کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی جزو یکی از محصولات با کیفیت در زمینه بایگانی اسناد و مدارک مهم محسوب می شود و استفاده مکرر از انواع کاغذ باعث شده تا بیش از پیش دسته بندی و بایگانی جهت دسترسی راحت تر در زمان نیاز حس شود. امروزه انواع بایگانی به روش های متفاوت وجود دارد که یکی از مرسوم ترین آن ها استفاده از نوعی پوشش پلاستیکی (کاور کاغذ) جهت قرار دادن انواع اسناد و مدارک داخل آن می باشد که مزیت های فراوانی را دارد. به طور کلی شما می توانید یک مدرک را که می خواهید بایگانی نمایید بدون آنکه پانچ شود یا آسیبی به آن برسد داخل یک کاور A4 قرار داده و به وسیله لبه این محصول که دارای تعدادی سوراخ است به کلاسور یا زونکن متصل نمایید در این صورت می توانید تعدادی کاغذ را از جهت تاریخ یا عنوان یا بر اساس اهمیت دسته بندی، کد گذاری و در نهایت بایگانی نمایید. کارخانه تولیدی پارسا پلاستیک با نام تجاری پاپکو (PAPCO) در راستای ایجاد انواع راه های بایگانی آسان در سال 1363 محصولاتی متنوع در زمینه لوازم التحریر و بایگانی بیشتر از جنس پلاستیک را تولید و به بازار عرضه کرد که یکی از این محصولات کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی می باشد و می توانید آن را به عنوان یک کاور ایرانی و با کیفیت در اختیار بگیرید که می تواند خود گامی مؤثر در راستای حمایت از محصولات ایرانی محسوب شود. در اولین کلام قابل ذکر است که این موضوع را بدانید که این محصول از نظر درجه کیفیت، ضخامت و شفافیت در بین انواع کاورهای موجود در بازار از کیفیتی به مراتب بالاتر برخوردار است. یک کاور با کیفیت باید دارای چند ویژگی مهم باشد که شما در زمان تهیه باید به آن ها توجه لازم را داشته باشید. اولاً باید دارای شفافیتی بالا در مشمبای به کار رفته باشد تا بعد از قرار دادن اسناد و مدارک در آن مطالب باز هم قابلیت خواندن را داشته باشد. دوماً دارای ضخامت مناسبی بوده که باعث می شود بتوانید بارها و بارها در زمان های مختلف از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که دوخت به کار رفته دور تا دور کاور باید با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و با حرارتی استاندارد به طور کاملاً منظم و یکنواخت انجام پذیرد تا بعد از قرار دادن تعدادی کاغذ پاره نشود تا مدارک شما محفوظ بماند.

کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

ویژگی های کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

 • کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی تولید شده از با کیفیت ترین مواد اولیه پلاستیکی از جنس ABS  که در کنار ضخامت و مقاومت بالا دارای ظرافت در ساخت نیز می باشد.
 • مشمبای به کار رفته دارای شفافیتی استاندارد می باشد که این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا تعدادی اسناد و مدارک مهم را داخل آن قرار داده تا بایگانی کند از این رو به آن کاور شفاف پاپکو گفته می شود و این قابلیت به کاربر امکان می دهد تا بتواند به سادگی مدارک داخل آن را بدون نیاز به بیرون آوردن شناسایی کند.
 • اگر تعدادی اسناد و مدارک در اختیار دارید که حفظ سلامت در نگهداری و بایگانی برایتان بسیار مهم و ضروری است می توانید به سادگی آن ها را داخل کاور پاپکو قرار داده که این امکان را برای شما فراهم می کند بدون نیاز به پانچ کردن کاورها را با تفکیک نام، تاریخ یا هر الویتی که مد نظرتان است داخل کلاسور، کیف، پوشه دکمه دار یا زونکن قرار دهید.
 • یکی از ویژگی های کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی نوار به کار رفته به ابعاد 1 × 30 سانتی متر می باشد که در رنگ های متنوعی تولید می شود و به سادگی به کاربر امکان دسته بندی اسناد و مدارک را طبق رنگ می دهد.
 • اگر به دلیل نوع حرفه و شغلی که در آن فعالیت دارید مجبور به استفاده زیاد از کاور هستید ما به شما خرید کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی را پیشنهاد می کنیم. شاید برایتان پیش آمده باشد که در حین انجام کار باز کردن لبه های پلاستیکی جهت قرار دادن برگه به سختی انجام پذیرفته باشد که این موضوع باعث می شود در روند کار شما خلل ایجاد کند. محصولات پاپکو به دلیل استفاده از کیفیت بالا و ضخامت مطلوب به سادگی امکان قرار دادن اسناد و مدارک را ایجاد می کند و باعث ایجاد سرعت در کار شما می شود.
 • روند تولید این محصول به وسیله دستگاه های برش و دوخت حرارتی تمام اتوماتیک صورت می پذیرد که تمامی این دستگاه ها منطبق با تکنولوژی روز دنیا می باشد. دوخت های ایجاد شده توسط حرارت یک کاور A4 با قدرت نگهداری تعداد بالایی از برگه را بدون پاره شدن از نقاط دوخت ایجاد می کند.
ویژگی های کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

مشخصات کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

 • یک بسته کاور A4 پاپکو مدل A4-11 دارای 100 عدد مشمبا می باشد این تعداد در نظر گرفته شده در بسته بندی به دلیل استفاده فراوان از این محصول در انواع کارها و شغل ها است و جهت راحتی و سهولت در استفاده، این تعداد بالا در بسته بندی وجود دارد.
 • سایز A4 ابعادی برابر با  21.7 × 30 سانتی متر دارد اما کاور پاپکو با ابعادی برابر 23.5 × 30.5 سانتی متر تولید می شود که امکان قرار دادن 35 برگ کاغذ A4 با گرماژ 80 گرم را به طور استاندارد برای شما فراهم می کند.
 • یک بسته 100 عددی از این محصول وزنی برابر با 566 گرم را دارد که امکان حمل و جا به جایی آن را داخل کیف یا کوله به راحتی میسر می کند و می توانید این محصول را به طور مدام همراه خود داشته باشید تا در موارد ضروری جهت حفظ سلامت اسناد و مدارک و جداسازی آن ها جهت جلوگیری از به هم ریختگی و گم شدن استفاده نمایید. 
 • به دلیل استفاده از پلاستیکی با جنسی خاص، با کیفیت و ضخیم باعث می شود تا کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی محصولی مناسب جهت نگهداری انواع اسناد، مدارک و تصاویر برای شما در طولانی مدت محسوب شود و همچنین از نفوذ گرد و خاک و رطوبت نیز جلوگیری کرده و واکنش های شیمیایی مدارک شما را در طول زمان به حداقل کاهش دهد.
 • کاور شیت پاپکو مدل A4-11 دارای 11 عدد پانچ با فاصله هایی استاندارد در یک طرف از لبه می باشد که امکان قرار دادن انواع اسناد و مدارک را بدون نیاز به پانچ، داخل انواع زونکن، پوشه دکمه دار، پوشه مقوایی و کلاسور ایجاد می کند.
 • نوار کناری این محصول به دلیل تماس با حلقه های فلزی دارای ضخامت بیشتری نسبت به قسمت های دیگر می باشد که می تواند ضامن خوبی جهت پاره نشدن و سالم ماندن بر اثر قرار دادن تعداد زیادی اسناد و مدارک با وزن بالا باشد. شما بعد از آن که کاو را با تعدادی برگه پر می کنید و آن را داخل زونکن یا کلاسور قرار می دهید و آن را به صورت ایستاده داخل یک قفسه یا کمد می گذارید فرم قرارگیری کاور ها به صورت عمودی می شود که این موضوع باعث ایجاد فشار بر نقطه اتصال کاور به حلقه ها بوده و اگر کاور از ضخامت مناسبی برخوردار نباشد باعث پاره شدن و در نهایت گم شدن اسناد و مدارک شما می شود.
 • کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی دارای نواری با 6 رنگ متنوع (سفید، مشکی، سبز، قرمز، آبی و نارنجی) می باشد که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در صورت نیاز مدارک خود را طبق رنگ این نوارها دسته بندی و بایگانی نمایید.

چند دلیل که ما را ملزم به استفاده از کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی می کند

امروزه به دلیل استفاده زیاد از کاغذ و پرینت هایی با مطالب متفاوت که آن ها را بدون هیچ نظمی مجبور هستید در طول روز بر روی یکدیگر انباشته کنید، می بینید که بعد از گذشت اندکی زمان دیگر قادر به جداسازی آن ها و دسته بندی شان نیستید، کاور A4 را نمی توان به عنوان یک ابزار بایگانی بلند مدت در نظر گرفت اما به طور کلی ما را در دسته بندی اسناد و مدارک در گام های اولیه بسیار کمک می کند. این محصول پر کاربرد جزو کالاهایی است که ما استفاده از آن را از کودکی در خاطر داریم، مدارس معمولاً کارنامه های ما را داخل یک عدد پوشه پلاستیکی (کاور A4) قرار می دادند. این اولین گام های شناخت ما در دوران کودکی از استفاده مناسب و به جا از این محصول بود.

 1. اگر مجبور باشید به تعدادی از برگه های خود چند کالا مانند فلش، CD یا وسایلی از این قبیل را ضمیمه کنید و بعد داخل زونکن یا کلاسور قرار دهید به ناچار می بایست از کاور A4 پاپکو مدل A4-11 استفاده نمایید.
 2. در بعضی از مواقع پیش آمده که جهت ارائه یک سند یا برگه ای مهم و اصلی مانند برگه سبز ماشین، سند مالکیت یا عقدنامه به ارگانی خاص به ناچار باید از یک کاور پلاستیکی جهت حفظ سلامت و جلوگیری از پاره شدن استفاده نمایید.
 3. شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که جهت تبلیغ و ارائه یک لیست قیمت یا قرارداد همکاری برای رسمیت بخشیدن و احترام قائل شدن به فرد مورد نظر مجبور باشید برگه ها را داخل یک کاور قرار داده تا از کثیفی و تا خوردگی جلوگیری شود.
 4. همانطور که در قسمت های بالا هم گفته شد بعضی از مدارک مهم به دلیل اصل بودن و ماهیت خاصی که دارند مانند انواع گواهی نامه های تحصیلی و یا گواهی نامه های اخذ استاندارد را نمی توانید پانچ کنید و در راستای فائق آمدن به این مشکل تنها راه، قرار دادن آن اسناد و مدارک داخل یک کاور مشمبایی می باشد که خود با داشتن تعدادی پانچ امکان اتصال را به انواع زونکن و کلاسور برای مدارک شما به راحتی ایجاد می کند. این گوشه ای از انواع کاربرد های متنوع کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی می باشد. ممکن است شما نیز در راستای رفع نیازهای خود استفاده هایی متنوع تر از این محصول داشته باشید که ما به تعدادی از آن ها طبق الویت اشاره کردیم.

خرید اینترنتی کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی

فروشگاه اینترنتی برایتو ارائه دهنده انواع محصولات پاپکو جهت امور اداری و آموزشی با تنوع نوع و رنگ بندی بالا، خرید کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی را با قیمتی ارزان و کیفیتی بالا جهت انواع امور بایگانی به شما پیشنهاد می کند. مکان هایی مانند دانشگاه ها و مدارس می توانند از این محصول جهت قرار دادن مدارک آموزشی مانند دیپلم، کارنامه تحصیلی و ریز نمرات استفاده کنند و بیمارستان ها می توانند از این محصول جهت ارائه برگه آزمایش، سوابق و مدارک بیمار استفاده نمایند. در مجموع کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی می تواند یکی از پر کاربردترین ابزارها جهت بایگانی اولیه یا یک محافظ مطمئن در مقابل رطوبت، گرد و خاک، کثیفی و پارگی اسناد و مدارک شما محسوب شوند. در فروشگاه برایتو این امکان وجود دارد که در صورت نیاز زیاد یک ارگان خاص به خرید عمده کاور A4، با همکاران ما در قسمت فروش تماس گرفته تا در صورت امکان با در اختیار قرار گرفتن یک کد تخفیف از امکانات ویژه فروشگاه برایتو بهره مند شوید.

خرید اینترنتی کاور A4 پاپکو مدل A4-11 بسته 100 عددی
ادامه مطلب