کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی برای نوشتن و نگه داری نکته های مهم روزانه به صورت موقت یا دائم و یا رد و بدل کردن نکات مختلف با همکارن مورد استفاده می باشد. بسیار برایتان پیش آمده که در محل کار، سر کلاس یا مکان هایی از این قبیل با شنیدن یک نکته ضروری و یا یادداشت کردن شماره تلفن، آدرس و نگارش هایی از این دست بخواهید مطالب را بر روی تکه ای کاغذ یادداشت نموده و با استفاده از تکه ای چسب آن را جلوی دید قرار دهید. شما به راحتی می توانید بر روی کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی با طیف وسیعی از نوشت افزارها مانند مداد، اتود، خودکار یا ماژیک نکات ضروری خود را یادداشت نمایید. این کاغذ نت برداری فضای سفیدی عاری از هر گونه خط کشی با امکان استفاده از تمام نقاط را برای شما به راحتی فراهم می کند. اگر در زمان نوشتن مجبور به استفاده از چند برگ آن باشید به راحتی می توانید آن ها را شماره گذاری نموده و با استفاده از یک گیره یا منگنه آن ها را شماره گذاری نمایید تا از پراکندگی یا گم شدن آن ها جلوگیری شود. این محصول یک محصول کاملاً ایرانی است که به صورت بدون برند، به تعداد 250 برگ کاغذ به ابعاد 10 × 10 بر روی یکدیگر به وسیله یک بسته بندی سلفونی تولید و در بازار لوازم التحریر عرضه می شود. کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی مناسب استفاده در انواع هولدرهای رومیزی (جای کاغ  یادداشت) در انواع جنس های مختلف مانند فلزی، چوبی و پلاستیکی قابل استفاده می باشد. البته در نظر داشته باشید که جهت پر شدن فضای کافی جای کاغذ یادداشت شما نیاز به خرید 2 عدد از این محصول و استفاده آن ها بر روی یکدیگر را دارید. از نکات مفید این محصول این است که هر زمان نیاز دارید تا سریعاً یک مطلب را یادداشت کنید و نیاز به یک کاغذ در جلوی دست خود دارید این کاغذ یادداشت همیشه در دسترس و قابل استفاده است بدون این که نیازی باشد تا وقت زیادی را جهت پیدا کردن یک کاغذ تلف کنید.

کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

ویژگی های کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

  • این محصول دارای بالاترین درجه کیفیت از نظر سفیدی می باشد که نوشته های شما با رنگ های متفاوت بر روی آن جهت خواندن کاملاً واضح و قابل رؤیت است.
  • این محصول به طور کلی به دو روش تولید می شود، کارگاه های بزرگ کاغذ معمولاً یا شیت های بزرگ رول کاغذ را به تکه هایی با ابعاد 10 × 10 برش می زنند و بعدآن ها را به تعدداد 250 برگ بر روی یکدیگر بسته بندی نموده و بعد عرضه می کنند و یا در نمونه های دیگر از اضافات کاغذهای برش خورده در سایزهای بزرگتر، لبه های به جای مانده را در ابعاد 10 × 10 سانتی متر سایز نموده و مجدداً به حالت قبلی بسته بندی و عرضه می کنند. نکته قابل توجه در این دو حالت تولید برای مصرف کنندگان این است که محصول به دست آمده از نظر کیفیت، ابعاد، اندازه و تعداد به هیچ عنوان با یکدیگر کوچکترین تغییر و تفاوتی ندارند.
  • این محصول کاملاً درجه یک و در ابعاد واقعی از بهترین نوع مواد اولیه با کیفیت (کاغذ سفید با گرماژ 70 گرم) برش خورده و تولید می شود.
  • به طور کلی از کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی به سه شکل متعارف استفاده می شود. مصرف کنندگان این محصول بعد از نوشتن نکات ضروری در حالت اول می توانند با استفاده از تکه ای چسب نواری آن را جلوی دید خود قرار دهند. در حالت دوم جهت یادداشت اطلاعات مهم و ارائه آن به دیگران استفاده می شود و در حالت سوم می توانید بعد از اقدام به یادداشت با استفاده ازچسب ماتیکی آن را بر روی کارتن یک محصول، داخل کتاب، دفتر یا هر مکان دیگری به صورت ثابت و همیشگی قرار دهید.
  • با استفاده از از این کاغذ یادداشت شما این امکان را دارید تا بتوانید به طور کاملاً دو رو فضایی بسیار مناسب جهت یادداشت و نکته برداری های روزانه در اختیار داشته باشید که این موضوع باعث می شود با صرف کمترین هزینه و محدودترین فضا یادداشت های مهم خود را جهت یادآوری های موقتی در اختیار داشته باشید.

مشخصات کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

  • هر یک برگ از این محصول به صورت کاملاً مربع در ابعادی برابر با 10 × 10 سانتی متر با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک به صورت برش لیزر آماده می شود که کاملاً مطابق با استانداردهای لازم جهت استفاده در انواع هولدرهای رومیزی مانند جای کاغذ یادداشت طلقی، چوبی و فلزی می باشد.
  • به طور کلی هر یک بسته کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 دارای 250 برگ با قابلیت استفاده دو رو و شیت هایی کاملاً جدا از یکدیگر، بدون استفاده از چسب عرضه می شود که به سرعت امکان استفاده را بر روی میز شما در زمان های ضروری ایجاد می کند.
  • این محصول در یک بسته بندی سلفونی 250 برگی به طور کلی در ابعادی برابر با 10 × 2.5 × 10 سانتی متر عرضه می شود که دارای وزنی برابر 100 گرم می باشد. بسته بندی سلفونی جهت ممانعت از نفوذ گرد و غبار و رطوبت و در نهایت ماندگاری بالا در طولانی مدت می باشد.
  • در زمان تهیه این محصول حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که جهت نگهداری و حفظ آن به صورت مرتب و یکدست بر روی میز یا داخل کشو نیاز به یک جای کاغذ یادداشت دارید.
مشخصات کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

خرید اینترنتی کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی

کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی در دسته ملزومات کمک نوشتاری قرار دارد که حتماً برای یک بار هم که شده مورد استفاده بسیاری از افراد در سنین مختلف یا حرفه هایی متفاوت قرار گرفته که باعث بالا رفتن اهمیت آن می شود. به طور کلی می توانید با یک نگاه آن را بر روی میز تمام کارمندان در ادارات یا منشی کلینیک ها و غیره مشاهده نمایید. این کاغذ به دلیل ابعاد مناسبی که دارد بیشتر به جهت نت برداری و نوشتن نکات ضروری به کار گرفته می شود. به همین دلیل این محصول با قیمتی بسیار ارزان و قابل رقابت با فروشگاه های مشابه و همچنین در بالاترین کیفیت موجود عرضه می شود که می تواند پاسخگوی نیاز های روزانه شما قرار گیرد و فروشگاه برایتو جهت صرفه جویی در هزینه کردهای جاری و جایگزین کردن این محصول به جای استفاده از کاغذهایی با ابعاد بزرگتر، خرید آن را به شما پیشنهاد می کند.

خرید اینترنتی کاغذ یادداشت سفید 10 × 10 بسته 250 برگی
ادامه مطلب