به گزارش حوزه فناوری فروشگاه اینترنتی برایتو

خودکار زبرا ساراسا

امروزه با استفاده از رنگ های مختلف در نوشتن ، انگیزه مخاطب برای خواندن مطالب چندین برابر میشود.
این شرکت محصولات مختلفی از جمله قلم ، مداد و انواع روان نویس در رنگ بندی متنوع را ارائه می دهد.
خودکار و روان نویس از جمله وسایلی هستند که همه روزه به منظور ثبت یادداشت های مهم و کاری از آن ها استفاده می شود.

روان نویس زبرا مدل ساراسا :

روان نویس زبرا مدل ساراسا با داشتن نوک ظریف خود میتواند خطی صاف و بدون لک به همراه جوهری روان و بدون قطعی برای شما به ارمغان بیاورد.
این روان نویس سالهاست که در بازار لوازم التحریر یکه‌ تازی می‌کند و کیفیت خود را به مشتریانش ثابت کرده است .
زبرا ساراسا محصولی است که در نظر دانش آموزان و دانشجویان شناخته شده و تقریبا بیشتر آنها از این نوع خودکار استفاده کرده اند.
در ابتدا از این نوع خودکار فقط برای نوشتن استفاده می‌شد تا اینکه کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان مد روز شد و عملکرد این روان نویس ها برای رنگ آمیزی این کتاب ها بسیار عالی بود.
به همین دلیل طیف رنگی این روان نویس ها افزایش یافت و تا امروز به ۲۰ رنگ رسیده است .

محصولات متنوع تر از زبرا :

زبرا دوباره به تلاشش ادامه داد تا به جایی که امسال شرکت ژاپنی علاوه بر رنگ های کلاسیک اقدام به تولید ۵ رنگ خودکار نئون کرده است .
شرکت زبرا رقابت پایاپای با روان نویس های سری جی 2 پایلوت دارد که همچنان باقی است و این دو ، سایه به سایه هم در تولید روان نویس های ژله ای حرکت می کنند و محصولات خود را به بازار لوازم التحریر عرضه می نمایند.
خودکار زبرا مدل ساراسا دارای سطح مقطع دایره ای بوده اندازه آن مناسب بوده و به راحتی در دست جای می‌گیرد .

ویژگی های زبرا ساراسا :

جوهر این خودکار بر پایه آب بوده و به صورت ژله ای می باشد.
از ویژگی های مهم این خودکار که می توان نام برد داشتن گریپ لاستیکی در محل قرار گرفتن انگشتان دست است که مانع از خستگی انگشتان در هنگام نوشتن طولانی مدت می شود.
بدنه این خودکار شفاف بوده و می توانید از میزان جوهر موجود در خودکار آگاه شوید .
رنگ گیره و گریپ پلاستیکی خودکار با رنگ جوهر آن هماهنگ است.
این خودکار به منظور زیبایی در یادداشت ها و تایید بر نکات نوشته شده در بسته های ۲۰ عددی با رنگ های متنوع و زیبا در اختیار شما قرار گرفته است .
اگر از آن دسته افرادی هستید که نگران آسیب زدن به محیط زیست در اثر تولید و استفاده مواد پلاستیکی هستید بدون عذاب وجدان به نوشتن با روان نویس های خوش رنگ خود ادامه دهید.
بدنه این خودکار از پلاستیک بازیافتی ساخته شده و بنابراین استفاده از این روان نویس به نوعی کمک به محیط زیست است.
جوهر ژله ای روان نویس ساراسا ضد آب است و در اثر برخورد با آب پاک نمیشود.
روی در این روان نویس گیره ای تعبیه شده است که می‌توانید آن را به راحتی به جیب ، همینطور به دفتر و کتاب و حتی تخته شاسی هم وصل کنید.
به جرئت می توان گفت که خودکار زبرا ساراسا تمام ویژگی های یک خودکار خوب را دارا است به طوری که روان می نویسد و تحت فشار جوهر پس نمی دهد و این به دلیل داشتن تولیدکنندگان متخصصی است که برای تولید این محصول زمان و انرژی صرف کرده اند.
برای مشاهده انواع خودکار و روان نویس در فروشگاه برایتو اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی