشار دست شما، داشتن یک خط کش از جنس استیل جهت تنظیم نقطه فرود میله های پانچ که بتوانید به راحتی آن را در نقطه مورد نظر قفل نمایید و یک سینی که بتواند تکیه گاه مناسبی برای قرار دادن کاغذهای شما بر روی خود باشد و در انتها یک مخزن با درپوش پلاستیکی که امکان جمع آوری زباله های ایجاد شده از خرده کاغذها را فراهم کند.

ویژگی های دستگاه پانچ کانکس مدل 1620

 • دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 ظرفیت پانچ 160 برگ کاغذ 80 گرم را دارد که می توانید به سرعت و سادگی اسناد و مدارکی که در روز باید مرتب شود را سوراخ کرده تا به وسیله زونکن داخل انواع قفسه و کمد بایگانی کنید.
 • این محصول تحت لیسانس کشور آلمان در هندوستان تولید می گردد که دارای کیفیتی بسیار بالا می باشد. اهرم این محصول از جنس استیل با ضخامتی مناسب تهیه شده است که می تواند وزن دست شما را در هنگام فشار تحمل کند. درفش ها از جنس استنلس استیل می باشد که در دراز مدت کند نمی شود. و سینی از جنس فلز پوشیده شده از رنگ الکترو استاتیک که در مقابل خطو خش و رطوبت مقاوت بالایی را از خود نشان می دهد.
 • لازم به ذکر است پانچ kanex 1620 به عنوان یک دستگاه پانچ بزرگ، دارای درپوش پلاستیکی جهت جمع آوری خرده کاغذ های ایجاد شده بعد از عمل پانچ می باشد که به طور کلی به دلیل ماهیتی که دارد با ایجاد اصطکاک بر روی انواع سطوح صاف از لغزش دستان در هنگام کار جلوگیری می کند. لازم به ذکر است که می بایست در طی دوره هایی مشخص دو سوراخ محل عبور درفش ها با روغن روان کاری شود.
 • خط کش فلزی تولید شده از جنس استیل با ضخامت بالا در این دستگاه سوراخ کن کاغذ این قابلیت را به شما می دهد تمامی پانچ ها را منظم و در یک نقطه بزنید و بر روی خود به صورت کاملاً استاندارد دارای نشانه هایی از قبل تعیین شده توسط شرکت تولید کننده می باشد که با حرکت آن می توانید به کمک حفره ای که بر روی سینی این دستگاه قرار دارد خط کش را بر روی عددی مشخص (سایز های مختلف کاغذ) قفل نمایید.
 • از ویژگی های مهم این دستگاه پانچ این است که شرکت کانکس این محصول را از فلزی مقاوم که آغشته به رنگ الکترواستاتیک می باشد تولید کرده است که امکان استفاده از آن را در طولانی مدت برای مشتری فراهم می کند و در برابر رطوبت مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود.
 • یک ضامن قفل شونده از جنس پلاستیک بر روی بدنه وجود دارد که هدف از طراحی و قرار دادن این قطعه این است که شما می توانید اهرم را به سمت پایین آورده، فشار دهید و ضامن قفل را به اهرم درگیر نمایید که کمک می کند زمانی که با این وسیله کار ندارید فضای کمتری را از شما اشغال کند.
 • در انتهای اهرم این دستگاه پانچ بزرگ قطعه ای پلاستیکی با سطح مقطعی دایره ای شکل وجود دارد که کاملاً با آناتومی دست شما همخوان است و باعث می شود که در زمان عمل پانچ کاغذ فشار در کف دست شما به طور یکنواخت پخش شود تا از آسیب جلوگیری کند.
 • دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 به گونه ای طراحی و ساخته شده که امکان تعویض درفش ها در صورت بروز هر گونه خرابی برای مصرف کننده وجود دارد. 
ویژگی های دستگاه پانچ کانکس مدل 1620

مشخصات دستگاه پانچ کانکس مدل 1620

 • دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 در ابعاد 13 × 44.5 سانتی متر، با وزن 1500 گرم قابل استفاده بر روی انواع میز کار می باشد و امکان جما به جایی آن به دلیل وزن مناسبی که دارد به راحتی امکان پذیر است به طوری که بعد از اتمام عمل سوراخ کردن کاغذ می توانید آن را جهت ایجاد فضای کاری بیشتر بر روی میزتان جا به جا نمایید.
 • در بیشتر ارگان های دولتی و دفاتر بایگانی اسناد و مدارک از ابزاری با رنگ بندی اداری استفاده می شود که از خصوصیات مهم و بارز دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 تولید آن با رنگ تلفیقی دسته مشکی و سینی خاکستری می باشد که اصولاً قابلیت هماهنگی با تمام محیط های اداری را دارد.
 • همچنین دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 روی برگه ها تعداد 2 سوراخ با فاصله 80 میلی متر ایجاد می کند که قطر هر سوراخ 5.5 میلی متر می باشد و به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از آن به راحتی بتوانید اسناد و مدارک خود را منطبق با استانداردهای جهانی پانچ نموده و داخل انواع کلاسور، زونکن، پوشه و کمدهای بایگانی قرار دهید.
  کفی پلاستیکی نیمه شفاف امکان مشاهده جهت میزان فضای باقی مانده مخزن خرده کاغذها را برای کاربر فراهم می کند و به راحتی جداسازی آن از بدنه و سینی امکان پذیر است.
 • روان کاری با روغن به سادگی با جداکردن درپوش پلاستیکی از کف سینی امکان پذیر است و همان طور که اشاره کردیم این عمل طی دوره هایی مشخص باید انجام پذیرد تا از آسیب رسیدن به سنبه ها در طولانی مدت جلوگیری شود. همچنین این عمل باعث می شود تا بتوانید این دستگاه را در مدت زمان زیادی استفاده کنید.
 • دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 با بسته بندی به وسیله یک جعبه مقوایی عرضه می شود که کل محصول به صورت پلمپ شده با یک نوار پلاستیکی درون آن قرار دارد که امکان آسیب رسیدن در زمان حمل و جا به جایی را به حداقل می رساند.
 • یک فنر بعد از هر بار پانچ کردن اهرم را در بالاترین حد ممکن بر می گرداند که این عمل باعث کارایی بیشتر و راحتی کاربر در زمان سوراخ کاری می شود.
 • درپوش و محافظی پلاستیکی تمام قسمت های متحرک دستگاه پانچ را در بر می گیرد که به وسیله دو پیچ به بدنه متصل می شود. این پوشش پلاستیکی جهت حفظ زیبایی به کار برده شده است و شما می توانید با جدا کردن آن در صورت خرابی درفش ها آن ها را تعمیر یا تعویض نمایید.

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانکس مدل 1620

فروشگاه برایتو فعال در زمینه تأمین نیاز ملزومات اداری و بایگانی می باشد که در کمترین زمان ممکن و ارسال رایگان طبق قوانین و مقررات سایت مشغول به فعالیت است. ما مفتخریم که توانسته ایم در طی سالیان عمده نیازهای مشتریان خود را در زمینه لوازم التحریر و ملزومات اداری پاسخگو باشیم. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی برایتو انواع لیست قیمت دستگاه پانچ بزرگ را مشاهده و بعد از بررسی و انتخاب جهت خرید دستگاه پانچ کانکس مدل 1620 (punch 1620)  با ارزان ترین قیمت جهت انواع بایگانی اقدام نمایید. این محصول کاربردی مناسب بایگانی اسناد و مدارک در سازمان های بزرگ مانند مدارس، دانشگاه ها، ارگان های دولتی و بیمارستان ها می باشد که در روز با تعداد زیادی از کاغذهای به هم ریخته جهت بایگانی و مرتب سازی داخل انواع زونکن، کلاسور یا پوشه های مخصوص بایگانی مواجه هستند و سر و کار دارند.

خرید اینترنتی دستگاه پانچ کانکس مدل 1620
ادامه مطلب