تخته وایت برد ساده صدف سایز 240 × 120 سانتی متر

انواع تخته وایت برد معمولی در سایزهای مختلف جهت نوشتن و ارائه مطالب مهم به مخاطبین در ادارات، اتاق های کنفرانس، بیمارستان ها، دانشگاه ها و غیره به کار برده می شود. تخته وایت برد ساده ساخته شده از یک ورق ام دی اف 3 میل که با پوششی از رنگ مخصوص تخته وایت برد پوشانده شده است. که آن را با کلافی از جنس آلومینیوم جهت مقاومت بیشتر تخته وایت برد بزرگ در برابر تاب برداشتن و تعبیه 2 قلاب بر روی کلاف که قابلیت نصب بر روی دیوار را به کاربر می دهد می سازند همچنین انواع تخته وایت برد جهت جا به جایی و استفاده از آن در مکان های مختلف، قابلیت نصب بر روی پایه تخته وایت برد متحرک را دارد.

ویژگی های تخته وایت برد معمولی صدف

تخته وایت برد 240 × 120 ساده صدف تولید داخل بوده که در ساخت آن جهت راحتی در نوشتن از یک ورق ام دی اف 3 میل با کیفیت بدون ناهمواری و 2 برابر پوشش رنگ بیشتر استفاده شده است که امکان پاک کردن راحت تر جای ماژیک بر روی صفحه تخته وایت برد را به کاربر می دهد. همچنین زهوار (قاب) آلومینیومی، تولید شده از مرغوب ترین شمش آلومینیوم با طراحی گوشه های پلاستیکی مقاوم در برابر ضربه و فشار همراه با 2 قلاب جهت نصب بر روی دیوار و تعبیه یک جای ماژیک در سایزهای 100 × 70 به بالا که امکان گذاشتن تخته پاک کن و انواع ماژیک وایت برد را بر روی تخته وایت برد معمولی صدف می دهد.

خرید اینترنتی تخته وایت برد معمولی صدف

امروزه افراد به دلیل مشغله های کاری فراوان و هزینه های ایاب و ذهاب بالا ترجیح می دهند خرید ملزومات اداری و لوازم التحریر را از فروشگاه های اینترنتی انجام دهند. فروشگاه لوازم التحریر برایتو مرکز خرید تخته وایت برد در تهران با ارزان ترین قیمت و ارسال رایگان (طبق قوانین و مقررات سایت) امکان خرید آنلاین تخته وایت برد را فراهم نموده است.

نحوه تمیز کردن تخته وایت برد 240 × 120

نکاتی جهت حفظ کیفیت تخته وایت برد و طولانی تر شدن عمر آن

  • جهت طولانی تر شدن عمر تخته ماهیانه یک بار سطح تخته وایت برد را با اسپری تمیزکننده مخصوص تخته وایت برد پاک نمایید. (اسپری تخته وایت برد مهرگان)
  • حتماً بعد از نوشتن آثار ماژیک بر روی سطح تخته را سریع پاک نمایید و از ماندن جوهر ماژیک بر روی تخته وایت برد در طولانی مدت جلوگیری کنید.
  • استفاده نکردن از تخته پاک کن هایی که دارای پدی زبر می باشند که باعث افتادن خط و خش بر روی ورق تخته وایت برد می شود مانند تخته پاک کن های نمدی.
  • از مواد غیر استاندارد مانند: الکل، تینر، استون و بنزین جهت پاک کردن سطح تخته وایت برد استفاده نکنید.
  • استفاده نکردن از ماژیک غیر وایت برد (ماژیک مارکر یا پرمننت) بر روی انواع تخته وایت برد.
  • تعویض تخته پاک کن بعد از کثیف شدن و یا شستن آن جهت تمیز شدن.
ادامه مطلب