به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

الفا

مخترع اولین کاتر :

مخترع اولین کاتر با تیغه جداشدنی یوشین اوکادا در سال ۱۹۵۶ می‌باشد.

چگونگی اختراع کاتر :

او در یک شرکت چاپ مشغول به کار بوده و کار او نیازمند استفاده از تیغ بود. اما یکی از مشکلات او کند شدن سریع تیغ های استفاده شده بود.
او به یادآورد که درصنعت گذشته برای برش تمیز کار ها از لبه تیز شیشه های شکسته استفاده می‌کردند که این کار بسیار گران بود .

تکه تکه بودن تیغ کاتر :

 همچنین روش تکه تکه کردن راحت شکلات بود که به او ایده ساختن تیغه قسمت بندی شده را داد.
او به این فکر کرد که تیغه را به گونه ای بسازد که با کند شدن تیغ را مثل شکلات شکست و از تیغ جدید استفاده کرد و تیغ تیز همیشه آماده به کار باشد.
شرکت الفا محصولات خود را در ژاپن توسعه و گسترش داد. در تیغ های الفا از موادی بسیار با کیفیت و تکنولوژی بالا در ساخت استفاده شده است.
دسته های بسیار محکم این تیغه ها باعث انقلابی در صنعت کاتر شد.

الویت های شرکت الفا :

از اولویت‌های مهم شرکت الفا در ساخت تیغه های برش توجه به جزئیات و طراحی برتر محصولات می باشد. محصولات الفا مورد بررسی و کنترل دقیق قرار می‌گیرد تا محصولاتی با بالاترین سطح کیفی به دست مشتریان برسد و همین امر باعث شده که الفا در بین برندهای مشابه سرآمد باشد.

دلیل زردی کاتر الفا :

زرد بودن دسته کاتر الفا الهام از زرده خوشرنگ تخم مرغ و همچنین جهت تشخیص بهتر در جعبه های ابزار دارد. و همچنین زرد نشان از ایمنی است .
امروزه کاترهای الفا در ژاپن تولید می‌شود و به بیش از ۱۰۰ کشور دنیا صادر می گردد و همچنان جزو بهترین برندها در کاتر محسوب می‌شود کاترهای الفا در انواع و تنوع زیادی ساخته می‌شود که هر کدام از آنها برای کاربردی خاص به کار میرود.

محصولات شرکت الفا :

محصولاتی که کارخانه الفا ارائه می دهد عبارتند از : کاتر الفا ، قیچی الفا ، تخته برش الفا ، تیغ کاتر الفا و ...
فروشگاه اینترنتی برایتو عرضه کننده انواع کاتر و قیچی های الفا
انواع کاترهای الفا را می توان به دو بخش کلی تقسیم کرد : کاتر تیغه بزرگ الفا و کاتر تیغه کوچک الفا.
از کاتر های بزرگ برای کارهایی که برای برش به قدرت دست بیشتری نیاز دارند استفاده می شود که انواع این کاترها به دو شکل ضامن نگهدارنده اتوماتیک و ضامن چرخشی قفل شونده عرضه می گردند.
و کاتر های سایز کوچک الفا را می توان در کارهای ظریف مورد استفاده قرار داد.
برای مشاهده انواع محصولات الفا اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.