به گزارش خبرنگار حوزه گردشگری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :


برخی از مکان های دیدنی تهران که برایتو در نظر دارد در این مقاله بازگو کند به شرح زیر می باشد:

موزه ملی تهران

مجموعه‌ای از آثار تاریخی و پیش از تاریخی ایران است که در تهران قرار دارد شامل دو ساختمان مجزا به نامهای موزه ایران باستان و موزه دوره اسلامی.

کاخ گلستان

مجموعه ی تاریخی از اقامت شاهان سلسله قاجار و زیباترین بناهای پایتخت دویست ساله ایران میباشد.

باغ نگارستان

در سال ۱۲۲۲ قمری به دستور فتحعلی شاه به شکل هشت گوش با شاه نشینی هایی به سبک دوره زندیه ساخته شده است.

کاخ مرمر تهران

تخت سلیمان یا تخت مرمر  که در وسط ایوان آن قرار دارد که این تخت به دستور فتحعلی شاه ساخته شده است.
این کاخ از کاخ های زمان معاصر است

کلیسای طاووس تهران

این کلیسا یکی از قدیمیترین کلیساهای تهران است که در اواخر قرن دوازدهم هجری قمری ساخته شده است این کلیسا در منطقه بازارحضرتی واقع شده است و به یقین اولین نشانه حضور ارامنه در شهر تهران است.

خانه مشیرالدوله تهران

از بناهای قدیمی تهران است این عمارت منتسب به حسن پیرنیا ملقب به مشیرالدوله است.

کاخ شمس العماره تهران

کاخ شمس العماره عمارتی بلند با دو برج است که مرتفع ترین ساختمان شهر در زمان خود بوده است این کاخ در سال ۱۲۸۴ به فرمان ناصرالدین شاه قاجار ساخته شد.

عمارت باغ فردوس تهران

از بناهای متعلق به قرن ۱۲ هجری قمری است که در باغ پردرختی قرار دارد و به سبب زیبایی و سرسبزی که داشت به باغ فردوس معروف بود.

موزه پست و تلگراف

ساختمان اداره پست تهران در سال ۱۳۰۷ شمسی آغاز و در سال ۱۳۱۳ خاتمه یافت. آثار و اشیای قدیمی مربوط به مبادلات پستی شامل مهرها ، صندوقهای پستی ، تمبرها ، وسایل تحریر سنتی ، اسناد و مدارک پستی قدیم در طبقه دوم این ساختمان نگهداری می شود.

موزه پروفسور حسابی

در سال ۱۳۷۲ خانه مرحوم پروفسور حسابی تبدیل به موزه شد در این موزه وسایل شخصی ،  نشان ها و تقدیر نامه ها ، مدارک علمی ، عکس های قدیمی ، نطق ها و نوشته ها از جمله تحقیقات مربوط به بی نهایت بودن ذرات به نمایش درآمده است.

موزه جواهرات ملی

تاریخچه این جواهرات در زمان حکومت صفویه آغاز می شود زیرا تا قبل از آن خزانه دولتی از جواهرات گرانبها ای برخوردار نبوده است و پادشاهان صفوی در دوران حکومت شان دست به جمع آوری جواهرات زده اند.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با ارسال رایگان در تهران با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.