جای پاکت نامه چوب و فلز 3 کاره جهان نما مدل WW-24

مدیران و کارمندان ادارات در روز تعدادی نامه معمولی یا محرمانه داخل یک پاکت نامه پلمپ شده و در بسته دریافت می کنند، که بعد از باز کردن درب پاکت و بررسی آن، جهت جلوگیری از گم شدن، نظم بخشیدن و تفکیک نامه های دریافتی و نامه های ارسالی به یک جای پاکت نامه رومیزی نیاز دارند. جاپاکت نامه اداری و جای کارت ویزیت چوب و فلز دارای دو خانه جهت تفکیک نامه های دریافتی، نامه های ارسالی و یک قسمت جهت قرار دادن کارت ویزیت طراحی و ساخته شده است. در ساخت جای پاکت نامه چوبی فلزی جهان نما از یک تکه چوب پرداخت شده، با کیفیت مطلوب با یک قسمت جهت قرار دادن انواع سوزن ته گرد یا گیره کاغذ در رنگ های (مشکی، ونگه، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و خود رنگ) استفاده شده است و با دو فلز توری U شکل که با رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی پوشانده شده، محلی جهت قرار گرفتن انواع پاکت و کارت ویزیت در سایزهای مختلف را فراهم نموده. اگر شما به عنوان یک مدیر و یا کارمند به ظاهر لوازم روی میز اداری خود اهمیت می دهید و به دنبال جاپاکتی ارزان، با کیفیت و شیک هستید، با خرید جا پاکت نامه رومیزی جهان نما می توانید در کنار انواع ست لوازم رومیزی اداری از این محصول استفاده نمایید.

ویژگی های نگهدارنده پاکت نامه و جا کارت ویزیت جهان نما

  • ابعاد 8 × 12 × 19 سانتی متر و وزن 300 گرم، از جا نامه ای رومیزی جهان نما یک وسیله مناسب جهت استفاده می سازد.
  • از جا پاکت نامه و کارت ویزیت جهان نما می توان به عنوان نگه دارنده انواع پاکت، نگه دارنده کارت ویزیت و انواع گیره کاغذ یا سوزن ته گرد روی میز بهره برد.
  • این جای پاکت نامه فلزی چوبی بسیار خوش ساخت و با رنگ بندی متنوع، قابلیت ست کردن با انواع ست مدیریتی رومیزی را دارد.
  • همچنین جا پاکت نامه رومیزی جهان نما دارای 4 تکیه گاه دایره ای پلاستیکی جهت ایجاد اصطکاک بیشتر، همراه با بسته بندی شیک و صادارتی.

خرید اینترنتی جای پاکت نامه و جای کارت ویزیت

امروزه افراد موفق به دلیل برنامه ریزی های دقیق و فشرده و همچنین همسو شدن با تکنولوژی های فراگیر، سعی در هرچه بیشتر هماهنگ کردن خود در این فضا دارند. یکی از این خدمات که در این راستا باعث بهبود در کیفیت خرید شده است بستر خرید اینترنتی می باشد. فروشگاه برایتو یک فروشگاه موفق در زمینه فروش اینترنتی لوازم التحریر با تخفیف، خرید جای پاکت نامه چوبی فلزی را با قیمت ارزان و کیفیت بالا به شما پیشنهاد می کند.

انواع جای پاکت نامه و کارت ویزیت

جا پاکت نامه طلقی، جا پاکت نامه توری، جا پاکت نامه چوبی فلزی، جا پاکت نامه چوبی و جای پاکت نامه چرمی.

ادامه مطلب