به گزارش حوزه فناوری فروشگاه اینترنتی برایتو :

اشنایدر one hybrid c

روان نویس اشنایدر one hybrid c :

روان نویس اشنایدر one hybrid c یکی دیگر از محصولات پر طرفدار اشنایدر می باشد.
روان نویس وان هایبرید سی محصول کشور آلمان است.
روان نویس وان هایبرید سی برای کسانی که امضای تعیین کننده دارند مناسب است.
با این روان نویس به راحتی و بدون خستگی می توان کارهای نوشتاری را در سریعترین زمان ممکن انجام داد.
مزیت خوب روان نویس وان هایبرید سی نگرانی شما را بابت تمام شدن ناگهانی جوهر برطرف می کند.
روان نویس وان هایبرید سی دارای جوهری ضد آب می باشد.

نوع جوهر : 

جوهر استفاده شده در روان نویس ONE HYBRID C روان بوده و مناسب افرادی است که دارای امضایی مهم هستند و همیشه با اسناد و مدارک اداری و مالی و قانونی سر و کار دارند.
جوهر روان این روان نویس ، این نوشت افزار را به روان نویسی مناسب و ایده آل تبدیل کرده است.
داشتن نوک مخروطی و تجهیز روان نویس به یک سیستم خروجی بسیار روان ، ترکیبی بسیار خوب از روان نویس one hybrid c ساخته است که به سریع ترین شکل ممکن جوهر را به کاغذ منتقل می کند.

مزیت روان نویس وان هایبرید سی : 

بزرگترین و مهمترین مزیت روان نویس های وان هایبرید سی جوهر آن است که بسیار با کیفیت بوده و هنگام نوشتن جوهرش قطع و وصل نمی شود.
این دو مزیت یعنی روان بودن جوهر و قطع و وصل نشدن جوهر ، این روان نویس را به روان نویس مورد علاقه شما تبدیل خواهد کرد که کارهای نوشتاری خود را به کمک آن با سرعت انجام خواهید داد.
در ضمن روان نویس one hybrid c دارای مخزن بزرگ نگهداری جوهر می باشد تا شما بتوانید به مدت طولانی از کار با این روان نویس لذت ببرید.
روان نویس هایبرید سی دارای درپوش می باشد و هنگام استفاده از آن می توانید در پوش روان نویس را به راحتی در انتهای آن قرار دهید تا لازم نباشد که همیشه به دنبال درپوش آن بگردید.
در ضمن جوهر روان نویس هایبرید سی طوری می باشد که تا دو یا سه روز اگر در پوش آن را نگذارید جوهرش خشک نمی شود.
ساختار بدنه روان نویس هایبرید سی طوری است که طبق آناتومی دست انسان ساخته شده است به همین دلیل قرارگیری انگشتان دست بر روی آن در بهترین وضعیت ممکن می باشد.
پوشش لاستیکی که در محل قرار گرفتن انگشتان دست تعبیه شده ، نمی گذارد هنگام نوشتن فشاری به دست شما وارد شود و به همین دلیل شما می توانید به مدت طولانی به نوشتن ادامه دهید.
روان نویسone hybrid c نیز مانند دیگر محصولات اشنایدر روی در پوش خود دارای گیره می باشد تا شما قادر باشید این روان نویس مورد علاقه خود را همیشه و همه جا با خود همراه داشته باشید.
می توانید در لبه جیب خود یا در کیف ، لبه کتاب و دفتر این روان نویس خوش دست تان را همراه خود داشته باشید و هر زمان که بخواهید استفاده کنید.
توصیه ما به حسابدارها ، وکلا و مدیران :
اگر دنبال روان نویسی کاربردی و ارگونومیک هستید که بتواند همراهی وفادار و روان برای شما باشد ، ما به شما روان نویس one hybrid c را معرفی می کنیم.
شما می توانید روان نویس وان هایبرید سی را از فروشگاه اینترنتی برایتو در قسمت نوشت افزار انتخاب و خریداری کنید.
برای مشاهده انواع روان نویس و خودکار در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

همچنین می توانید برای مشاهده سایر مقالات اینجا کلیک نمایید.

نویسنده : الف . ی