به گزارش حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه برایتو فعال در زمینه ی لوازم التحریر و ملزومات اداری :

زبرا ساراسا

امروزه تنوع و گسترش برند های تولید لوازم تحریر برای مشتریان یک دغدغه ایجاد کرده است .
اما شاید از خود بپرسید منظورمان از دغدغه چیست و چرا اعتقاد داریم که این گستردگی باعث دغدغه مشتریان است .
در ابتدا باید بگوییم که این ازدیاد برندها برای متقاضیان آن سرگیجه آور است زیرا نمی دانند که کدام برند خوب است کدام یک بد یا نمی‌دانند برای خرید انواع نوشت افزار و لوازم اداری و هنری که زیرمجموعه لوازم التحریر است باید به چه نکاتی توجه و دقت کنند .

برند های فعال در زمینه تولید خودکار :

از برند هایی که در کار تولید خودکار هستند می‌توان به پنتر ، زبرا ، لکسی ، کنکو و بیک اشاره کنیم و همچنین از تولیدات داخلی نیز می توان از خودکار کیان نام برد .

زبرا نامی آشنا در عرصه نوشت افزار :

حال ما می‌خواهیم در این مقاله به صورت مختصر توضیحاتی در مورد برند زبرا که یکی از تولیدکنندگان خوب نوشت افزار است به شما ارائه دهیم تا بتوانیم یکی از برندهای خوب در دسته ی تحریر را به شما معرفی کنیم تا با آن بیشتر آشنا شوید . پس با برایتو همراه باشید .

تاریخچه شرکت زبرا :

این شرکت در ابتدا توسط فردی ژاپنی به نام تو کوماتسو ایشیکاوا بنیان‌گذاری شد ثبت نشان تجاری زبرا در سال ۱۹۱۴ میلادی انجام گرفت البته موسس این شرکت قبل از ثبت این عنوان یعنی از سال ۱۸۹۷ میلادی نیز در کار تولید قلم های فلزی در ژاپن بود .

نابودی شرکت زبرا بر اثر بمب گزاری

شرکت زبرا مانند بسیاری از شرکت‌های بزرگ فراز و نشیب های زیادی داشته است برای مثال در جنگ جهانی دوم تقریباً در سال  1945 بر اثر بمب گذاری تمام امکانات این شرکت از بین رفت اما در سال ۱۹۴۸ بازسازی آن شروع شد و در سال ۱۹۵۰ این بازسازی به پایان رسید و تولیدات انبوه این مجموعه شروع شد .
از نقاط عطف مجموعه زبرا می‌توان به سال‌های ۱۹۸۲ و ۱۹۹۲ اشاره کرد جایی که شعب دیگر این کارخانه در آمریکا و انگلیس تاسیس شد .
بعد از آن نیز شعب دیگری از این کارخانه در کشورهای دیگر مانند کانادا ، اندونزی ، مکزیک ، چین و حتی در سنگاپور نیز تاسیس شد .

محصولات پر طرفدار برند زبرا :

از سری محصولات پرطرفدار شرکت زبرا می‌توان به خودکارهای آن اشاره کرد مانند : خودکار زبرا z-1 و زبرا ساراسا که طرفداران زیادی به دلیل روان بودن دارد .

برای مشاهده انواع محصولات زبرا در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .
برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.