سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601 یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت آذران تحریرات می باشد و این امکان را برای شما فراهم می کند که اگر هر روز بعد از اتمام کار زباله های به جا مانده باعث ایجاد به هم ریختگی محیط اطراف شما بشود با استفاده از سطل زباله سایز بزرگ آذران تحریرات انواع زباله خشک و تر را همزمان یکجا قرار دهید بدون اینکه نگران نشت مایع درون آن به روی زمین باشید. شرکت آذران تحریرات به عنوان یک تولید کننده لوازم اداری با استفاده از مواد پلاستیکی از جنس ABS محصولاتی با کیفیت و با قیمتی مناسب را تولید و در بازار عرضه می کند. در این شرکت تولیدی بسیاری از ریزه کاری ها در طراحی در نظر گرفته شده. همانطور که قابل مشاهده است دسته هایی بیضی شکل در دو طرف بدنه کمی بالاتر از سطح کلی محصول در نظر گرفته شده است که امکان جا به جایی سطل را بعد از پر شدن بدون تماس با زباله های درون آن را برای شما فراهم می کند. سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601 دارای رنگ بندی متنوعی جهت هماهنگی با محیط اطراف ایجاد می کند. این محصول قابلیت قرار دادن زیر انواع میز اداری و غیره را دارد به گونه ای که می توانید مشاهده کنید که از آن در بیشتر بانک ها، ادارات دولتی و خصوصی و مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و مدارس استفاده می شود. این محصول دارای ضخامتی مناسب و ساخته شده از جنس پلاستیک غیر بازیافتی می باشد که می تواند مقاومت مناسبی در برابر فشار وارده یا ضربات ناگهانی را از خود نشان دهد. شرکت آذران به عنوان یک تولیدکننده محصولات پلاستیکی با بیش از 40 سال تجربه از سال 1352 تا به الآن در شهر تبریز توانسته است انواع نوشت افزار و لوازم التحریر مورد نیاز ادارات، سازمان های دولتی، خصوصی و آموزشی را به زیباترین شکل در طراحی و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در ساخت بیش از 90 محصول در انواع مختلف را تولید و با در اختیار گرفتن گواهی نامه های بین المللی ISO 9001 و ISO 2008 این محصولات را به کشورهایی دیگر مانند عراق، روسیه، سوریه، امارات و ترکیه صادر نماید.

ویژگی های سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

  • از ویژگی های این سطل زباله پلاستیکی می توان به 2 دسته پلاستیکی طراحی شده بر روی بدنه اشاره کرد که حمل این سطل را برای شما آسان تر می کند. این دسته ها به صورت حفره هایی بیضی شکل با ارتفاعی بالاتر از سطح کلی سطل و روبروی یکدیگر قرار گرفته اند و به طور کلی جهت راحت تر بلند کردن، دهانه ای با قطر بیشتر نسبت به کف کار وجود دارد.
    کف کار به شکل دایره ای و محدب بر اثر تزریق شکل می گیرد که در قسمت بیرونی بدنه با استفاده از یک پایه استوانه ای شکل کاملاً صاف بر روی زمین قرار می گیرد.
  • سطح بیرونی سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601 با شکل ظاهری سطح داخلی کاملاً متفاوت است. قسمت بیرونی به گونه ای طراحی شده که دارای رنگ ماتی باشد تا در زمان ایجاد خط و خش کمتر به چشم آید. اما سطح داخلی کاملاً صیقلی شکل می باشد که این طراحی جهت رعایت نکات بهداشتی صورت پذیرفته تا امکان تمیز کردن راحت تری را برای مصرف کننده ایجاد کند و شما به راحتی می توانید بعد از تمیز کردن پاکیزگی را در کار مشاهده نمایید.
  • یکی از مهمترین ویژگی های این محصول نوع طراحی به کار رفته در تولید می باشد، به گونه ای که به شما این امکان را می دهد تا اگر تعداد زیادی از آن را در محل کار خود مورد استفاده قرار می دهید بتوانید بعد از اتمام کار آن ها را درون یکدیگر قرار داده تا فضای کمتری از شما اشغال کند.
  • لبه های این سطل زباله اداری کاملاً پرداخت شده و منحنی شکل می باشد و ضخامت مناسبی را جهت حفظ ظاهر دارد. این موضوع باعث می شود که در زمان جا به جایی دستان شما آسیب نبیند.
ویژگی های سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

مشخصات سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

  • سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601 در ابعاد 19 × 30 × 35 سانتی متر تولید می شود که عدد 35 نشانگر ارتفاع و عدد 30 نشانگر قطر دهانه در قسمت بالایی و عدد 19 قطر دهانه کف می باشد. همانطور که قابل مشاهده است این محصول هرچه به قسمت بالایی کار نزدیک تر می شود دهانه بازتر و شکل شیپوری به خود می گیرد. شما می توانید به طور کلی گنجایش قرار دادن زباله های خود را حدوداً برابر با 10 لیتر در نظر بگیرید که می تواند فضای مناسبی را در طول روز برای شما ایجاد کند تا مجبور نباشید مدام جهت خالی کردن آن اقدام نمایید. 
  • وزنی برابر با 612 گرم حکایت از میزان ضخامت مناسب و مقدار پلاستیک تزریقی به کار رفته در این محصول می باشد. این سطل زباله به طور کلی دارای ضخامتی برابر با 3 میلی متر جهت مقاومت بالا در برابر انواع فشارها یا زباله های سنگین ساخته شده است و این امکان را به وجود می آورد تا بتوانید از آن در سال های طولانی با قرار دادن مقدار زیادی پسماند از آن استفاده کنید.
  • سطل زباله اداری آذران تحریرات دارای 5 رنگ بندی متنوع اداری (مشکی، قهوه ای، زرشکی، کرم و طوسی) می باشد که امکان استفاده و ست کردن با سایر وسایل را در هر گوشه ای از منزل یا محیط کار به شما می دهد.
مشخصات سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

خرید اینترنتی سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601

فروشگاه برایتو خرید سطل زباله پلاستیکی بزرگ آذران تحریرات مدل 601 را با قیمتی ارزان، مناسب و با کیفیت بالا، قابل رقابت با محصولات و برندهای خارجی به شما پیشنهاد می کند. و انواع سطل زباله اداری را مناسب جهت استفاده در ادارات، بیمارستان ها، بانک ها، منازل و مدرسه برای داشتن محیطی پاکیزه به شما پیشنهاد می کند. این محصول دارای رنگ بندی متنوع، 2 دسته پلاستیکی سرخود، ابعادی بزرگ جهت قرار دادن مقدار زیادی پسماند، مقاومتی بالا به دلیل ضخامت پلاستیکی به کار رفته در کل کار، مقاوم در برابر رطوبت، قابلیت شستشوی سریع به دلیل نوع طراحی سطح داخلی، مقاوم در برابر عوامل محیطی مانند تابش مستقیم نور آفتاب، طراحی بدنه کاملاً اداری و قابل استفاده در محیط های مختلف، که می تواند عواملی مؤثر جهت انتخاب و حمایت شما از این برند ایرانی با کیفیت و تولید داخل باشد.

ادامه مطلب