به گزارش حوزه ی فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه ی پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری :

چسب اوهو

استفاده از چسب برای چسباندن بعضی از اجسام ، برای تهیه تیر و کمان و وسایل مورد نیاز در واقع از عصر سنگ و دوران غارنشینی شروع شده است .
بشر در ابتدا از خون برای چسباندن استفاده کرد که به علت بدی کیفیت به تدریج به مواد طبیعی که در اطرافش موجود بود روی آورد مثل مواد نشاسته ای مانند خمیر و صمق ها و شیره های بعضی از درختان مانند سرو و کاج به نام سقز .
با استخراج و پالایش نفت و پیشرفت صنایع از قطران چوب و قیر به عنوان ماده دیگری برای چسباندن بهتر اجسام استفاده شد .

طبقه بندی چسب ها :

چسب گیاهی ، چسب نشاسته ، سریش ، دکسترین و نشاسته که چسب های محلول در آب هستند و برای چسباندن تمبر ، پاکت کاغذی و مقوا استفاده میشود .
چسب حیوانی : لاک ، سرشیم حیوانی که مانند ژلاتین است که از استخوان ، پوست و یا شیر حیوانات تهیه می‌شود  و برای چسباندن پاکت و مقوا استفاده می‌شود .
چسب کانی : فسفاتها و سیلیکات های قلیایی
چسب سنتزی : نوار چسب ها ، چسب اپوکسی ، ترموپلاست ها ، آلاستومری ها
چسب بتونه ای : بتونه شیشه ، بتونه آبی ، بتونه گلیسیرین و اکسید سرب
یکی از برندهای مهمی که در بازار چسب پرآوازه شد چسب اوهو می‌باشد .

تاریخچه چسب اوهو :

دقیقاً در سال ۱۹۳۲ شیمیدانی به نام آوگوست فیشر چسب بی رنگی را تولید کرد و نام اوهو را که برگرفته از نام آلمانی جغدی به نام شاه بوف بود روی آن گذاشت .
این شرکت در سال ۱۹۹۴ به یک شرکت بین‌المللی که به گروه بولتون معروف بود پیوست .
شرکت اوهو دارای لوگویی به زمینه زرد و نام UHU که به رنگ سیاه بر روی آن درج شده است . چسب اوهو یک برند موفق در صنعت چسب سازی می باشد .

انواع چسب ها :

چسب های صنعتی : شامل چسب چوب ، چسب چرم ، چسب دوقلو ، چسب پنچری ، چسب تعمیراتی ، چسب دوطرفه ، چسب قطره ای و انواع چسب های خانگی از جمله دستگاه چسب حرارتی ، چسب چوب ، چسب شیشه ، چسب پلاستیک و انواع چسب های تحریر که جزئی از لوازم التحریر به حساب می آیند مانند : چسب اکلیلی ، چسب هنری ، چسب خمیری ، چسب ماتیکی ، چسب فوم و چسب همه کاره .

فروشگاه اینترنتی برایتو بزرگترین ارائه دهنده انواع لوازم التحریر در سطح تهران مفتخر است که می‌تواند به شما این امکان را بدهد تا بتوانید انواع چسب های اوهو  را که برای چسباندن کاغذ ، چوب ، فلز ، شیشه و ... مناسب است ، مشاهده نموده و با توجه به نیازتان انتخاب کنید .
برای مشاهده انواع چسب در برایتو اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.