پایه چسب نواری امیران مدل N1000

پایه چسب نواری امیران مدل N1000 یکی از محصولات پر طرفدار جهت استفاده بر روی انواع میز های اداری می باشد که در نگاه اول می توانید مشاهده نمایید که با کمترین فضایی که بر روی میز اشغال می کند توانایی نظم دادن به نوشت افزار و لوازم التحریر مورد نیاز شما بر روی میز به همراه یک نگهدارنده چسب نواری را دارد. شرکت امیران تحریر به عنوان یک تولید کننده ملزومات اداری مانند سطل زباله، انواع پایه چسب نواری، کازیه، زیرپایی و غیره توانسته است مجموعه کاملی از نیازها را در این زمینه برطرف سازد. این تولید کننده ایرانی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت از پلاستیک غیر بازیافتی محصولات خود را با قابلیت رقابت در مقابل برندهای خارجی می سازد به گونه ای که بعد از خرید و تهیه توسط مشتریان هر یک از محصولات این شرکت می تواند سال های طولانی با دوام بالا و حفظ کیفیت مانند روز اول ماندگاری خود را حفظ نماید.

ویژگی های پایه چسب نواری امیران مدل N1000

 • این محصول بر روی سطح خود دارای 4 جای قلم می باشد که می توانید جهت قرار دادن خودکار، مداد، قیچی، اتود و نوشت افزارهایی از این قبیل بهره ببرید.
 • یک محفظه دیگر با امکان قرار دادن اشیایی بزرگتر مانند ماژیک علامت گذار، نوک اتود، خط کش یا از این قبیل وسایل تعبیه شده و کمی پایین تر جایی جهت قرار دادن سوزن یا گیره کاغذ وجود دارد که از پایه چسب نواری امیران مدل N1000 وسیله ای بسیار کارآمد بر روی میز کار شما می سازد و می تواند همزمان کار چند ابزار نظم دهنده (ارگانایزر) را انجام دهد.
 • این پایه چسب دارای تیغه ای زیگزالی برنده از جنس استیل ضد زنگ می باشد که با فشار کم و به راحتی می توانید چسب را به اندازه دلخواه جدا کنید.
 • این محصول در قسمت زیرین خود یک فضای کاملاً خالی دارد که تولید کننده این قسمت خالی را با مقدار مشخصی شن جهت سنگین تر شدن وزن آن پر کرده است و در نهایت به وسیله یک درب انتهایی که از بیرون ریختن شن ها جلوگیری می کند این قسمت را می پوشاند. این ویژگی باعث می شود که جاچسبی امیران 1000 سنگین شده و در زمان استفاده از چسب بر روی میز جا به جا نشود.
 • در قسمت انتهایی یک تکه ابر مخصوص که اصطکاک خوبی را بین جاچسبی و سطح روی میز ایجاد می کند قرار داده شده که امکان قرار دادن و استفاده از آن را بر روی انواع سطح شیب دار هم برای شما امکان پذیر می کند.
 • جهت قرار دادن چسب نواری یک قسمت متحرک بر روی این محصول وجود دارد که بر روی آن می توانید یک برآمدگی استوانه ای شکل را مشاهده کنید. این برآمدگی قطری برابر با 2 سانتی متر دارد که امکان قرار دادن انواع نوار چسب 2 سانتی را امکان پذیر می کند.
 • در طراحی این محصول بر روی بدنه یک حفره جهت دسترسی آسان و قرار گرفتن انگشت برای گرفتن چسب وجود دارد که به سادگی و بدون زحمت امکان کشیدن و تکه کردن چسب را فراهم می کند.

مشخصات پایه چسب نواری امیران مدل N1000

 • بسته بندی مقوایی دارای ظاهری زیبا و ابعادی برابر با 12.5 × 9 × 9 سانتی متر امکان جا به جایی و حمل بدون رسیدن کوچک ترین آسیب به این محصول را برای شما فراهم می کند.
 • پایه چسب نواری امیران مدل N1000 توسط کارخانه تولید کننده درون یک بسته بندی پلاستیکی قرار گرفته و سپس درون جعبه قرار داده شده است که این امر از هر گونه آسیب احتمالی جلوگیری می کند. لازم به ذکر است که این محصول دارای وزنی برابر با 700 گرم می باشد که این موضوع جا به جایی و حمل آن را برای شما امکان پذیر می کند.
 • به طور کلی این محصول در قسمت عقب ارتفاعی برابر با 8 سانتی متر دارد و این ارتفاع با 1.5 سانتی متر کاهش به ارتفاعی برابر با 6.5 سانتی متر در سطح جلویی می رسد. این موضوع حکایت از سطحی شیب دار در طراحی کلی این محصول دارد. این شکل ایجاد شده فقط جهت دسترسی راحت تر به اشیاء و لوازم قرار گرفته درون این پایه چسب است.
 • این محصول دارای  3 رنگ بندی متنوع و اداری (مشکی، قهوه ای و کرم) می باشد که تمامی رنگ ها به گونه ای در نظر گرفته شده که به طور کلی امکان هماهنگ شدن با سایر لوازم روی میز شما را فراهم می کند.
 • بر روی جعبه مقوایی یک پانچ مستطیل شکل وجود دارد که امکان مشاهده رنگ محصول را قبل از بیرون آوردن و باز کردن درب جعبه به سادگی و در کمترین زمان برای شما فراهم می کند.
 • تعدادی حفره جهت قرار دادن لوازم روی میز بر روی سطح این پایه چسب طراحی شده که به ترتیب چهار جای قلم، به ابعاد 1.5 × 5 سانتی متر، یک حفره به ابعاد 3.5 × 5 و یک حفره دیگر به ابعاد 4 × 3 سانتی متر امکان نظم بخشیدن و استفاده از این محصول به عنوان یک ارگانایزر را به سادگی فراهم می کند.

خرید اینترنتی پایه چسب نواری امیران مدل N1000

فروشگاه برایتو سال ها است که در زمینه فروش لوازم التحریر اداری فعالیت دارد که در این زمینه با جمع آوری محصولاتی متنوع با برندهایی معتبر در تلاش است که بتواند نیازهای موجود در این زمینه را پاسخگو باشد. در این راستا اگر شما مشتری عزیز به دنبال یک پایه چسب با کیفیت و مرغوب هستید که بتواند چند کار را به طور همزمان برای شما انجام دهد، محصول مناسبی را انتخاب کرده اید. پس می توانید با خرید پایه چسب نواری امیران مدل N1000 با قیمتی ارزان از فروشگاه اینترنتی برایتو یک نظم دهنده رومیزی مناسب و همزمان یک پایه چسب نواری با کیفیت را در اختیار داشته باشید که کاملاً مناسب برای استفاده بر روی انواع میز اداری، تحریر و دانش آموزی می باشد. این ابزار کارآمد کمک می کند تا به وسایل روی میز خود سر و سامان دهید یا اگر فضای کمی جهت کار بر روی میز در اختیار دارید و نمی توانید از اقلام زیادی بر روی میز استفاده کنید باز هم می تواند ابزاری مفید برای شما باشد.

ادامه مطلب