کازیه

خرید اینترنتی کازیه سه طبقه فلزی

کازیه چیست؟

کازیه در فرهنگ لغت به معنی جعبه ای روباز است که محل قرار دادن کاغذ و وسایل دیگر می باشد. کازیه اداری یا کازیو یکی از ملزومات اداری پرکاربرد است که معمولاً در انواع کازیه فلزی، کازیه چوبی، کازیه پلاستیکی، کازیه چرمی و در مدل های کازیه دو طبقه، کازیه سه طبقه، کازیو ایستاده، کازیه فانتزی در بازار لوازم التحریر وجود دارد. انواع کازیه دارای طبقات مجزا می باشد و شما می توانید وسایل خود را به صورت تفکیکی داخل طبقات کازیه قرار دهید. کازیه یا کازیو نیز نوع دیگری دارد که به کازیه کشودار یا کازیه کشویی معروف است که به آن فایل کشویی نیز گفته می شود. با استفاده از کازیه کشودار به دلیل بسته بودن می توانید لوازمی را داخل آن قرار دهید که نمی خواهید دیده شود.

خرید اینترنتی کازیه دو طبقه پلاستیکی

همچنین کازیه در جنس های مختلف وجود دارد

کازیه چوب و فلز، کازیه فلزی، کازیه پلاستیکی، کازیه چوبی، کازیه چرمی ساخته می شود. که هر کدام از انواع کازیه بالا دارای رنگ بندی متفاوت می باشند. شما می توانید با توجه به رنگ ست اداری خود و طبق سلیقه، کازیه با رنگ مورد نظر را خریداری نمایید.

کازیه چوب و فلز یا کازیه چوبی

کازیه چوب و فلز با چوب و فلز در رنگ بندی متفاوت عرضه می شود. معمولاً برای ست های مدیریتی از کازیه چوبی همرنگ با ست اداری روی میز استفاده می شود همچنین در برخی نمونه ست ها کازیه چرمی نیز وجود دارد. معمولاً چوب کازیه چوبی با رنگ بندی چوب روشن، چوب قهوه ای تیره، چوب ونگه، چوب مشکی و با فلز مشکی و نقره ای ساخته می شود. کازیه چوب و فلز با برندهای کازیه جهان نما و کازیه شهاب تحریر در بازار لوازم اداری موجود می باشد.

خرید اینترنتی کازیه سه طبقه پلاستیکی

کازیه پلاستیکی

کازیه پلاستیکی نیز نوع دیگری از انواع کازیه و از پرمصرفترین نوع کازیه است. کازیه پلاستیکی به دلیل مقرون به صرفه بودن طرفداران زیادی دارد که در برندهای تولید می شود که در نوع کازیه پلاستیکی دو طبقه و کازیه پلاستیکی سه طبقه عرضه می شود.

معمولاً از برندهای خوب کازیه پلاستیکی می توان به

کازیه پلاستیکی امیران، کازیه پلاستیکی آذران تحریرات، کازیه کشویی یا فایل کشویی آذران تحریرات اشاره کرد.

کازیه فلزی

کازیه فلزی نیز از جنس فلز می باشد و در دو رنگ کازیه فلزی مشکی و کازیه فلزی نقره ای و در دو مدل کازیه توری فلزی دو طبقه و کازیه توری فلزی سه طبقه تولید می شود.

انواع کازیه در فروشگاه اینترنتی برایتو

فروشگاه اینترنتی برایتو تمامی انواع کازیه را با کیفیت مناسب و در برندهای مختلف از جمله کازیه امیران ، کازیه آذران تحریرات ، کازیه جهان نما ، کازیه شهاب تحریر عرضه می کند. برای خرید اینترنتی کازیه اداری و سایر لوازم اداری روی میز اداری از فروشگاه برایتو اینجا کلیک نمایید. کافیست داخل سایت شوید و در قسمت لوازم روی میز اداری تمامی نمونه ها را مشاهده نمایید . اما متداولترین نوع کازیه که مقرون به صرفه نیز می باشد، کازیه پلاستیکی است و در بسیاری از مدارس، ادارات، بانک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 انواع کازیه از نظر تعداد طبقه 

کازیه ها در طبقات و رنگ های مختلف ساخته می شود :  کازیه یک طبقه، کازیه دو طبقه، کازیه سه طبقه و کازیه ایستاده.

کاربرد انواع کازیه

با وجود کازیه در هر جایی دیگر نگرانی بابت هیچ کدام از کاغذهای به هم ریخته یا پرونده های خود ندارید و می توانید آنها را به صورت منظم به راحتی قسمت بندی کرده و مورد استفاده قرار دهید و در زمانی که به آنها نیاز داشتید دسترسی راحتی به پرونده های خود داشته باشید.کازیه را می توانید روی میز خود یا داخل کمد قرار دهید همچنین پایه های کازیه معمولاً متحرک است و می توانید به صورت پلکانی روی هم قرار دهید .همچنین جنس برخی از انواع کازیه به گونه ای است که به راحتی می توانید آن را با آب بشویید.

خرید اینترنتی کازیه سه طبقه پلاستیکی آذران

راهنمای خرید کازیه

برای خرید کازیه باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر می خواهید از کازیه روی میز خود استفاده کنید باید کازیه با ست اداری روی میز شما که از آن استفاده می کنید همخوانی داشته باشد. اگر ست اداری شما فلزی است می توانید از کازیه فلزی استفاده کنید که در دو رنگ کازیه فلزی مشکی و کازیه فلزی نقره ای و در دو نوع کازیه فلزی دو طبقه و کازیه فلزی سه طبقه می باشد. به کازیه فلزی، کازیه توری نیز گفته می شود. اگر ست شما چوب است می توانید از کازیه چوب و فلز استفاده کنید که در سه نوع کازیه چوب و فلز یک طبقه ، کازیه چوب و فلز دو طبقه، کازیه چوب و فلز سه طبقه و در رنگ بندی چوب و فلز متفاوت موجود می باشد. اما اگر کازیه خود را می خواهید در داخل کمد قرار دهید یا ست اداری مشخصی ندارید و قیمت کازیه برای شما مهم است می توانید از کازیه پلاستیکی استفاده نمایید. کازیه پلاستیکی نیز دارای رنگ بندی : کازیه پلاستیکی طوسی، کازیه پلاستیکی مشکی ، کازیه پلاستیکی قهوه ای می باشد. در صورتی که می خواهید لوازمی که در داخل کازیه می گذارید نمایان نباشد می توانید از کازیه کشویی یا کازیه کشودار استفاده نمایید. کازیه کشویی یا فایل کشویی آذران تحریرات یک نمونه از انواع کازیه کشودار است که می توانید لوازم شخصی خود را داخل آن بگذارید بدون اینکه لوازم مشخص باشد. برای خرید کازیه حتماً دقت داشته باشید که کازیه خریداری شده از برندهای معتبر تولید لوازم اداری و لوازم التحریر باشد زیرا کازیه با برندهای متفرقه معمولاً استقامت مناسبی ندارند. نوعی دیگر از کازیه وجود دارد که دارای جنس چرمی است. کازیه چرمی برای ست های چرمی مناسب است که معمولاً در دو نوع کازیه چرمی یک طبقه و کازیه چرمی دو طبقه تولید می شود. برخی افراد به جامجله ای ، کازیه ایستاده می گویند. برخی از انواع جامجله ای سه خانه چون به صورت مجزا فایل هارو از هم جدا می کند به عنوان کازیه ایستاده یا کازیو ایستاده نیز شناخته می شود. کازیو ایستاده معمولاً با جنس کازیه ایستاده فلزی، کازیه ایستاده مقوایی و کازیه ایستاده پلاستیکی قابل عرضه است. نمونه کازیه ایستاده پلاستیکی معمولاً در دو نوع کازیه ایستاده پلاستیکی دو خانه و کازیه ایستاده پلاستیکی سه خانه در بازار لوازم اداری موجود می باشد.

خرید اینترنتی کازیه دو طبقه پلاستیکی آذران

کاربرد کازیه یا کازیو

کازیه یا کازیو یکی از ملزومات اداری است که کاربردهای فراوانی دارد و معمولا در هر شرکت، اداره، سازمان، آموزشگاه و ... یک یا چند عدد کازیه وجود دارد. ما روزانه در محل کار خود با کازیه زیاد سرو کار داریم. از مهمترین کاربردهای کازیه یا کازیو نظم دادن به وسایل ، پرونده ها و کاغذهای پراکنده روی میز شماست. انواع کازیه با داشتن طبقات تفکیک شده و مجزا باعث می شود که بتوانید لوازم روی میز خود را سر و سامان داده تا از پراکندگی و شلوغی روی میز خود کم کنید. طبقات مختلف کازیه باعث می شود که اسناد و مدارک خود را به صورت تفکیک شده و مرتب در داخل طبقات کازیه قرار دهید. همچنن شما بسته به کاری که دارید می توانید کازیه با طبقه مورد نظر را خریداری نمایید.

ابعاد کازیه

ابعاد یک کازیه پلاستیکی معمولاً بین 28 × 38 سانتی متر می باشد و ارتفاع هر طبقه از کازیه پلاستیکی معمولاً 15 سانتی متر است.

راهنمای خرید انواع کازیه در فروشگاه اینترنتی برایتو

برای مشاهده انواع کازیه و خرید اینترنتی کازیه اداری در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید. برای خرید سایر وسایل اداری روی میز در فروشگاه برایتو اینجا کلیک نمایید. برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.