مداد رنگی

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

مداد پلی کروموس محصولی از فابر کاستل :

همه ی ما با برند فابرکاستل آشنایی کامل داریم.
فروشگاه برایتو در این مقاله قصد دارد درباره ی مداد رنگی پلی کروموس فابر کاستل ساخت شرکت فابر کاستل توضیحاتی را ارائه دهد پس با فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر همراه باشید.

تاسیس شرکت فابر کاستل :
شرکت فابر کاستل در سال ۱۸۶۱ در اشتاین یکی از شهرهای آلمان تاسیس شد.

محصولات تولید شده توسط فابر کاستل :

شرکت فابر کاستل در ابتدا فقط تولیدکننده مداد بود ولی اکنون یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم التحریر به شمار می‌آید.

تعداد کارمندان فابر کاستل :

کارکنان این شرکت حدود هزار نفر هستند که در 100 کشور مشغول به کار می‌باشند.
و می توان گفت که این شرکت شهرتش را مدیون تولید مداد رنگی با تنوع مدل و رنگ بندی های زیبا و تعداد مدادرنگی متنوع می باشد.
مداد رنگی های شرکت فابر کاستل برای تمام سنین از جمله برای تمام کودکان ، دانش آموزان و نیمه حرفه ای ها عرضه می شود اما مداد رنگی پلی کروموس که پرچمدار مداد رنگی های این شرکت می باشد.

مداد رنگی پلی کروموس در چه سالی تولید گشت ؟

مداد رنگی پلی کروموس در سال ۱۹۰۸ توسط شرکت فابر کاستل تولید شد. و اولین مداد رنگی حرفه ای جهان نام گرفت.

مداد رنگی پلی کروموس چیست و دارای چه مزایای می باشد ؟

پلی کروموس به معنی رنگ های متنوع و زیاد می باشد.
این مداد رنگی ها دارای یک نوار pvc هستند که برای نگهداری گرافیت مداد از آن استفاده می شود که مقاومت بسیار بالایی در برابر آب و رطوبت ایجاد می‌نماید. این مداد رنگی ها در ابتدا 60 رنگ بودند ولی امروزه به تعداد 120 رنگ نیز رسیده است.
این مدادها با نوک مقاوم در برابر شکستن ، رنگ های زیبا و زنده ، ضد آب بودن و مقاوم در برابر نور و کمرنگ شدن تولید می شود.
این کیفیت بالا در ساخت و تنوع رنگی زیاد باعث شده که مدادهای پلی کروموس مورد توجه بسیاری از هنرمندان قرار بگیرد.
یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد این شرکت توانایی کشیدن رنگ لایه به لایه یعنی کشیدن رنگ های مختلف روی هم و ایجاد طیف دلخواهی از رنگها می باشد.
شرکت فابر کاستل مداد رنگی های خود را در بسته های  ۱۲ ، ۲۴ ، ۳۶ ، ۶۰ و ۱۲۰ رنگ تولید می کند که شما می توانید این مداد رنگی های با کیفیت را از تمام لوازم التحریر فروشی ها تهیه نمایید.
بعد از گذشت این همه سال می‌توان به طور یقین گفت که فابرکاستل در عرصه تولید لوازم التحریر و تولید مدادرنگی همچنان پیشتاز و سرامد است. با این که رقیبان در بازار همچنان پا به پای این شرکت هستند ولی این شرکت سهم خوبی در بازار لوازم التحریر را دارا میباشد.
برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی