به گزارش حوزه ی فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو ، فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری :

انواع باتری

باتری ها را می توان از نظر شکل و کارایی به چند دسته تقسیم کرد :

باتری بزرگ ، باتری متوسط ، باتری قلم ، باتری نیم قلم ، باتری ریموتی ، باتری کتابی ، باتری سکه ای ، باتری ساعت .
که استفاده آن ها در محیط ها و شرایط مصرف الکتریکی ، متفاوت و قابل تغییر می باشد.
برای مثال زمانی که ما می خواهیم برای یک ساعت دیواری از باتری برای تامین انرژی عقربه های آن استفاده کنیم خیلی فضا برای ما مهم نیست پس استفاده از یک باتری بزرگ نمی تواند برای ما مشکلی ایجاد کند و بالعکس درون یک ساعت مچی به دلیل کمبود فضای موجود مجبور هستیم از باتری بسیار کوچکتری استفاده کنیم که با وجود اندازه اش بتواند جریان یکنواخت در طولانی مدت را به ما بدهد.

عملکرد باتری :

در این مقاله می خواهیم بررسی کنیم باتری های قلم و نیم قلم چگونه هستند و چگونه کار می کنند.
پس با فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر ، لوازم اداری ، ساخت انواع مهر ژلاتین همراه باشید.
همه ما میدانیم بیشترین باتری هایی که در این دسته مورد استفاده قرار می گیرند باتری های قلم و نیم قلم هستند که استفاده عمومی تری نسبت به باتری های دیگر دارند.
این نوع باتری ها بیشتر در اسباب بازی بچه ها ، کنترل تلویزیون و ... مورد استفاده قرار می گیرند.
به دلیل مصرف بالای این نوع باتری ها و عمومی تر بودن آن ها تولیدکنندگان سعی کرده اند تکنولوژی به کار رفته برای ساخت این باتری ها را از جهت امن تر کردن و مقرون به صرفه تر کردن بگذارند.

قطب های باتری :

در این نوع باتری ها از یک قطب به نام کاتد و از یک قطب به نام آند استفاده شده که به وسیله ای به نام پیل از هم جدا می شوند. این نوع باتری ها برای تولید انرژی الکتریکی از واکنش شیمیایی که بین این دو قطب ایجاد می شود استفاده می کنند. و جریان 1.5 ولتی را در مدت زمان کوتاه تری نسبت به باتری های دیگر در این دسته به ما ارائه می دهند.

فروشگاه اینترنتی برایتو تلاش دارد در مقاله های دیگر خود مطالبی در رابطه با دیگر دسته های باتری که در بالا به آن ها اشاره کرده ایم در اختیار شما قرار دهد.

برای مشاهده انواع باتری اینجا کلیک نمایید .

برایتو پخش لوازم تحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.