تابلو اعلانات چوب پنبه ای در ابعاد سفارشی

در گذشته از پوست درخت بلوط و همچنین تنه آن در کنار چخماق از چوب پنبه جهت روشن کردن آتش استفاده می شد که بعدها از تکه هایی به شکل استوانه شکل از چوب پنبه به عنوان درب بطری بهره می گرفتند. امروزه به ترتیب کشورهایی به نام پرتغال، اسپانیا، ایتالیا و آمریکای شمالی بزرگترین تولید کنندگان چوب پنبه در دنیا هستند. به طور کلی 60 درصد استفاده از چوب پنبه به عنوان درب بطری در سراسر جهان مورد استفاده است و به میزان 40 درصد باقی مانده جهت مصارفی همچون تخته چوب پنبه ای (تخته اعلانات کرک برد) و در صنایع تبلیغاتی در ماکت سازی مورد استفاده قرار می گیرد. چوب پنبه در ابعاد 90 × 60 و در شیت های بریده شده و جداگانه تولید و در بازار عرضه می شود. این بدین معنی است که در صورت نیاز به تخته چوب پنبه ای در سایز 90 × 120 باید از دو ورق چوب پنبه ای جهت تولید استفاده کرد که این دو ورق چوب پنبه را به وسیله چسب به یکدیگر می چسبانند.

موارد استفاده از تابلو کرک برد (تخته چوب پنبه ای)

از تخته چوب پنبه جهت اطلاع رسانی و چسباندن انواع عکس و مواردی که باید اطلاع رسانی شود در راهرو ساختمان ها، هتل ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و غیره استفاده می شود.

ویژگی های تخته چوب پنبه ای (تابلو کرک برد)

  • فوم چوب پنبه طبیعی، دارای تراکم بالا، کیفیت عالی، جهت استفاده مکرر در طولانی مدت.
  • قابلیت ساخت و تولید در ابعاد متنوع با چسباندن چند شیت چوب پنبه به یکدیگر.
  • نصب آسان برگه ها به وسیله سوزن بر روی سطح چوب پنبه و بیرون آوردن سوزن با کمترین فشار (به سرعت جای سوزن باقی مانده محو می شود).
  • دارای قاب از جنس ام دی اف با دو قلاب همراه با پیچ و رولپلاک جهت نصب بر روی دیوار.
  • ضخامت قاب 2 سانتی متر و قطر چوب پنبه از 1 میل تا 10 میل می باشد.

از کجا ورق چوب پنبه بخریم؟

فروشگاه برایتو بستری جهت خرید اینترنتی ورق چوب پنبه ای و خرید اینترنتی تابلو اعلانات چوب پنبه ای به عنوان بزرگترین مرکز خرید چوب پنبه در تهران با ارزانترین قیمت و ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) جهت استفاده در مصارفی همچون دیوارپوش، چوب بالسا ماکت سازی، نصب بر روی دیوار یا زیر کف پوش جهت عایق صدا و غیره فراهم نموده است. جهت سفارش ورق چوب پنبه و استعلام قیمت با فروشگاه تماس حاصل نمایید.

ادامه مطلب