لوازم التحریر جزئی جدانشدنی از زندگی روزمره همه ی ما می باشد که به طور ناخود آگاه از روز اول زندگی و بعد از شناخت اولیه از وسایل اطراف، جزئی از ملزومات اصلی زندگیمان می شود.
ما می توانیم به وسیله خودکار تصویرهای داخل ذهنمان را بر روی کاغذ بیاوریم که این از توانایی های یک خودکار روان است.
این امر خیلی مهم است که بدانیم زمان روی کاغذ آمدن تصورات ذهنی، باید تمام توانمان را برای خلق یک اثر یا یک متن بی عیب و نقص صرف کنیم.
و دیگر جایی برای این نمی ماند که به یکباره به دلیل قطع شدن جوهر خودکار وقتی بگذاریم چون سررشته کار از دستمان خارج می شود.
پس کیفیت محصولی که از آن استفاده می کنیم بسیار مهم است.
فروشگاه برایتو عرضه کننده لوازم التحریر مفتخر است که با نیاز سنجی مشتریان خود توانسته خودکارهایی با کیفیت را به شما معرفی کند.
بنده مدیر فروش سایت فروشگاهی برایتو می خواهم در این مقاله یک خودکار خوب و روان و تولید داخل را به شما معرفی کرده و شما را برای خرید یک خودکار با کیفیت راهنمایی کنم.
پس شما را به خواندن ادامه این مقاله دعوت می کنم.

بهترین خودکار ایرانی

یکی از بهترین انواع خودکار ایرانی و یکی از برندهای موفق داخلی در تولید خودکار که توانسته با تولید محصول با کیفیت خود خیلی زود جایی در بازار تحریر پیدا کند.
خودکار صفا مدل کیان با قطر نوشتاری 1 میلی متر و خودکار صفا مدل کیان با قطر نوشتاری 0.7 میلی متر می باشد.
خودکار کیان با استفاده از بهترین مواد اولیه با ایده های نوین در طراحی و شکل دهی، تولید شده است.
شاید مهم ترین دلیلی که خودکار کیان را در عرصه لوازم التحریر و لوازم اداری از بقیه رقبا متمایز می کند تولید خودکار با کیفیت با قیمت مناسب باشد.

فناوری جوهر به کار رفته در خودکار کیان

جوهر به کار رفته در خودکار کیان از نوع نسل سوم جوهر است یعنی OBG می باشد.
این نوع جوهر علاوه بر سرعت بالای نوشتار، نوشتاری تمیز و بدون ریزش جوهر را به شما ارائه می دهد.
دیگر با صحنه هایی همچون جوهری شدن دست و پیراهن مواجه نمی شوید.
شما می توانید از نوشتن با خودکار کیان بدون پس دادن جوهر و سرعت نوشتاری بالا لذت ببرید.

رنگ های خودکار کیان

 • خودکار کیان آبی
 • خودکار کیان مشکی
 • خودکار کیان قرمز
 • خودکار کیان سب
 • خودکار کیان در شش رنگ فانتزی نیز تولید و قابل عرضه می باشد.

ویژگی های خودکار کیان

 • از ویژگی های خوب خودکار کیان می توان به نوع طراحی این خودکار با کیفیت و روان اشاره کرد.
 • تولید کنندگان خودکار صفا مدل کیان با استفاده از استعداد ایرانی توانسته اند بدنه خودکار کیان را بسیار شیک و کریستالی طراحی کنند.
 • از ویژگی های دیگر خودکار کیان می توان به طراحی محل اتصال انگشت با بدنه کریستالی این خودکار اشاره کرد که باعث می شود تا در زمان نوشتن، خودکار از دستان شما لیز نخورد تا نوشتاری آسان را تجربه کنید.
 • ویژگی خوب خودکار کیان می توان به همرنگ بودن درب این خودکار با جوهر درون و در اصل یکی بودن رنگ درب خودکار با رنگ نوشتاری خودکار کیان اشاره کرد.
 • به گفته تولید کنندگان این خودکار، خودکار کیان تا 800 متر را بدون قطع و تا آخرین قطره می نویسد.
 • خودکار کیان دارای بدنه شفاف بوده که باعث می شود تا شما از میزان جوهر خودکار خود قبل از اتمام آگاه شوید تا بتوانید بدون استرس کار خود را انجام داده و در زمان نیاز خودکاری را جایگزین آن نمایید.

خرید اینترنتی خودکار کیان

به نظر بنده خودکار کیان یک خودکار روان و خوب و خودکار روان نویس می باشد و در بازار لوازم التحریر به عنوان یک خودکار روان نویس آبی به فروش به حساب می آید.

خرید اینترنتی خودکار کیان از فروشگاه برایتو

اگر برای نوشتن طولانی و بدون قطع و وصل شدن نیاز به خودکار خوب و روان دارید و همچنین برای صرفه جویی در هزینه های جاری محل کار خود به دنبال خرید خودکار ارزان و یا خودکار با کیفیت با قیمت مناسب می گردید بنده مدیر فروش فروشگاه اینترنتی برایتو به شما توصیه می کنم که با خرید خودکار کیان با قیمت مناسب از بازار به تمامی این مشکلات پایان دهید.

خرید خودکار کیان از کارخانه

خرید خودکار کیان از کارخانه به دلیل سیاست های درست و دور اندیشانه ای این مجموعه به دست تعدادی نمایندگی خودکار کیان در تهران سپرده شده است.
فروشگاه اینترنتی برایتو در بین معروف ترین برند های خودکار به دلیل کیفیت بالا و همچنین حمایت از تولیدات داخلی کشور عزیزمان ایران، خودکار کیان مدل صفا را نیز در کنار دیگر برندهای معروف خودکار به فروش می رساند.

شما می توانید در قسمت نوشت افزار منوی بالای سایت انواع رنگ های موجود را مشاهده و با بهترین قیمت این محصول را در فروشگاه برایتو عرضه کننده لوازم التحریر و لوازم اداری تهیه کنید و با ارسال رایگان خودکار کیان در تهران در سریعترین زمان ممکن این محصول را در اختیار بگیرید.