جای کاغذ یادداشت فلزی 10 × 10 سانتی متر

مدیران و کارمندان در ادارات جهت نوشتن مطالب ضروری که در لحظه اتفاق میفتد و باید جهت یادآوری، آن مطلب را روی کاغذی بنویسند می توانند از کاغذ یادداشت استفاده نمایند. جهت نگهداری این کاغذ از جا کاغذ یادداشت رومیزی استفاده می شود. در ساخت این جا یادداشت زیبا از یک فلز توری شکل در دیواره ها، در کف از یک ورق بدون پانچ جهت مقاومت بیشتر و لبه هایی پرداخت شده با دو برابر ضخامت از جنس ورق، پوشیده شده با رنگ الکترواستاتیک و مقاوم در برابر رطوبت استفاده شده است. همچنین یک لبه باز جهت برداشتن راحت تر کاغذ تعبیه شده. جای برگه یادداشت رومیزی فلزی در 2 رنگ مشکی و نقره ای در بازار لوازم التحریر موجود می باشد و شما می توانید در صورت نیاز با خرید رنگ دلخواه جا کاغذ یادداشت اداری، این محصول پرکاربرد را در کنار دیگر ست هایی همچون کازیه فلزی، جا پاکتی فلزی، جا قلمی فلزی، پایه تقویم فلزی، جا مجله ای فلزی و غیره قرار داده و به میز کار خود نظم ببخشید.

ویژگی های جا یادداشت فلزی توری

  • استند کاغذ یادداشت توری با وزن 100 گرم در ابعاد 6 × 9 × 9 سانتی متر ساخته شده.
  • این جا کاغذی اداری با قابلیت نگهداری 400 برگ کاغذ با ابعاد کاغذ یادداشت 9 × 9.
  • تعبیه شیاری بر روی بدنه فلزی جا یادداشتی رومیزی جهت دسترسی راحت تر به کاغذ درون آن.
  • این جا کاغذی رومیزی دارای 2 رنگ مشکی و نقره ای جهت هماهنگ کردن با انواع ست رومیزی اداری فلزی.

خرید اینترنتی جای کاغذ یادداشت فلزی

فروشگاه آنلاین لوازم تحریر برایتو خرید جای کاغذ یادداشت ارزان فلزی را با بالاترین کیفیت جهت تکمیل ست اداری رومیزی مدیریتی و نظم بخشیدن به میز کاری شما، پیشنهاد می نماید. همچنین شما می توانید با مشاهده قیمت جای کاغذ یادداشت با مدل های متنوع محصول مورد نظر خود را در سایت جست و جو کرده و از خدمات ارسال رایگان و تخفیف دار این فروشگاه بهره مند شوید.

انواع جای برگ یادداشت اداری

جای کاغذ یادداشت پلاستیکی، جای کاغذ یادداشت طلقی، جا کاغذی یادداشت فلزی، جای کاغذ یادداشت تبلیغاتی، جای کاغذی یادداشت چوبی و جای کاغذی یادداشت چرمی.

ادامه مطلب