دسته فاکتور بدون کاربن سایز کوچک 2 برگی

ارگان های دولتی، دفاتر کاری، شرکت های بزرگ، مدارس، بیمارستان ها، فروشگاه ها و غیره جهت ادامه فعالیت احتیاج به تأمین اجناس مورد نیاز خود را در روز دارند که در مکان های بزرگ اقدام به تأسیس واحد حسابداری با تعدادی کارمند به عنوان حسابدار و واحد تدارکات با تعدادی کارمند به عنوان کارپرداز می نمایند که هر دو قسمت به صورت فعال و موازی در پیشبرد اهداف به یکدیگر وابسته هستند. بعد از رسیدن درخواست به واحد تدارکات جهت تأمین جنس، کارپرداز اقدام به گرفتن استعلام قیمت به وسیله پیش فاکتور از صاحبان کالا می نماید. که بعد از مقایسه و انتخاب کمترین قیمت در مرحله دوم اقدام به درخواست فاکتور فروش رسمی می کند. فروشندگان موظف به وارد کردن اقلام خود در در فاکتور فروش رسمی و ارائه آن به خریدار هستند. بعد از رسیدن فاکتور به قسمت تدارکات، واحد حسابداری جهت تسویه فاکتور فروش به صورت نقدی یا صدور چک اقدام می نماید. از دیگر مزیت های فاکتور فروش این است که در بعضی از ارگان ها جهت جمع مخارج سالیانه و ارائه آن به سازمان های مالیاتی بابت دریافت مالیات آن سال کاربرد فراوان دارد. به طور کلی دسته فاکتور سندی رسمی بابت جمع قیمت اجناس خریداری شده است، که توسط فروشنده صادر شده و به خریدار داده می شود.

ویژگی های دسته فاکتور فروش کالا دو برگی

  • این محصول دارای 12 سطر بابت نوشتن اقلام، یک ستون برای قیمت واحد کالا، یک ستون برای تعداد کالا و ستون دیگر جهت جمع مبلغ می باشد.
  • این فاکتور فروش در دو برگ کاغذ 60 گرم تولید شده که برگ اول به عنوان سند به خریدار و برگ دوم به عنوان سند بایگانی نزد فروشنده باقی می ماند.
  • دسته فاکتور دو نسخه ای سایز بزرگ دارای 100 برگ کاغذ می باشد که هر دو برگ یک شماره یکسان را به عنوان شماره فاکتور دارد.

انواع دسته فاکتور فروش

  • دسته فاکتور معمولی

جهت وارد کردن اقلام و داشتن یک رونوشت از آن در نسخه دوم باید از کاربن استفاده نمایید. به دلیل ارزان بودن قیمت دسته فاکتور فروش معمولی این محصول بیشتر مورد استفاده است.

  • دسته فاکتور کاربن لس

در دسته فاکتور کاربن دار جهت وارد کردن اقلام و داشتن یک رونوشت از آن در نسخه دوم نیازی به کاربن ندارید چون در تولید آن از کاغذ NCR استفاده شده است.

خرید اینترنتی دسته فاکتور کوچک

به دلیل کاربرد فراوان دسته فاکتور در بین مشاغل گوناگون، فروشگاه لوازم تحریر برایتو خرید دسته فاکتور فروش را با قیمت ارزان و کیفیت بالای چاپ به کار رفته در این محصول به شما پیشنهاد می نماید.

ادامه مطلب