به گزارش حوزه فناوری گروه فضای مجازی برایتو فعال در زمینه لوازم تحریر ، ملزومات اداری و نوشت افزار :

بنیانگذار شرکت پارکر :

شرکت پارکر یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه نوشت افزار و قلم می باشد این شرکت توسط فردی به نام پارکر سافورد بنا نهاده شد.
او در دوران زندگی خود با خودنویس های بسیاری می نوشت که اصلا از نوشتن با آن ها لذت نمی برد و خودنویس هایی که با آنها می نوشت را لایق نوشتن نمی دانست و این امر باعث عصبانیت او می شد که در نهایت او به فکر افتاد خودنویسی را تولید کند که بتواند جوهر خودنویس را از درون خود خیلی خوب به سطح کاغذ انتقال دهد.
می خواهیم به زندگی نامه آقای پارکر و چگونگی تاسیس شرکت پارکر بپردازیم پس با فروشگاه اینترنتی برایتو همراه باشید.

فلسفه به وجود آمدن شرکت پارکر :

آقای پارکر در سال 1888 میلادی اقدام به تاسیس شرکت پارکر نمود او در حرفه معلمی مشغول به فعالیت بود که این امر باعث می شد با نوشتن سر و کار بسیار زیادی داشته باشد.
و شغل دومی هم داشت که بعد از کار در مدرسه عصر ها مشغول به فروشندگی در یک مغازه می شد. که قلم های شرکت جان هالندی را به فروش می رساند.

اولین مشتریان شرکت پارکر :

بسیار جالب است که بدانید بیشترین مشتریان پارکر دانش آموزان او بودند البته این نکته قابل توجه است که آقای پارکر خود یک تعمیرکار بسیار حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع خودنویس بود که این امر باعث می شد که در کار تولید خودنویس های باکیفیت به او کمک کند.

اعتقاد آقای پارکر :

قیمت در جذب مشتری چیز مهمی نیست ، ایشان می گفتند این کیفیت است که مشتری را جذب می کند نه قیمت.
ایشان اعتقاد داشتند که می تواند یک جنس خاص تولید کند که خواسته قشری از جامعه را برطرف کند.
همانطور که گفتیم شرکت پارکر در سال 1888 شروع به فعالیت کرد این شرکت در ایالت ویسکانسین آمریکا ، اولین خودنویس جهان با نام پارکر را تولید نمود.
این شرکت خانوادگی اولین خودنویس مخزن دار خود به نام خودنویس لوکی کورو را در سال 1894 که با محبوبیت زیادی بین مردم مواجه شد تولید کردند و سود بسیار زیادی را نصیب شرکت پارکر نمودند.
این شرکت در سال 1903 میلادی اقدام به فروش خودنویس پارکر در سراسر جهان نمود که همچنان غول تولید خودنویس جهان محسوب می شود.

برای مشاهده انواع خودکار اینجا کلیک نمایید .

فروشگاه اینترنتی برایتو پخش لوازم تحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.