لیست قیمت انواع دستگاه منکنه :

منگنه flb9

امروزه یکی از ابزارهایی که در هر شرکت ، سازمان ، مدرسه ، آموزشگاه و ... یا حتی هر خانه ای مورد نیاز است. دستگاه دوخت یا همان دستگاه منگنه است.

یک دستگاه منگنه با کیفیت دارای ویژگی های :

در این مطلب می خواهیم بدانیم که یک دستگاه منگنه خوب و یا یک دستگاه منگنه با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد.
همچنین بدانیم که شرکت ها و کارخانه ها ی مهم تولید دستگاه منگنه چه کارخانه هایی می باشند. و یا دریابیم که بهترین مارک دستگاه منگنه چیست ؟
پس با فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه فروش لوازم التحریر و ملزوات اداری در ایران همراه باشید.
یکی از نکاتی که باید بدانیم این است که هنگام خرید دستگاه منگنه ، ما این دستگاه را برای الصاق چند برگ به هم نیاز داریم.
مثلاً اگر شما می خواهید 5 برگ را به هم منگنه کنید باید دستگاه منگنه ای را خریداری نمایید که سوزن منگنه مصرفی آن ها سایز 10 باشد و اگر می خواهید 15 برگ را به منگنه کنید باید از دستگاه منگنه ای استفاده کنید که سوزن منگنه مصرفی آن سایز 24.6 باشد.

مقالات مرتبط  با سوزن منگنه :

راهنمای مشاهده و استفاده از مقالات : برای مشاهده مطالب داخل مقاله لطفا روی عنوان همان مقاله کلیک کنید.
مقاله : انواع سوزن منگنه و کاربرد آن ها
مقاله : انواع سوزن منگنه

چه سوزنی برای چه دستگاه منگنه ای مناسب است ؟

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که چگونه بفهمیم که سوزن منگنه مصرفی یک دستگاه منگنه چه سایزی است.
برای این امر شما می توانید روی جعبه دستگاه منگنه محصول را مطالعه نمایید و یا روی بدنه ی خود دستگاه منگنه که سایز سوزن منگنه مصرفی روی آن نوشته شده است را بخوانید.
نکته ی دیگر که هنگام خرید یک دستگاه منگنه باید به آن توجه کنید این است که فنر داخل دستگاه منگنه استقامت بالایی داشته باشد.
و در عین حال نرم باشد که برای منگنه کردن کاغذها به یکدیگر با مشکل مواجه نشوید.
همچنین اگر فنر دستگاه منگنه مقاوم نباشد پس از مدت کوتاهی خراب می شود.

بهترین برندهای دستگاه منگنه :

1 - دستگاه منگنه مکس اصلی : یکی از مهم ترین و بهترین مارک دستگاه منگنه شرکت مکس است که محصولات آن به دلیل کیفیت و تنوع بالایی که دارد طرفداران زیادی پیدا کرده است.
اما قیمت آن نیز نسبت به دیگر برندها کمی بالا می باشد. ولی به دلیل طول عمر این محصول ارزش خرید دارد .
یکی از محبوب ترین محصولات شرکت مکس تولید دستگاه منگنه مکس مدل HD-50DF می باشد .

2 - دستگاه منگنه کانکس : از دیگر تولیدکنندگان دستگاه منگنه می توان به شرکت تولید کننده دستگاه منگنه کانکس اشاره نمود.
از جهت کیفیت ، دستگاه منگنه مکس کیفیت بالاتری دارد اما از نظر قیمت نسبت به دستگاه منگنه مکس اصلی قیمت پایین تری دارند و همین امر دستگاه منگنه کانکس را پر طرفدار کرده است.
یکی از محبوب ترین محصولات شرکت کانکس تولید دستگاه منگنه کانکس مدل FL-B9 می باشد.
3 - دستگاه منگنه کی دبلیو تریو : همچنین یکی دیگر از برند های با کیفیت دستگاه منگنه ، برند با کیفیت دستگاه منگنه کی دبلیو تریو می باشدکه از نظر کیفیت با دستگاه منگنه مکس برابری می کند.
یکی از محبوب ترین محصولات شرکت کی دبلیو تریو تولید دستگاه منگنه کی دبلیو مدل 05618 می باشد.

4 - دستگاه منگنه کانگارو : از دیگر تولیدکنندگان دستگاه منگنه می توان به شرکت تولید کننده دستگاه منگنه کاگورو اشاره نمود.
از جهت کیفیت ، دستگاه منگنه مکس کیفیت بالاتری دارد اما از نظر قیمت نسبت به دستگاه منگنه مکس اصلی قیمت پایین تری دارند و همین امر دستگاه منگنه کانگارو را پر طرفدار کرده است.

5 - دستگاه منگنه مپد : یک دیگر از تولیدکنندگان دستگاه منگنه با کیفیت می توان به شرکت تولید کننده دستگاه منگنه مپد اشاره نمود.
دستگاه منگنه ماپد کیفیت بالایی دارد اما از نظر قیمت نسبت به دستگاه منگنه کانکس قیمت بالاتری دارد و همین امر دستگاه منگنه مپد .
یکی از محبوب ترین محصولات شرکت مپد تولید دستگاه منگنه مپد مدل Essential Metal 354311 می باشد .

6 - دستگاه منگنه کارل و دستگاه منگنه ایگل : یکی دیگر از برندهای دیگر هم مشغول به فعالیت دستگاه منگنه کارل و دستگاه منگنه ایگل و ... که همگی آن ها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند و شما می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید و کارایی که از آن ها انتظار دارید هر برندی را انتخاب نمایید.
گروه پشتیبانی برایتو امیدوار است با اطلاعاتی که بالا در اختیار شما قرار داده راهنمایی خوبی در جهت خرید دستگاه منگنه برای شما عزیزان داشته باشد.
برای مشاهده و خرید دستگاه منگنه از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید .

انوع دستگاه منگنه :

دستگاه منگنه زن همانطور که گفته شد یک وسیله پر کاربرد می باشد که بتواند دو جسم مورد نظر ما را در نقطه ای به یک دیگر دوخت نماید و از جدا شدن آن دو از هم جلو گیری نماید با این توضیح که درباره این دستگاه پر کاربرد گفته شد پس دستگاه منگنه از فروش بالایی به دلیل استفاده زیادی که دارد برخوردار می باشد.
1 - دستگاه منگنه کوب دستی : در صنایع ساخت مبلمان خانگی و یا مبلمان اداری ، دستگاه منگنه کارایی بالایی دارد به گونه ای که اگر این وسیله پرکاربرد وجود نداشت به هم چسباندن روکش مبلمان با دشواری های بالایی روبه رو می شد .در صنایع ای از قبیل مبلمان از دستگاه منگنه کوب دستی و یا در کارهای سری کاری از دستگاه منگنه زن بادی استفاده می شود .
جهت خرید دستگاه منگنه کوب دستی از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید .
2 - دستگاه منگنه زن کارتن : فعالیت های تمامی کارخانجات در نهایت به طراحی و تولید محصولی منجرب خواهد شد پس برای یک محصول تولید شده که با زحمات فراوان در بخش های یک کارخانه تولید می شود نیاز به بسته بندی درخور آن محصول احساس می شود .
واحد های تولید کارتن مخصوص بسته بندی در کشور عزیزمان مشغول فعالیت در این زمینه می باشند که برای منگنه کردن کارتن به یک دیگر نیاز به دستگاه منگنه مخصوص کارتن دارند که به این دستگاه منگنه ، دستگاه منگنه زن کارتن گفته می شود .
3 - دستگاه منگنه برقی : در اکثر واحد های صنفی فتوکپی و زیراکس که بعد از کپی مقالات و جزوات نیاز به جدا کردن آن ها از یک دیگر و منگنه کردن دارند که به دلیل حجم بالای منگنه زدن و سری کاری که منجرب به افزایش بازدهی و سود آوری در زمینه کاری آن ها می شود نیاز به دستگاه منگنه برقی که به سرعت بتوانند کار را انجام دهند .بهترین برند دستگاه منگنه برقی ، دستگاه منگنه برقی کی دبلیو تریو می باشد که شما در صورت تمایل به خرید دستگاه منگنه برقی با کیفیت می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی برایتو رفته و در قسمت لوازم اداری ، دستگاه منگنه برقی کی دبلیو را خرید نمایید .
و یا جهت راحتی بیشتر و دسترسی سریع به لینک زیر مراجعه نمایید .
جهت خرید دستگاه منگنه برقی از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید .

فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
جهت خرید اینترنتی لوازم التحریر در تهران اینجا کلیک کنید .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.