دستگاه لیبل زن Mx5500

دستگاه لیبل زن Mx5500 توانسته است به دلیل کاربردی که دارد به یک ابزار لازم در اکثر کارهای کوچک و بزرگ مانند فروشگاه های عرضه پوشاک، سوپر مارکت ها و لوازم التحریر ها و غیره جهت درج قیمت و کدگذاری محصولات برای فروشی راحت تبدیل شود. این محصول با آرم تجاری Duodeli با امکان زدن 8 رقم یا کمتر امکان چاپ اعداد 0 تا 9 و واحدهای پولی هر کشور را دارد. امروزه با گذشت سال ها تولید، تجربیات به دست آمده جهت طراحی سری MX5500 با بیشترین کاربرد و همخوانی ارگونومیک با دستان شما طراحی شده است. این محصول کاملاً نرم و کم صدا در زمان کار می تواند با بالاترین کیفیت چاپ برچسب هایی پر شده با اعداد دلخواه شما را تولید نماید. اگر دارای کسب و کاری کوچک هستید که تمایل دارید اجناس خود را کدگذاری و یا قیمت گذاری کنید فقط کافی است که از ابزار کارآمدی مانند دستگاه لیبل زن Mx5500 استفاده نمایید.

ویژگی های دستگاه لیبل زن Mx5500

 • این محصول به طور کلی در قسمت بیرونی از یک بدنه پلاستیکی ثابت که در برگیرنده رول برچسب قیمت، پد جوهر، حروف و اعدادی برجسته جهت چاپ تشکیل شده و یک قسمت به عنوان یک دسته متحرک که بعد از قرار گرفتن داخل انگشتانتان می توانید به راحتی آن را با کمترین فشار، فشرده سازید تا با قرار گرفتن نقاط برجسته اعداد بر روی رول قیمت متن یا کد مورد نظر جهت چسباندن بر روی اجناس آماده شود.
 • این محصول به گونه ای طراحی شده است که در زمان وارد شدن ضربات ناگهانی به طور مثال افتادن از دست بر روی زمین کمترین آسیب به بدنه آن وارد شود و این موضوع به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی تزریقی با کیفیت جهت ساخت و تولید آن می باشد. همچنین در انتهای بدنه آن یک بند پارچه ای قرار داده شده که می توانید بعد از اتمام کار آن را به نقطه ای مورد نظر آویزان کرده تا جهت جلوگیری از گم شدن در محیط های کارگاهی و شلوغ از آن بهره ببرید.
ویژگی های دستگاه لیبل زن Mx5500
 • دستگاه لیبل زن Mx5500 به طور کلی دارای وزن سبکی می باشد و به صورت کاملاً ارگونومیک و سازگار با دستان شما طراحی شده است که امکان کار کردن تا ساعت های طولانی را برای شما ایجاد می کند.
 • این محصول دارای یک مخزن شیشه ای به رنگ دودی شفاف می باشد که امکان قرار دادن یک رول قیمت با تعداد زیادی برچسب را برای شما فراهم می کند به طور کلی می توانید با هر بار تعویض و قرار دادن یک رول جدید داخل مخزن این دستگاه تعداد بسیار زیادی برچسب قیمت، چاپ شده با متن مورد نظر خود را در اختیار قرار دهید. این ویژگی به شما کمک می کند تا در فعالیت های سری کاری با سرعت بالا، بدون اتلاف وقت بتوانید در روز تعداد زیادی محصول را جهت هر فعالیتی برچسب گذاری نمایید.
 • یک امکان فوق العاده و بی نظیر با استفاده از طراحی مهندسی و هوشمندانه، آن هم یک غلطک چرخشی با زائده هایی دایره ای با نوک تیز می باشد که بعد از بیرون آمدن برچسب قیمت از دستگاه فقط کافی است که برچسب را در نقطه مورد نظر بر روی محصول قرار داده و با کمی فشار دستگاه بر روی آن به سمت خود بکشید. این غلطک به سادگی برچسب را بر روی نقطه مورد نظر شما روی محصول فیکس و ثابت می کند و امکان افتادن آن را بعد از مدتی بسیار کم می کند.
 • یک فنر در قسمت زیر اهرم این محصول قرار گرفته که با هر بار فشردن آن به طور اتوماتیک به نقطه اولیه خود باز می گردد، در همین حین رول قیمت را به سمت شیار خارجی هول می دهد و یک برچسب قیمت را جهت چسبیدن دوباره در کمترین زمان ممکن برای استفاده شما آماده می کند.
 • استفاده از یک درب شیشه ای شفاف به رنگ دودی جهت محافظت از رول قیمت بر روی دستگاه قرار داده شده که رنگ شفاف آن به دلیل مشاهده میزان باقی مانده رول قیمت می باشد تا قبل از اتمام، کاربر از موجودی مطلع شود.
ویژگی های دستگاه لیبل زن Mx5500

نحوه کارکرد دستگاه لیبل زن Mx5500

یک زائده از سمت راست دستگاه لیبل زن Mx5500 به طول 1 سانتی متر بیرون زده که امکان تغییر هر 8 کاراکتر دستگاه را به طور جداگانه برای شما فراهم می کند. لازم به ذکر است که شیارهایی بر روی این زائده استوانه ای شکل وجود دارد که با ایجاد اصطکاک بیشتر بین دستان شما امکان چرخش به هر دو طرف را به سادگی امکان پذیر می کند. از نکات قابل توجه در زمان استفاده و تنظیم اعداد مورد نظر در زمان چاپ این است که، این زائده در دو حالت قابلیت حرکت دارد یک حالت آن در راستای افق جهت انتخاب هر یک از کاراکترها و حالت دیگر بعد از انتخاب چرخش به صورت دورانی است که می تواند ستون مورد نظر شما را تا مقادیر قرار داده شده توسط کارخانه تولیدی برای شما امکان پذیر کند. اگر بعد از تمام این تغییرات زائده را تا انتها به صورت افقی به سمت چپ و داخل دستگاه قرار ندهید، هیچ عدد یا علامتی بر روی لیبل کاغذی چاپ نخواهد شد.

نحوه کارکرد دستگاه لیبل زن Mx5500

مشخصات دستگاه لیبل زن Mx5500

 • این محصول داخل یک جعبه مقوایی قرار داده شده که از آسیب های احتمالی در زمان حمل و نقل از محصول جلوگیری می کند حال بعد از باز کردن درب جعبه، کارخانه Duodeli یک عدد دستگاه لیبل زن Mx5500 به همراه یک رول قیمت و یک عدد پد غلطکی جوهر زاپاس به رنگ مشکی را درون آن قرار داده است که شما را بعد از تهیه این محصول تا مدتی مشخص از خرید پد جوهر و لیبل قیمت بی نیاز می کند.
 • یک نکته کاملاً ضروری که در زمان استفاده از این دستگاه لیبل زن دستی باید به آن توجه نمایید، آن هم این که داخل دستگاه در زمان خرید توسط خود تولیدکننده یک پد غلطکی جوهر قرار دارد که می توانید بارها از آن استفاده نمایید که در صورت کمرنگ شدن می توانید با یک زاپاس که داخل جعبه وجود دارد آن را تعویض کنید و باز هم در صورت تمام شدن دوباره پد جوهر این بار حتماً با تهیه مجدد و خرید آن از مراکزی مانند فروشگاه اینترنتی برایتو اقدام به جایگزینی مجدد نمایید. یک نماد جهت ممانعت مصرف کننده در راستای شارژ کردن دستی پد جوهر بر روی دستگاه از طرف تولید کننده به صورت اخطار قرار داده شده که در صورت توجه نکردن به آن می توانید باعث آسیب های جدی و بلااستفاده شدن دستگاه در طولانی مدت شوید.
 • این محصول از جنس پلاستیک مقاوم در ابعاد 13.5 × 4.5 × 23 سانتی متر تولید شده که کاملاً مطابق با ارگونومی دست و ابعاد و اندازه مناسب می باشد. 
 • با وزن 340 گرم می تواند ابزاری متاسب و سبک وزن در راستای استفاده در طولانی مدت برای اکثر مشاغل مانند لباس فروشی ها، تولیدی ها، کارگاه ها و غیره باشد.
 • دستگاه لیبل زن Mx5500 در دو رنگ آبی و قرمز در بدنه و دسته هایی همرنگ و مشکی تولید و در بازار لوازم التحریر عرضه می شود.
 • دارای یک بند برای انداختن در دست، یک غلطک و یک رول اضافی و طراحی شیک، مدرن و کارآمد است.
 • این دستگاه لیبل زن دارای 8 کاراکتر قابل تغییر برای مقاصد مورد نظر شما می باشد، که قابلیت تنظیم دستی بر روی عنوان "$"  "."  "،"  "%"  "قیمت" "کیلوگرم" "سایز" "تومان" "ریال" تعداد" "کد" "متر"  و اعداد از صفر تا 9 را دارد که با ترکیب این کاراکترها می توانید به مقاصد مورد نظرتان دست یابید.
مشخصات دستگاه لیبل زن Mx5500

خرید اینترنتی دستگاه لیبل زن Mx5500

فروشگاه اینترنتی برایتو با تمرکز بر فروش لوازم التحریر و ملزومات اداری به طور کاملاً اختصاصی در شهر تهران آماده تأمین نیاز ادارات، دانش آموزان، دانشجویان، فروشگاه ها و بیمارستان ها در سراسر ایران می باشد که اجناس خود را با ارزان ترین قیمت و در کمترین زمان ممکن می تواند ارسال نماید. دستگاه لیبل زن Mx5500 با قابلیت چاپ دقیق اعداد و کدهای مورد نیاز کارکردی نرم و بی صدا، طول عمری بالا و با دو رنگ بندی آبی و قرمز می تواند یک انتخاب عالی جهت سرعت بخشیدن در قیمت گذاری و نظم دادن به فروشگاه و اموری از این قبیل می باشد. این محصول در مقایسه با برندهای مشابه خود از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در این راستا مورد تأیید و ضمانت فروشگاه برایتو می باشد. حال اگر دارای یک کسب و کار خرد و کوچک هستید که می خواهید با سر و سامان دادن و مرتب کردن اجناس محل کار خود دچار سردرگمی نشوید، محصول ایده آلی را پیدا کرده اید، پس بی درنگ می توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کرده و با پرداخت آنلاین وجه در کمترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت و هزینه اضافه آن را در محل کار یا منزل خود تحویل بگیرید و از ویژگی های آن بهره مند شوید.

خرید اینترنتی دستگاه لیبل زن Mx5500
ادامه مطلب