جای کارت ویزیت چوب و فلز جهان نما مدل WW-17

در مشاغل گوناگون نیاز به تبلیغات و معرفی تجارت و یا حرفه ای که در آن مشغول به فعالیت هستید همیشه یک رکن اصلی به حساب می آید. یکی از راه های موفق در تبلیغات استفاده از انواع کارت ویزیت می باشد که معمولاً در سایزهای استاندارد و در طرح های مختلف چاپ و مورد استفاده قرار می گیرد. جهت استفاده از این محصول و قرار دادن آن روی میز معمولاً از یک جای کارت ویزیت رومیزی شیک استفاده می شود. در ساخت جای کارت ویزیت چوبی فلزی جهان نما از یک تکه چوب پرداخت شده، با کیفیت مطلوب در رنگ های (مشکی، ونگه، قهوه ای روشن، قهوه ای تیره و خود رنگ) استفاده شده است و با یک فلز توری شکل که با رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و زنگ زدگی پوشانده شده محلی جهت قرار گرفتن انواع کارت ویزیت در سایزهای مختلف را فراهم نموده اند. اگر شما به عنوان یک مدیر و یا کارمند به ظاهر وسایل مورد نیاز روی میز کاری خود اهمیت می دهید و به دنبال یک جاکارت ویزیت رومیزی با کیفیت و شیک هستید، با خرید جاکارتی رومیزی جهان نما می توانید در کنار انواع ست رومیزی چوبی از این محصول استفاده نمایید.

ویژگی های پایه نگهدارنده کارت ویزیت جهان نما

  • ابعاد 5 × 8 × 11.5 سانتی متر و وزن 50 گرم، از جا کارتی رومیزی جهان نما یک وسیله مناسب جهت استفاده می سازد.
  • از جای کارت ویزیت فلزی جهان نما می توان به عنوان نگه دارنده کارت ویزیت، روی میز اداری یا نگه دارنده کاغذ یادداشت بهره برد.
  • این جای کارت ویزیت اداری بسیار خوش ساخت و با رنگ بندی متنوع، قابلیت ست کردن با انواع ست های مدیریتی رومیزی را دارد.
  • همچنین جاکارت رومیزی جهان نما دارای 4 تکیه گاه دایره ای پلاستیکی جهت ایجاد اصطکاک بیشتر، همراه با بسته بندی شیک و صادارتی.

خرید اینترنتی جاکارتی رومیزی

امروزه افراد موفق به دلیل برنامه ریزی های دقیق و فشرده و همچنین همسو شدن با تکنولوژی های فراگیر سعی در هرچه بیشتر هماهنگ کردن خود در این فضا هستند. یکی از این خدمات که در این راستا باعث بهبود در کیفیت خرید شده است بستر خرید اینترنتی می باشد. فروشگاه برایتو یک فروشگاه موفق در زمینه فروش اینترنتی لوازم التحریر با تخفیف، خرید جای کارت ویزیت جهان نما و انواع جاکارت ویزیت رومیزی را با قیمت ارزان و کیفیت بالا به شما پیشنهاد می کند.

ادامه مطلب