جای سوزن ته گرد و کلیپس چوب و فلز جهان نما مدل WW-28

این محصول در ادارات، سازمان ها، مدارس و دانشگاه ها به دو شکل جای سوزن ته گرد (جا سنجاق آهنربایی) یا جای گیره کاغذ مورد استفاده قرار می گیرد و می توان یک بسته سوزن ته گرد یا یک بسته گیره کاغذ را به طور کامل درون مخزن آن جای داد. درب جا سوزنی مغناطیسی دارای سوراخی است که دور آن آهن ربایی قرار گرفته و با تکان دادن، سوزن ته گرد یا گیره کاغذ به آهنربای تعبیه شده بر روی درب چسبیده و شما می توانید به راحتی از آن ها جهت چسباندن تعدادی برگ به یکدیگر استفاده کنید.

ویژگی های جاسوزنی چوب و فلز

  • جاسوزنی اداری جهان نما ساخته شده از چوبی یکدست با مقاومت بالا در برابر ضربه و تنوع رنگی (خود رنگ، قهوه ای روشن، قهوه ای پر رنگ، ونگه و مشکی)
  • توری فلزی به کار رفته در جای گیره کاغذ از ضخامت بالا با پوششی از رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی.
  • ابعاد جا سوزن ته گرد 8 × 8 × 5.6 سانتی متر و با وزن 100 گرم، مناسب برای روی میز اداری.
  • دارای یک آهنربای دایره ای قوی که به خوبی انواع سوزن ته گرد و گیره را جذب خود می کند و خاصیت مغناطیسی به این جاسوزنی می دهد.
  • دارای بسته بندی مقوایی شیک و زیبا.

خرید اینترنتی جا سنجاقی

فروشگاه برایتو مرکز پخش عمده لوازم التحریر و ملزومات اداری در ایران خرید جاسوزنی با قیمت ارزان و کیفیت بالا را جهت ادارات و سازمان ها پیشنهاد و همچنین انواع جاسوزنی مغناطیسی، ساده، جاس و جا سوزن ته گرد ارزان را با ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) و ضمانت اصالت کالا عرضه می نماید.

ادامه مطلب