به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

ماژیک اسنومن

( تاریخچه اسنومن ) اسنومن در چه سال و در کجا تاسیس شد ؟

شرکت اسنومن در سال ۱۹۴۹ میلادی در کشور ژاپن تاسیس شد و در سال ۱۹۵۵ میلادی با ثبت تجاری برند خود فعالیتش را رسماً گسترش داد.

محصولات شرکت اسنومن :

محصولات اسنومن : این شرکت یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نوشت افزار و ماژیک می باشد و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد.
ماژیک های اسنومن در طول سالیان دراز شکل ظاهری خود را حفظ کرده اند. این برند جزو پرطرفدار ترین محصولات در زمینه :
ماژیک هایلایت اسنومن ، ماژیک وایت برد اسنومن سر کج ، ماژیک وایت برد اسنومن نوک گرد ، ماژیک مارکر اسنومن ، ماژیک سی دی اسنومن و ... به حساب می‌آید.
امروزه با روی کار آمدن تخته های وایت برد و شیشه ای که جایگزین تخته های گچی قدیمی شده اند ، استفاده روزمره از ماژیک ها بسیار زیاد شده است و این موضوع نیازمند ماژیکی است که بعد از نوشتن به خوبی روی تخته تثبیت شود و همچنین به راحتی پاک شود. 

موارد استفاده از محصولات اسنومن :

معمولاً در آموزشگاه ها ، مدارس ، دانشگاه ها و موسسه های آموزشی داشتن یک ماژیک روان و پررنگ برای هر استادی بسیار ضروریست. ماژیکی که هم در زمان نوشتن بسیار پررنگ و روان بنویسد و هم در زمان پاک شدن به راحتی پاک شود .

تکنولوژی به کار رفته در محصولات اسنومن :

ماژیک های اسنومن با به روزترین تکنولوژی‌ها ساخته می شوند و بعد از نوشتن به راحتی از روی تخته پاک میشوند. و هیچ ردی از خود بر جای نمی گذارند.

انواع ماژیک های اسنومن :

ماژیک های وایت برد و مارکر اسنومن در دو نوع سرگرد و سر کج تولید و عرضه می گردند.

یکی از فوائد استفاده از ماژیک اسنومن :

همچنین با باز ماندن در ماژیک به زودی خوش نمی شوند. جوهر این ماژیک ژاپنی هیچ گونه مواد سمی و خطرناکی ندارد.

فروشگاه برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و لوازم اداری انواع محصولات اسنومن را با قیمت مناسب عرضه می کند. شما می توانید این محصولات را در منوی سایت مشاهده و تهیه نمایید.
برای مشاهده انواع ماژیک ها اینجا کلیک نمایید.
برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.