به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

چسب

در این مقاله در نظر داریم بخش دوم از چسب با کاربرد های خانگی را برای شما معرفی کنیم پس با برایتو همراه باشید.

چسب پی وی سی :

برای چسباندن انواع لوله های پلاستیکی به یکدیگر می توانید از این نوع چسب استفاده نمایید. چسب های پی وی سی دارای دو نوع معمولی و تارگت هستند که مدل تارگت آنها چسبندگی بیشتر و قدرت بالاتری دارد.
بهترین چسب پی وی سی را شرکت رازی تولید می کند می توان از نوک خود تیوپ برای چسباندن آن به سطح مورد نظر استفاده کرد. این نوع چسب در معرض هوای آزاد سفت می شود و کیفیت خود را از دست میدهد.
پس از مصرف بهتر است سریعاً در تویوپ آن را ببندید.

چسب قطره ای ( چسب رازی ) :

این نوع چسب ها در بازار از تنوع زیادی برخوردارند نمونه های داخلی و خارجی آن ها در همه جا پیدا می شود از این نوع چسب ها برای چسباندن تکه های شیشه یا قطعات ریز به یکدیگر به کار می رود.
این چسب از حجم کم و قدرت بالایی برخوردار است.
یکی دیگر از مزیت های این چسب ها بی رنگ بودنشان است که پس از مصرف از خود ردی به جا نمی گذارند.
هنگام استفاده از چسب قطره ای باید خیلی مراقب باشید که با دستتان برخوردی نداشته باشد چون به سادگی پاک نمی‌شود این چسب ها برای چسباندن شیشه ، سنگ ، پلاستیک و برخی از قطعات فلزی مناسب هستند.

چسب 123 ( چسب میتراپل 123 ) :

علت اصلی نامگذاری چسب 123 این چسبها به این خاطر بوده است که در عرض ۳ ثانیه خودش را میگیرد و دو قطعه را سریع به هم میچسباند.
این نوع چسب ها به صورت دو تکه در بازار عرضه میشوند.
تکه اول چسب و تکه دوم اسپری خشک کننده می باشد.
بهترین روش استفاده از این چسب به این صورت است که یک سطر را کاملا از چسب آغشته نمایید و سطح دیگر را از اسپری خشک کننده بزنید و سپس دو قطعه را به هم بچسبانید اسپری کمک می‌کند که چسب در عرض ۳ ثانیه خودش را بگیرد.
جلاسنج و مارک های ترکیه ای مانند میتراپل و ... با کیفیت ترین انواع این چسب ها هستند.

چسب دوقلو ( چسب قفاری ) :

چسب دوقلو از قدیمی ترین انواع چسب هاست که اکنون مدل های جدیدتری از آن در بازار موجود است این نوع چسب ها بهتر است برای چسباندن اشیایی که حالت خشک و شکننده دارند استفاده شود برای استفاده از آن باید مقادیر برابر از 2 یوتیوب را جداگانه با هم مخلوط کنیم.

برای چسباندن سطوح شیشه ای ، چسباندن چینی ، چسباندن فلزی ، سنگی و چوبی این نوع چسب استفاده می شود.

چسب های دوقلو در دو نوع شفاف و رنگی در بازار موجود است. این نوع چسب ها مقاومت بالایی در برابر حرارت دارند البته نوع شفاف آن در برابر حرارت مقاومت بالاتری دارد و این مزیت چسب شفاف دوقلو باعث شده که مکانیک ها برای چسباندن قطعات موتور اتومبیل از آن استفاده کنند.
این چسبها را می‌توان بعد از مخلوط کردن تا ۵ دقیقه استفاده کرد.
برای مشاهده انواع چسب قطره ای ، چسب دو قلو ، چسب 123 ، چسب آهن و ... در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .

برایتو پخش لوازم التحریر و لوازم اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : الف . ی