به گزارش خبرنگار حوزه فناوری فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

ملزومات اداری

جهت خرید عمده ملزومات اداری از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید .

جهت خرید لوازم التحریر مدرسه از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید .

ملزومات اداری چیست ؟

ملزومات اداری به مجموعه وسایل مورد نیاز برای یک دفتر کار ، اداره و سازمان گفته می شود.
بنده در این مقاله می خواهم بگویم که چرا باید ملزومات اداری را بهتر بشناسیم .
البته وسایلی که برای یک سازمان یا اداره استفاده می شود بسیار زیاد و گسترده می باشد ولی ما فقط حیطه لوازم التحریر و لوازم بایگانی را در نظر می گیریم.
ملزومات اداری جدا از ضروری بودنشان در دفترکار ، موجب جلوه دادن و نظم دادن به دفتر کار می شوند.
هر شرکت یا اداره ای به وسایلی برای نظم دادن و مرتب بودن دفتر کار نیاز دارد.
این لوازم در دسته های مختلفی از جمله نوشت افزار ، لوازم اداری روی میز اداری و لوازم اداری مورد نیاز کارمندان مانند کازیه ، دستگاه منگنه ، دستگاه پانچ و ... می باشد.

وسایل مورد نیاز اداری :

دستگاه منگنه ، سوزن منگنه ، زونکن ، دستگاه پانچ ، پایه چسب ، تخته و تخته پاک کن ، گیره کاغذ ، کاتر و قیچی ، کاغذ ، کاور ، ماشین حساب ، دفاتر اداری ، دیوایدر ، پوشه و پاکت ، استامپ ، کلیر بوک انواع کازیه ، وسایل مورد نیاز روی میز اداری مانند ست مدیریتی چوب و فلز یا ست مدیریتی چرم و چوب و ...
که هر کدام از تجهیزات نامبرده در بالا علاوه بر ضروری بودن برای یک محیط کاری قابلیت های متفاوتی دارند.
همچنین شما برای خرید هر کدام از ملزومات اداری بالا نیاز به شناخت برندها و قابلیتهای آن ها نیز دارید.
فروشگاه برایتو قصد دارد که در مقالات مختلف درباره تمامی ملزومات اداری و لوازم التحریر اطلاعات کارآمدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.
برای مشاهده لیست قیمت ملزومات اداری عرضه شده در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید.

وسایلی که در دسته نوشت افزار هستند مانند :

خودکار ، پاک کن ، غلط گیر ، خط کش ، ماژیک و هایلایت ، روان نویس و ...
برای خرید نوشت افزار عمده عرضه شده در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید.

ملزومات اداری را بهتر بشناسیم :

بنده در این قسمت از مقاله ملزومات اداری را بهتر بشناسیم می خواهم از بهترین برند های لوازم التحریر چند نمونه را برایتان بازگو نمایم .
هدف کلی از طرح ایجاد مقاله ملزومات اداری را بهتر بشناسیم این است که شما علاقه مندان عزیز بتوانید با صرف هزینه معقول در جای درست و همچنین برای وسیله ای مناسب از هدر رفت بودجه در نظر گرفته شده برای تهیه و خرید ملزومات مورد نیاز در دفتر کار ، مدرسه ، اداره و ... که در آن فعالیت می نمایید جلوگیری کنید.

ضرورت ایجاد فروشگاه اینترنتی :

فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه پخش عمده لوازم التحریر در تهران طی سال ها فعالیت در بازار لوازم التحریر تهران سعی نموده از بهترین برند های لوازم التحریر در ایران استفاده و این ملزومات اداری با کیفیت را به شما عزیزان معرفی نماید تا از هزینه کرد های اضافی در این بخش جلوگیری نماید .
در سال های اولیه فعالیت فروشگاه لوازم التحریر برایتو پخش عمده لوازم التحریر را به صورت تلفنی انجام می داد ولی با گسترش فعالیت خود در سالهای اخیر و با به کار گیری افرادی مجرب در زمینه فروش اینترنتی لوازم التحریر و ایجاد وب سایت تحت عنوان فروشگاه اینترنتی برایتو ، ایجاد اینستاگرام تحت عنوان برایتو مارکت ، ایجاد صفحه تلگرامی برایتو و دیگر فعالیت های ایجاد شده در صفحات مجازی و همچنین تغییر روی کرد در زمینه پخش لوازم التحریر در سال 1396 موفق به اطلاع رسانی گسترده در زمینه لوازم التحریر و همچنین کذاشتن تصاویر و قیمت به روز لوازم التحریر محصولات در وب سایت فروشگاهی خود شد .
این امر به عزیزانی که نیاز به خرید اینترنتی لوازم التحریر را بیش از پیش در خود احساس می کردند کمک زیادی نمود .
در سال های اخیر به دلیل افزایش ترافیک در شهر های بزرگی همچون تهران و نداشتن وقت کافی برای خرید بیرون از محل کار و همچنین به صرفه نبودن رفت و آمد به مراکز خرید لوازم التحریر نیاز به ایجاد و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر را لازم الاجرا می نمود .
اینکه این بستر اینترنتی باعث هر چه نزدیک تر شدن شما عزیزان به مجموعه ما شده بنده را بسیار خشنود نموده است ، پس شما را به خواندن ادامه مقاله ملزومات اداری را بهتر بشناسیم دعوت می نمایم .

بهترین برند های لوازم التحریر :

انواع دستگاه منگنه
بهترین دستگاه منگنه دستگاهی است که بتواند با کمترین فشار کار شما را انجام داده و همچنین باعث گیر کردن سوزن منگنه به صورت پی در پی نشود .
البته این نکته مهم است که بدانید هر دستگاه منگنه برای تعداد مشخصی از منگنه کردن کاغذ طراحی و ساخته شده و شما عزیزان حتما قبل از خرید دستگاه منگنه باید به مشخصات فنی که بر روی جعبه دستگاه منگنه درج شده توجه نمایید .
معمولا بر روی جعبه دستگاه منگنه اطلاعاتی از قبیل تعداد برگی که این دستگاه منگنه می تواند دوخت نماید و سوزن های مصرفی که به دستگاه منگنه شما می خورد درج شده است.
دقت کنید که بعد از تهیه و خرید دستگاه منگنه مورد نظر خود بعد از مطالعه مشخصاتی که بر روی جعبه آن درج شده از دستگاه منگنه استفاده نمایید .
دوختن چندین برگه کاغذ بیش از حد استاندارد تعیین شده برای هر دستگاه منگنه می تواند آن دستگاه را برای استفاده بعدی از کار بیندازد.
استفاده از سوزن منگنه نامناسب با کیفیت پایین از دیگر دلایل بروز خرابی در دستگاه منگنه به شمار می آید .
همیشه از سوزن منگنه با کیفیت استفاده نمایید .
جهت خرید سوزن منگنه اینجا کلیک نمایید .

ظرفیت دوخت انواع دستگاه منگنه :

در بازار دستگاه منگنه با ظرفیت منگنه متفاوت یافت می شود که از جمله می توان به :
 1 - دستگاه منگنه با ظرفیت پایین : دارای یک خشاب سوزن منگنه 100 عددی است . که بیشتر در منزل و یا کار های شخصی مورد استفاده قرار می گیرد .
دستگاه منگنه کوچک با دو شماره سوزن در بازار عرضه شده ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 10 و دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 24.6

2 - دستگاه منگنه با ظرفیت متوسط : دارای دو خشاب سوزن منگنه 100 عددی می باشد . که بیشتر در مدارس ، ادارات ( دستگاه منگنه اداری ) ، بیمارستان ها و ... کاربرد دارد .
دستگاه منگنه متوسط با چند شماره سوزن در بازار عرضه شده ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 24.6 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 24.8 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 26.6 و دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 26.8

3 - دستگاه منگنه با ظرفیت بالا : دارای سه یا بیشتر خشاب سوزن منگنه 100 عددی می باشد . که بیشتر در کارخانجات ، ادارات بزرگ و ... کارایی دارد .
کارخانجات به دلیل سری کاری به دستگاه منگنه با ظرفیت بالا و به دلیل حجم کاری بالا به دستگاه منگنه قدرتی نیاز دارند .
دستگاه منگنه قوی با چند شماره سوزن در بازار عرضه می شود ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 23.8 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 23.10 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 23.13 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 23.15 ، دستگاه منگنه با سایز سوزن منگنه 23.17 و ... اشاره نمود.

انواع دستگاه منگنه با کاربرد های مختلف :

قابل ذکر است که انواع دستگاه منگنه کتاب زن با ظرفیت بالا که به دستگاه منگنه اهرمی معروف می باشد به عنوان دستگاه منگنه صحافی در بیشتر مغازه های لوازم التحریر یافت و مورد استفاده قرار می گیرد.
دلیل استفاده از این نوع دستگاه منگنه قدرتی بیشتر بخاطر کار بالا در زمان باز شدن مدارس و نیاز خانواده ها به صحافی کتاب با منگنه و صحافی جزوات می باشد .
در مقاله ای تحت عنوان انواع سوزن منگنه و کاربرد آن ها درباره انواع سوزن منگنه موجود و ظرفیت دوخت هر کدام اشاره شده .
برای مشاهده مقاله انواع سوزن منگنه و کاربرد آن ها اینجا کلیک نمایید .

بهترین برند دستگاه منگنه :

از انواع بهترین برند دستگاه منگنه که در فروشگاه اینترنتی برایتو قابل عرضه می باشد می توان به :
دستگاه منگنه کانکس : دستگاه منگنه کانکس ساخت کشور هندوستان و تحت لایسنس آلمان می باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است .
دستگاه منگنه کانگارو : که در بازار آن را با نام دستگاه منگنه کانگورو می شناسند ، دستگاه منگنه کانگارو ساخت کشور هندوستان و تحت لایسنس آلمان از کیفیت مطلوبی برخوردار است .
دستگاه منگنه ماپد : که در بازار با نام دستگاه منگنه مپد شناخته شده و ساخت کشور فرانسه می باشد.
دستگاه منگنه دلی : دستگاه منگنه دلی ساخت کشور چین می باشد .
دستگاه منگنه مکس : که در سه سایز دستگاه منگنه مکس مدل HD-50F ، دستگاه منگنه مکس مدل HD-50DF و دستگاه منگنه مکس مدل HD-10FL موجود می باشد .
در فروشگاه اینترنتی برایتو فقط دستگاه منگنه مکس اصلی که در بازار به عنوان دستگاه منگنه مکس ژاپن شناخته شده قابل عرضه می باشد .
پیشنهاد می کنم مقاله راهنمای خرید دستگاه منگنه مناسب را حتماً مطالعه نموده تا برخی ویژگیهای دستگاه منگنه مناسب را بشناسید.

تعمیر دستگاه منگنه مکس :

همچنین شما عزیزانی که جهت تعمیر دستگاه منگنه مکس به دنبال جایی مطمئن هستید می توانید جهت دریافت راهنمایی اینجا کلیک نمایید .

خرید دستگاه منگنه :

فروشگاه اینترنتی برایتو دارای بیشترین تنوع دستگاه منگنه می باشد که انواع دستگاه منگنه انبری ، دستگاه منگنه اهرمی ، دستگاه منگنه کمک زن ، دستگاه منگنه وسط زن ، دستگاه منگنه معمولی و دستگاه منگنه دیوار کوب را با قیمت مناسب عرضه می کند .

جهت مشاهده لیست قیمت انواع دستگاه منگنه و خرید دستگاه منگنه اینجا کلیک کنید .

تجهیزات اداری همچنین می تواند شامل :

اثاثیه مورد نیاز در دفتر ها مانند میز ، صندلی ، رایانه ، چاپگر ها ، دستگاه کپی ، دستگاه فکس و ... باشد.
هر کدام از این وسایل خود شامل ملزوماتی جدا می باشد مثلاً دستگاه های پرینتر نیاز به کارتریج و شارژ کارتریج دارد یا دستگاه های فکس نیاز به رول فکس یا کاغذ فکس دارند.

مبلمان اداری را بیشتر بشناسیم :

به مجموعه ای از میز و صندلی هایی که در بخش های مختلف شرکت ها مانند : اتاق کنفرانس ، اتاق کارکنان ، اتاق مدیریت ، سالن انتظار و سایر قسمت ها استفاده می شود گفته می شود.
مبلمان اداری به دلیل استفاده های مختلف با اشکال و طرح های مختلفی ساخته می شود مثلا مبلمانی که در بخش مدیریت استفاده می‌شود باید با سایر اتاق ها و قسمت ها متفاوت باشد.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانی است می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : شهاب . آ