کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3

کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3 فضایی مناسب را جهت نظم دادن به انواع کاغذ، بروشور، کاتالوگ و نامه ها برای شما تا سایز استاندارد A4 فراهم می کند. این محصول دارای 3 سینی از جنس پلاستیک با دوام می باشد که هر یک ارتفاعی استاندارد جهت قرار دادن تعداد زیادی از اسناد و مدارک را ایجاد می کنند. شرکت امیران در زمینه تولید لوازم مورد نیاز جهت بایگانی توانسته است محصولاتی با کیفیت را در بازار لوازم التحریر عرضه نماید. این شرکت سال ها است که با تولیدات خود توانسته است نیاز افراد را به ملزومات اداری برطرف سازد. تمامی این محصولات از پلاستیک های بادوام، با کیفیت و غیر بازیافتی تولید می شود که همین موضوع کلید موفقیت و پیشرفت در تولیدات این شرکت می باشد. شما با خرید کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3 می توانید آن را به راحتی بر روی انواع میز، فایل، پیشخوان و حتی قفسه ها قرار داده و میزان زیادی از اسناد و مدارک را به صورت تفکیک شده و جدا از یکدیگر درون هر سینی بایگانی نمایید. معمولاً از این محصول بیشتر در ادارات، مراکز آموزشی مانند مدارس، دانشگاه ها و شرکت های خصوصی استفاده می کنند به طوری که می توانید کازیه را در رنگ بندی هایی متفاوت بر روی هر میز کارمند به سادگی مشاهده کنید.

ویژگی های کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3

  • در زمان تهیه، سه عدد سینی پلاستیکی همراه با 8 عدد پایه در اختیار دارید که یک سینی بر روی زمین و سطح صاف و دو سینی دیگر بر روی یکدیگر به وسیله پایه ها سوار می شوند. که فاصله 7.5 سانتی متری هر طبقه از یکدیگر قابلیت دسترسی آسان به انواع کاغذ و مدارک را به سادگی برای شما فراهم می کند.
  • بر روی هر سینی 4 شیار وجود دارد که این شیارها دقیقاً با همان اندازه در قسمت زیرین سینی مشاهده می شود. حال شما می توانید با قرار دادن زبانه های هر پایه پلاستیکی درون این شیارها و مونتاژ کردن کامل کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3 محصولی کاربردی و ضروری را با سه خانه کاملاً کشویی و متحرک در اختیار داشته باشید به گونه این که به ترتیب از بالا به پایین می توانید به صورت کاملاً پلکانی جهت دسترسی آسان به محتویات داخل هر سینی آن را تنظیم نمایید.
  • این محصول از مواد پلاستیکی بسیار با کیفیت و غیر بازیافتی تولید می شود که استحکامی مناسب را ایجاد می کند به گونه ای که می توانید کاغذ های زیادی را بدون ترس از شکستن پایه ها درون آن جای دهید.
  • کازیه امیران دارای سه سینی در ابعاد استاندارد می باشد که امکان قرار دادن کاغذ A4 و کمی بزرگتر از آن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند. البته این سینی ها دارای لبه ای تقریباً با ارتفاع 4 سانتی متر می باشند که از بیرون ریختن محتویات تا حد امکان جلوگیری می کنند و مانع از گم شدن یا پراکندگی آن ها بر روی میز کار شما می شود.
  • اگر در محیط کاری شما و بر روی میز با تعداد زیادی اسناد و مدارک به هم ریخته و درهم مواجه هستید می توانید با تهیه این محصول نظم را  به وجود آورید و با دسته بندی طبق عنوان، سایز یا هر مشخصه مد نظر دیگر در زمان نیاز دسترسی راحت تری را به اسناد خود داشته باشید.

مشخصات کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3

  • این محصول در سه رنگ متنوع (مشکی، قهوه ای و طوسی) از مواد پلاستیکی مقاوم در برابر شکستن تولید می شود که به طور خلاصه می توان گفت رنگ های تولیدی کاملاً اداری و منطبق با نیاز مشتریان می باشد.
  • این محصول در یک جعبه مقوایی به ابعاد 38 × 28.5 × 13 سانتی متر و وزن 1500 گرم بسته بندی و در بازار عرضه می شود که درون این جعبه سه عدد سینی هر یک به ابعاد 28.5 × 4 × 38 سانتی متر با وزنی برابر با 415 گرم و 8 عدد پایه پلاستیکی به ابعاد 9 × 3.5 سانتی متر قرار دارد که به سادگی می توانید به وسیله یک نقشه که درون جعبه قرار داده شده در کمترین زمان ممکن آن را مونتاژ و بر روی میز کار خود جهت بایگانی اسناد و مدارک استفاده نمایید.
  • به دلیل وزن پایین این محصول می توان از آن بر روی انواع میز، فایل یا درون قفسه استفاده نمود.
  • این محصول به گونه ای طراحی شده است که امکان جا به جا کردن سینی ها را به صورت کشویی جهت دسترسی راحت تر به محتویات داخل هر سینی برای شما فراهم می کند. شما می توانید با این ویژگی هر سه سینی را به صورت یکدست و یا پلکانی متناسب با نیاز خود بر روی یکدیگر قرار دهید.

خرید اینترنتی کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3

شرکت امیران تولید کننده لوازم اداری رومیزی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و دستگاه های به روز تزریق پلاستیک توانسته است اقلام مورد نیاز اداری را تولید و با قیمتی مناسب جهت خرید در بازار لوازم تحریر عرضه نماید. یکی از این محصولات که می توانید از آن در راستای نظم بخشیدن و سر و سامان دادن به انواع کاغذ، اسناد، مدارک و انواع پوشه استفاده نمایید می توان به کازیه اشاره کرد. فروشگاه برایتو خرید اینترنتی کازیه 3 طبقه پلاستیکی امیران مدل S3 را با قیمت مناسب، ارزان و کیفیت بالا جهت نظم دادن به اسناد و مدارک روی میز که می توانید آن ها را طبق نیاز دسته بندی و تفکیک نمایید، پیشنهاد می نماید. همچنین این محصول با داشتن 3 طبقه مجزا و متحرک بسیار جادار بوده و بیشتر مناسب افرادی است که تعداد زیادی کاغذ با دسته بندی های متفاوت را دارند و می خواهند همیشه این مدارک بر روی میز و کنار دستشان قرار گیرد تا در زمان مراجعه وقت کمتری را جهت یافتن آن ها صرف نمایند.

ادامه مطلب