به گزارش خبرنگار حوزه اقتصاد و بازرگانی گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه پخش لوازم التحریر و لوازم اداری با ارسال رایگان در تهران :

کی دبلیو

لوازم اداری چیست ؟

 اگر شما کارمند یک شرکت باشید یا یک محصل یا حتی اگر در داخل خانه به چند ابزار پرکاربرد از دسته لوازم تحریر نیاز دارید به شما توصیه می کنیم که مقاله زیر را بخوانید.
از ابزارهای پرکاربرد در دسته لوازم التحریر علاوه بر خودکار ، اتود و کاغذ می توان به لوازم روی میز اشاره کرد که به آنها لوازم اداری نیز میگویند.
از جمله این وسایل می توان به پایه چسب ، دستگاه منگنه و پانچ اشاره کرد.
حال در این مقاله توضیحاتی در مورد یکی از بزرگترین و معتبر ترین تولیدکنندگان لوازم اداری یا همان وسایل روی میز اداری به شما ارائه می دهیم پس با برایتو همراه باشید .

تاریخچه کی دبلیو :

شرکت کی دبلیو یکی از بزرگترین ارائه دهندگان لوازم اداری و لوازم التحریر در دنیا میباشد.
شرکت کی دبلیو در سال ۱۹۷۶ توسط فردی به نام جکسون هوانگ تاسیس شد.

هدف شرکت کی دبلیو :

هدف اصلی این شرکت تلاش برای راحتی کارمندان در ادارات و مراکز آموزشی بود پس سعی کرد با ایجاد نوآوری در محصولات خود به نیازهای مردم در این زمینه پاسخ دهد اگرچه در حال حاضر شرکت کی دبلیو از بهترین برندها در زمینه تولید اقلام اداری می باشد.
اما با قاطعیت تمام می‌توان گفت هرساله شرکت کی دبلیو در حال تلاش است تا کیفیت محصولات خود را بهبود بخشد تا بتواند مشتریان پرتعداد خود را راضی نگه دارد .

برخی محصولات کی دبلیو :

از جمله محصولات اداری شرکت KW-TRIO می توان به پایه چسب ، دستگاه منگنه ، سوزن منگنه و پانچ اشاره کرد.
شرکت کی دبلیو محصولات خود را برای بیش از ۱۱۰ کشور جهان تولید می کند و این عدد بیانگر این موضوع است که می‌گوییم کی دبلیو از معتبرترین برندهای جهان است اعتبار نامه ی ISO ۹۰۰۸ برای کی دبلیو یک افتخار بزرگ است و به خوبی نشان می دهد که کی دبلیو رویکرد پایدار در زمینه تولید محصولات برتر از خود نشان داده است.
فروشگاه اینترنتی برایتو بزرگترین عرضه کننده لوازم التحریر در سطح استان تهران این امکان را به شما مشتریان گرامی می دهد تا بتوانید انواع محصولات KW-TRIO را در این سایت مشاهده کرده و انتخاب نمایید.
شما عزیزان می توانید با وارد شدن در دسته لوازم اداری در قسمت پانچ ها محصول مورد نظر خود را با مشاهده توضیحات و تصاویر انتخاب و خریداری نمایید.
برای دیدن محصولات کی دبلیو عرضه شده در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانی ست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.