به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

خرید زونکن

زونکن چیست ؟

در مقاله خرید زونکن می خواهم کمی درباره این وسیله بسیار کارآمد برایتان بگویم و در ادامه درباره ابعاد زونکن ، سایز زونکن و کلاسور کاوردار ، زونکن روکش دار و جامجله ای ، جا کتابی ، زونکن ایستاده و هر مطلبی که بتواند شما را در خرید زونکن اداری راهنمایی کند بگویم .

پس با فروشگاه اینترنتی برایتو همراه باشید .
اول از هر چیز برایتان بگویم که زونکن آن جوری که ما در کشور عزیزمان ایران می شناسیم شناخته نمی شود از آن جایی که ما ایرانی ها عادت داریم هر وسیله ای را با نام مخترع آن وسیله بشناسیم در باره زونکن هم همین اتفاق جالب رخ داده است .

تاریخچه زونکن :

نمی دانم تابه حال برایتان پیش آمده که داخل فضای اینترنت کلمه زونکن به اینگلیسی را سرچ کرده باشید ؟
بله حتما این کار را بارها امتحان کرده اید ولی به نتیجه ای دست نیافتید که بعد از تلاش های فراوان شاید به همین حرف بنده رسیده باشید بله این همان نکته ای بود که بالاتر برایتان گفتم .
این اشتباه به دلیل این است که تا قبل از این مقاله نمی دانستید که کلمه اشتباه زونکن در تمام دنیا بعنوان کلاسور شناخته می شود .

از ویژگی های یک زونکن خوب:

کلاسور به وسیله ای گفته می شود که از جنسی مقاوم مانند مقوای ضخیم یا پلاستیک یا چوب ساخته شده و در داخل آن حلقه های وجود دارد که بسته به نیاز ما کلاسور دو حلقه یا کلاسور چهار حلقه در بازار موجود می باشد .

زونکن لب فلز :

از دیگر ویژگی های زونکن خوب این است که یک زونکن خوب باید دارای لبه فلزی باشد که این مورد به دوام بالا تر زونکن کمک می کند که اصطلاحا به این زونکن ها زونکن لب فلز یا همان زونکن لبه فلزی گفته می شود . عمدتا این لبه فلزی را از جنس استیل می سازند تا در زمان قرار گرفتن در جای مرطوب دچار زنگ زدگی نشود .
برای مشاهده زونکن لب فلز در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .

زونکن تیگل دار :

از دیگر ویژگی های یک زونکن خوب و با کیفیت می توان به زونکن تیگل دار اشاره کرد .
زونکن تیگل دار به شما این امکان را می دهد تا در زمان بستن درب زونکن وسیله ای باشد تا بتواند زونکن و محتویات داخل آن را از پراکندگی در زمان افتادن حفظ نماید .
زونکن تیگل دار دارای دو شکاف از جنس استیل می باشد و در زمان بستن درب زونکن حلقه های قفل زونکن داخل این حفره ها رفته و به وسیله زبانه هایی که دارد گیر کرده و باید با کمی فشار درب زونکن را باز کنید .
برای مشاهده زونکن تیگل دار در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .

قفل زونکن :

از دیگر ویژگی های یک زونکن با دوام می توان به قفل به کار رفته در زونکن اشاره کرد حتما سعی کنید از زونکن با قفل خارجی با کیفیت بالا استفاده نمایید تا در بازو بسته کردن های طولانی دچار مشگل نشوید .
قفل زونکن باید از جنس استیل و از جنس استیل با کیفیت ساخته شده باشد و از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتواند پاسخگوی نیاز بالای شما باشد .
برای مشاهده زونکن با قفل خارجی اینجا کلیک کنید .

لیبل زونکن :

همچنین یک زونکن با اصالت باید دارای یک مقوا روی عطف خود باشد که این مورد به شما این امکان را می دهد تا روی لیبل زونکن که بر روی عطف زونکن ایجاد گشته استفاده و اسناد و مدارک خود را دسته بندی کنید البته بعضی از ادارات و یا دفاتر کاری این تفکیک را براساس رنگ زونکن انجام می دهند .
در فروشگاه اینترنتی برایتو انواع زونکن ، با تنوع رنگی بالا موجود می باشد .
برای مشاهده انواع زونکن در رنگ های متنوع و زونکن با کیفیت اینجا کلیک کنید .

انگشتی زونکن :

یکی دیگر از ویژگی های یک زونکن خوب این است که تولید کنندگان زونکن در ایران برای جا به جایی راحت تر زونکن حفره ای با لبه فلزی روی عطف زونکن قرار دهند .

چند نکته در زمان خرید زونکن که باید توجه داشت :

حتما در زمان خرید زونکن به چند نکته توجه داشته باشید ، اگر می خواهید زونکن را داخل کمد یا قفسه نگهداری کنید در نظر داشته باشید که زونکن های خریداری کرده را به چه شکلی چیدمان یا به اصطلاح جداسازی کنید . تا در زمان نیاز بتوانید دسترسی راحت تری به مطالب مورد نیاز خود داشته باشید .
تفکیک زونکن یا بر اساس نوشته بر روی مقوایی که بر روی عطف زونکن قرار دارد صورت می پذیرد یا بر اساس رنگ زونکن آن ها را تفکیک می کنند .
به هر ترتیب اگر قصد خرید زونکن را دارید کمد مناسب نکهداری زونکن را فراموش نکنید برای خرید انواع کمد مناسب نگهداری زونکن و یا کمد دوار و یا فایل دوار به سایت ما به نشانی www.beraito.com مراجعه نمایید .

کاربردهای زونکن در کجاست ؟

زونکن اولین بار به وسیله فردی آلمانی به نام فردریش زونکن در شهر بن اختراع و به ثبت رسید .

اگر شما هم در مدرسه ، اداره ، آموزشگاه و یا هر محیط دیگری مشغول به فعالیت هستید ، حتماً زونکن یکی از وسایلی می باشد که همه روزه با آن سر و کار دارید.
زونکن اداری یکی از ملزومات اساسی هر محیط کاری می باشند.
زونکن ها جزو ملزومات پرکاربردی هستند که بسیاری از کاغذهای ما را سر و سامان داده و مرتب می کند.
ما در این مقاله قصد داریم انواع زونکن ها و راههای شناخت یک زونکن خوب را برایتان بازگو کنیم پس با برایتو همراه باشید.

زونکن ها انواع مختلفی دارند :

زونکن طلقی و زونکن مقوایی ، اگر شما جزو طرفداران زونکن های های مقوایی هستید بهتر است این نکته را در نظر بگیرید که زونکن های مقوایی در دو مدل تولید و عرضه می شوند زونکن های مقوایی سلفونی یا به اصطلاح زونکن فانتزی و زونکن های مقوایی کتان.

ویزگی های انواع مختلف زونکن :

معمولاً زونکن مقوایی بهتر است که لبه فلزی داشته باشند تا روی میز بهتر قرار بگیرند زونکن مقوایی در رنگ بندی های متنوع قابل عرضه میباشد.

بهترین بررند زونکن :

معمولا زونکن های مقوایی که کیفیت خوبی دارند و در بازار موجود می باشند می‌توان به زونکن با کیفیت : زونکن پاپکو ، زونکن الفن ، زونکن میکو ، زونکن پرفکت ، زونکن تهران ، زونکن پایا ، زونکن کلاسیک ، زونکن پومر و برخی برندهای معروف زونکن دیگر اشاره نمود.

زونکن سلفونی :

زونکن سلفونی یک روکش سلفونی دارد که مانند سلفون می باشد و یک حالت براقی به زونکن می دهد. از برند های معروف زونکن سلفونی می توان به برند با کیفیت زونکن تهران ، زونکن پومر و زونکن پیام اشاره کرد.
اگر از زونکن ها روزانه زیاد استفاده می‌کنید و زونکن زیاد باز و بسته می شود داشتن یک گیره محکم و زونکن با گیره خوب برای زونکن ضروری است که این مطلب درباره زونکن سلفونی هم صدق می کند .
اما اگر شما جزو طرفداران زونکن طلقی می باشید به شما زونکن پاپکو را پیشنهاد میکنیم پاپکو یک برند ایرانی می باشد که در زمینه تولید محصولات پلاستیکی بسیار موفق بوده و محصولات با کیفیتی را  عرضه می کند زونکن پاپکو معمولا در دو مدل زونکن ساده و زونکن متالیک تولید می شود.

برای دیدن انواع زونکن مقوایی و پلاستیکی با کیفیت در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .

فروشگاه اینترنتی برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . غ