به گزارش حوزه اطلاعات عمومی فروشگاه اینترنتی برایتو :

لوازم التحریر

همه ما در دوران زندگی خود در کلاس های درسی و یا کلاس های آموزشی حضور داشته ایم.
حضور در کلاس های آموزشی معمولاً قاعده یکسانی دارد به طوری که شما باید حدود دو یا سه ماه در کلاس ها حضور داشته باشید و بعد از این مدت از شما آزمونی گرفته می شود تا میزان آمادگی شما نسبت به دروس آموزش داده شده مشخص شود.
شما برای حضور در کلاسهای آموزشی نیازمند لوازم التحریر مناسب می باشید.
بهترین لوازم تحریر ، لوازم تحریری است که با قیمت مناسب خریداری شده و بیشترین کارایی را داشته باشد. در این مقاله می‌خواهیم به چند نوشت افزار که در کلاس های درس ، به همراه داشتن آن برای شما ضروری است اشاره کنیم و در مورد هر یک از این لوازم التحریر به طور مختصر توضیح دهیم.
لوازم التحریری که در زیر به آنها اشاره می کنیم در دسته نوشت افزار قرار می گیرند و عمدتا از پر کاربرد ترین نوشت افزار هستند.

خودکار :

خودکارها دارای تنوع بسیار زیادی هستند به طوری که شما می توانید خودکار مورد علاقه خود را به راحتی در بازار لوازم تحریر پیدا کنید.

مولفه های مهم در خرید خودکار خوب :

مهمترین مسئله در خرید خودکار خوب این است که خودکار خریداری شده دارای قیمت مناسبی باشد.
دومین مولفه قطر نوشتاری خودکار است که برای مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می‌تواند به طور مستقیم در دست خط نویسنده تاثیر بگذارد.
پرکاربردترین خودکارها در میان عموم مردم دارای نوک نوشتاری 1 و یا 0.7 هستند.
از بهترین خودکار های موجود در بازار می توانیم به خودکار کنکو ، خودکار پنتر ، خودکار لکسی ، خودکار بیک ، خودکار کیان و ... اشاره کنیم.

اتود یا مداد مکانیکی :

دومین و یکی دیگر از مهم ترین نوشت افزار که شما نیاز دارید ، اتود یا مداد مکانیکی یا مداد نوکی است.
همان طور که در بالا گفتیم نام دیگر اتود ، مداد مکانیکی است.
اتود ها دارای سایز های مختلفی از نظر نوشتاری می باشند اما مهمترین آنها که در میان مردم طرفداران بیشتری دارد عبارتند از اتود 0.5 ، اتود 0.7 و اتود 0.9 .
انواع مداد نوکی از نظر قیمتی نیز دارای تنوع بالایی هستند و گستردگی قیمتی برای اتود ها بسیار زیاد است.
از مهمترین برندهای تولیدکننده اتود می توانیم به اتود پنتر ، اتود اونر ، اتود پنتل ، اتود زبرا ، اتود روترینگ و ... اشاره کنیم.

علامت گذار یا هایلایت :

ماژیک علامت گذار به شما کمک می کنند تا وقتی در کلاس نشسته اید بتوانید نکات مهم را در کتاب علامت گذاری کنید با این کار شما در شب امتحان و یا آزمون خود راحت تر می توانید مطالب مهم را پیدا کنید.
ماژیک هایلایت دارای رنگ های متنوعی است.
از سری رنگ بندی هایلایت می توان به : فسفری یا زرد ، سبز ، بنفش ، نارنجی ، آبی و صورتی اشاره کرد.
برندهای تولیدکننده ماژیک هایلایت نیز مانند دیگر نوشت افزار متفاوت هستند از سری برندهای تولیدکننده هایلایت می توانیم به ماژیک هایلایت میکرو ، ماژیک هایلایت fans ، ماژیک هایلایت panter ، ماژیک هایلایت استدلر ، ماژیک هایلایت پنتل ، ماژیک هایلایت یونی بال و ... اشاره کنیم.

فروشگاه اینترنتی برایتو مرکز فروش لوازم تحریر در تهران این امکان را به مشتریان خود می دهد تا با مشاهده قیمت ، توضیحات و مشخصات فنی محصول مورد نظر خود را از وب سایت برایتو خریداری نمایند.

نویسنده : الف . ی