کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M محصولی دیگر از شرکت پارسا پلاستیک (پاپکو ایران) می باشد که جزو ابزارهای کمکی در زمینه بایگانی اسناد و مدارک کاربرد دارد. امروزه بیشتر مطالب مهم و ضروری که حاوی اطلاعات مهمی برای شما می باشد بر روی کاغذ A4 چاپ یا نوشته می شود که از این رو حفظ و دسته بندی آن ها اهمیت زیادی دارد. این موضوع کمک می کند تا بتوانید مدرک یا سندی مهم را در طولانی مدت حفظ و یا در صورت نیاز دسترسی راحت تری به آن داشته باشید. شاید این سوال برای شما پیش آید که کلیربوک چیست؟ نوعی پوشه کاور دار است که تعدادی کاور کاغذ ضخیم A4 را از یک طرف به پوشه ای پلاستیکی با ضخامت بالا به وسیله حرارت دوخت می کنند و به شما این امکان را می دهد تا نسبت به نیاز خود این محصول را با تعداد حجم کاور مورد نظر خریداری و با قرار دادن انواع اسناد و مدارک از آن استفاده نمایید. امروزه به دلیل افزایش اطلاعات عمومی از انواع ابزارهای بایگانی، استفاده از این محصولات در کشور روز به روز افزایش پیدا می کند به گونه ای که به طور مثال امروزه استفاده از کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M پیشنهاد بسیاری از مربی های مهدهای کودک و دبیران مدارس به خانواده ها جهت حفظ و نگهداری اسناد و مدارک مهم آموزشی یا جمع آوری نقاشی های کودکانه می باشد. این محصول به طور همزمان می تواند برگه های مهم شما را از تابش مستقیم نور خورشید، رطوبت موجود در هوا، پراکندگی و در نهایت گم شدن محافظت کند و در وهله ی بعد این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا بتواند به سادگی با دسته بندی و کدگذاری این کلیربوک ها داخل قفسه و یا کمد دسترسی راحت تری را در زمان نیاز با صرف کمترین وقت پیدا کنند.

کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

ویژگی های کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

 • کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M از اسناد و مدارک شما به 3 شکل مختلف محافظت می کند. در قسمت اول با قرار دادن اسناد و مدارک داخل کاور از ورود گرد و خاک و رطوبت جلوگیری می شود. در قسمت دوم پوشه ای ضخیم از جنس پلاستیک باعث قرار گرفتن یکجا و منظم تعدادی کاور در کنار هم می شود و در قسمت سوم قابی محافظ جهت جلوگیری از بیرون ریختن اسناد و مدارک تعبیه شده که کل این پوشه کاور دار را در بر می گیرد و باعث جلوگیری از غش کردن و افتادن آن در کتابخانه یا کمد بایگانی می شود.
 • این محصول دارای یک عطف جهت نوشتن عنوان برای نشانه گذاری در بایگانی می باشد که امکان جستجوی آسان تر را به کاربر می دهد. شما می توانید به سادگی مقوای قرار داده شده را خارج کرده، مطالب مورد نیاز را به صورت تایپ شده و منظم بر روی آن بچسبانید و در نهایت به سادگی با قرار دادن آن در حالت اولیه کاملاً به طور استاندارد امر بایگانی را انجام دهید.
 • حامل 100 برگ کاور ضخیم A4 بوده که امکان قرار دادن تا 200 برگ کاغذ A4 پشت به پشت را دارد. با مشاهده داخل این محصول می بینید که این کاور شیت ها دارای نواری با تعداد پانچ جهت اتصال طراحی و ساخته نشده اند چون با دستگاه های تمام اتوماتیک از یک طرف به یکدیگر به وسیله حرارت پرس و چسبانده می شود به گونه ای که به هیچ عنوان امکان جدا کردن آن ها از یکدیگر برای کاربر امکان پذیر نمی باشد.
 • شرکت پاپکو ایران با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالای پلاستیکی و غیر بازیافتی محصولاتی مقاوم، کارآمد و نوآورانه را تولید و طراحی می کند. کلیربوک 100 برگ پاپکو یکی از همین محصولات است که دارای قابی با ضخامت بالا و کاورهایی شفاف و ضخیم می باشد. این محصول کاملاً ایرانی بوده و به طور کلی به دلیل کاربرد فراوانی که دارد در دسته پرفروش ترین محصولات پاپکو به شمار می آید.
 • یک قاب با طراحی خاص در برگیرنده تمام محتویات این محصول است. قاب به کار رفته دارای یک طرف باز جهت قرار دادن کلیربوک می باشد که از وسط حفره ای جهت بیرون کشیدن راحت و آسان تعبیه شده. لبه های برش خورده را به صورت منحنی و لبه های گرد شده می سازند تا در زمان استفاده از آسیب رسیدن به دستان شما جلوگیری شود. همچنین قاب همرنگ جلد کلیربوک بوده تا تشخیص رنگ برای شما در زمان استفاده امکان پذیر باشد.
ویژگی های کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

مشخصات کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

 • کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M در ابعاد 10 × 24.5 × 31.5 سانتی متر و با وزن 1230 گرم تولید می شود که امکان حمل و جا به جایی را برای شما امکان پذیر می کند. ابعاد به کاربرده شده کاملاً استاندارد بوده و داخل انواع کمدهای بایگانی و قفسه ها به راحتی جای می گیرد. حتی داخل کشو نیز قابل گذاشتن است. در صورت قرار دادن تعدادی اسناد و مدارک بسیار مهم که حفظ و نگهداری از آن ها برای شما بسیار مهم می باشد می توانید آن را داخل مکانی ایمن مانند کمدهای قفل دار یا گاوصندوق قرار دهید.
 • شرکت PAPCO این محصول را در 8 رنگ متنوع مات (مشکی، قرمز، آبی، سرمه ای، سبز، دودی، نارنجی و زرد) تولید و به بازار عرضه می کند. ارتباط رنگ بندی در این محصول با ایجاد چند مزیت مهم همیشه در الویت بوده. از رنگ بندی های شاد بیشتر در امور آموزشی (مهد کودک ها، مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ها) کاربرد دارد و رنگ های تیره تر در امور بایگانی ادارات دولتی و خصوصی و یا حفظ اسناد و مدارک مهم شخصی افراد در منازل استفاده می شود. البته این موضوع که از رنگ بندی ها با طیف گسترده جهت دسته بندی اسناد و مدارک نیز می تواند کاربرد به سزایی داشته باشد.
 • 6.5 سانتی متر عطف همان نکته بسیار کاربردی است که با ارتفاعی برابر با 31.5 سانتی متر قد A4، دارای 2 نوار در قسمت بالایی و پایینی همخوان با رنگ بدنه که دارای اطلاعاتی همچون نام PAPCO و کد محصول می باشد و یک نوار با رنگی روشن تر کاملاً خالی و آماده نوشتن کد دسته بندی یا عنوان محتویات داخلش می باشد.
 • کاورهای به کار رفته ظرفیت استاندارد یک الی 2 برگ کاغذ A4 80 گرم را دارد اما می توانید در صورت نیاز تعداد بیشتری را درون آن جهت حفاظت از عوامل محیطی قرار دهید. این کاور شیت ها دارای ضخامتی مناسب می باشند و این امکان را برای شما میسر می کنند تا بتوانید به سادگی بارها آن را برگ زده بدون آن که مدارک شما پاره شود و یا به سطح کاور آسیبی برسد.
 • تعداد 100 برگ کاور درون کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M، امکان جداسازی و بایگانی 100 الی 200 برگ کاغذ A4 80 گرم را به طور استاندارد برای شما فراهم می کند. همان طور که گفته شد می توانید تا حد امکان فضای باقی مانده را با مدارک مهم خود پر کنید، اما به خاطر داشته باشید که این محصول به گونه ای طراحی شده تا همین حجم از مطالب را محافظت کند. در صورت رعایت نکردن دستورات شرکت سازنده امکان آسیب به محصول وجود دارد.
 • جلد کلیربوک همراه با قاب به کار رفته با ضخامتی بیشتر از 300 میکرون به صورت کاملاً مات تولید می شود که این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید اسناد و مدارک خود را درون آن قرار داده بدون آن که مطالب درون آن از بیرون قابل مشاهده باشد. این نوع از طراحی باعث می شود تا از این محصول جهت حفظ، دسته بندی و جداسازی اسناد و مدارک مهم و محرمانه استفاده شود.
 • عموماً اسناد و مدارک به طور استاندارد بر روی کاغذهایی با ابعاد A4 به صورت عمودی چاپ و تهیه می شود. کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M دارای تعدادی کاور می باشد که از سمت چپ به صورت عمودی دوخت خورده و صحافی شده اند که این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بعد از قرار دادن برگه های خود درون آن بتوانید به سادگی با ورق زدن مطالب مهم را مشاهده و استفاده نمایید.
مشخصات کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

خرید اینترنتی کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M

فروشگاه اینترنتی برایتو ارائه دهنده بهترین قیمت کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M و انواع کلربوک برند متفرقه در بازار جهت استفاده در امور بایگانی ادارات و مراکز آموزشی مانند پیش دبستانی یا مهدکودک با خدمات ارسال به سراسر کشور و گارانتی اصالت کالا، خرید کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات کد A4-100M را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما پیشنهاد می نماید همچنین ما توانسته ایم با فراهم کردن بستری جهت ارائه تمامی محصولات پاپکو با قیمت مصوب پاسخگوی تمام نیازهای شما عزیزان در زمینه مدیریت پیشرفته و استاندارد بر روی اسناد و مدارک مهم، ضروری و محرمانه باشیم. به دلیل تهیه محصولات پاپکو از خود کارخانه توسط فروشگاه برایتو شما می توانید قیمت محصولات را حتی ارزان تر از فروشگاه های پاپکو در سطح شهر داخل این سایت بیابید تا از خرید خود لذت ببرید.

خرید اینترنتی کلیر بوک 100 برگ پاپکو قاب دار مات
ادامه مطلب