ماژیک رنگ آمیزی چیست ؟

کودکان شما برای خلق یک اثر و بر روی کاغذ آوردن ایده های ذهنی خود همیشه شوق زیادی به کشیدن و رنگ آمیزی دارند.
ماژیک رنگ آمیزی گذشته از ظاهر زیبا و منحصر به فرد خود با داشتن چند خصوصیت برتر نسبت به مداد رنگی و انواع پاستل یا مداد شمعی می تواند جایگزین مناسبی برای کودکان شما به حساب آید.
از ویژگی های یک ماژیک رنگ آمیزی می توان به نوک مقاوم این محصول در برابر فشار اشاره کرد.
که کودکان شما بدون داشتن دغدغه از شکستن نوک ماژیک رنگ آمیزی می توانند بارها و بارها از آن تا آخرین قطره استفاده نمایند.

ماژیک رنگ آمیزی مپد maped :

کمپانی مپد بعد از جنگ جهانی دوم شروع به فعالیت کرد که به کمک شانزده شرکت در اکثر نقاط مختلف جهان موفق به تولید و پخش انواع نوشت افزار و لوازم التحریر شد.
ماپد در سال 1947 میلادی که یک کمپانی خانوادگی به شمار می آمد با ساخت اولین پرگار به بازار تولید لوازم التحریر قدم گذاشت.
دفتر مرکزی کمپانی خانوادگی maped در فرانسه در شهر آنی قرار دارد.
می توان گفت که شرکت مپد از جمله پیشروها در طراحی و تولید ملزومات دانش آموزی ، لوازم تحریر ، نوشت افزار و ملزومات اداری می باشد که شهرت بسیار زیادی در جهان پیدا کرده است.
از افتخارات کمپانی مپد این است که توانسته محصولات تولیدی شرکت خود را به 125 کشور متفاوت صادر کند.

ویژگی های ماژیک رنگ آمیزی Maped JUMBO  :

ماژیک رنگ آمیزی مپد 12 رنگ از زیر شاخه لوازم تحریر ، دارای رنگ های درخشان ، کیفیت مطلوب و بالای رنگ ، همچنین ماندگاری اثر به جا مانده در طولانی مدت می باشد.
ماژیک رنگ آمیزی مپد جامبو با نوک مثلثی شکل خود این امکان را به کودکان شما می دهد که بعد از کشیدن ، درون نقاشی خود را با کمی زاویه دادن دست با قسمت پهن ماژیک رنگ آمیزی نمایند.
ماژیک رنگ آمیزی 12 رنگ ماپد جامبو یکی از محصولات کمپانی ماپد است که با طول تقریبی 15.5 سانتی متر ، مناسب برای استفاده کودکان ، دانش آموزان و ... می باشد.

فروش انواع ماژیک رنگ آمیزی در فروشگاه لوازم التحریر برایتو

برچسب ها :
ماژیک ، لوازم التحریر و هنر ، لوازم اداری ، نوشت افزار ، ساخت مهر ژلاتینی ، آشپزخانه اداری ، اسباب بازی و سرگرمی ، فروش انواع کاغذ A5 ، کاغذ A4 ، کاغذ A3

ادامه مطلب