روان نویس یونی بال چشمی اصلی

روان نویس یا خودکار

نوشتن در گذشته یکی از کارهای مهم روزمره برخی از افراد محسوب می شده است ولی امروزه کمی متفاوت است زیرا کاغذ و قلم جای خود را به سیستم های کامپیوتری و شبکه های اجتماعی داده اند اما هنوز افرادی هستند که همچنان به نوشتن علاقه دارند و در مکاتبات روزمره خود از ارسال نامه استفاده می کنند.
مثلاً مدیرانی که زیاد چک می نویسند یا اسناد و مدارک مهمی را امضا می کنند حتماً به یک روان نویس خوب و ضد جعل نیاز دارند که با گذشت زمان رنگ خود را از دست ندهد، بعد از نوشتن به سرعت جوهر آن خشک شود و در مجاورت آب و رطوبت هم پاک نشود.
نوشتن با روان نویس خوب به علت سهولت در نوشتن برای برخی از اشخاص راحت تر از نوشتن با خودکار است.
امروزه انواع روان نویس با برندهای متفاوت با قطر نوشتاری متنوع در بازار لوازم التحریر و نوشت افزار موجود می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر درباره انواع روان نویس پیشنهاد می کنم مقاله ویژگی های یک روان نویس خوب را هم مطالعه نمایید.

تاریخچه شرکت یونی بال ژاپن

تاریخچه شرکت یونی بال

در سال 1887 میلادی هیتوشی اشیزاکی یک کارخانه تولید مداد در نائوتوکوشینجو را بنا نهاد.
وی در همان سال در یک نمایشگاه شرکت کرد و با تحقیقات و تلاش های فراوان توانست اولین تولیدکننده صنعتی مداد ژاپن شود که برند قلم خود را با نام شرکت mitsubishi pencil co تاسیس نمود.
مداد تولیدی این کارخانه با سه شماره سختی HB ،2B و 2H با علامت تجاری میتسوبیشی و در سال 1903 روانه بازار گردید و بعد از تغییر نام میتسوبیشی به uni این مداد منحصر به فرد را در حدود 50 سال است که همچنان به بازار عرضه می کند.
در سال های اخیر علامت uni به عنوان یک نام تجاری، از تمامی محصولات جدید فراتر رفته که توانسته است در سراسر جهان توسعه یابد.
اکنون فعالیت شرکت یونی بال ژاپن بر پایه بهبود کیفیت و نوآوری و با شعار بالاترین کیفیت و بزرگترین سرویس دهی خود را به عنوان تولید کننده پیشرو در جهان در عرصه ابزار نوشتن مطرح نموده است.

روان نویس یونی بال چشمی

روان نویس یونی بال ژاپن

روان نویس یونی بال چشمی مدل eye ub-157 یکی از تولیدات پرفروش شرکت یونی بال می باشد که سابقه طولانی در بین انواع مختلف روان نویس را دارد و به عنوان بهترین مارک روان نویس در ایران و جهان شناخته می شود.
این روان نویس قدیمی بیش از 20 سال است که در سراسر جهان مورد پسند همگان واقع شده است.
روان نویس یونی بال چشمی اصلی با رنگ بندی زیبا جزو محصولات پر فروش و محبوب در عرصه لوازم التحریر بوده که همواره نیاز مخاطبانی که عادت به تند نوشتن دارند را به راحتی برآورده می نماید.
با وجود این که امروزه تنوع در انواع روان نویس از نظر ظاهری بسیار زیاد شده اما همچنان افرادی هستند که نوشتن با روان نویس یونی بال چشمی را به دلیل قطر نوشتاری 0.7 میلی متر، جریان جوهری ثابت، ایجاد خطی صاف و یکپارچه بر روی کاغذ، سرعت بالای خشک شدن جوهر و دارا بودن گیره فلزی جهت حملی آسان درجیب به روان نویس های مشابه ترجیح می دهند.

جوهر روان نویس یونی بال

سیستم جوهر به کاررفته در روان نویس یونی بال چشمی

سیستم جریان جوهر روان نویس یونی بال چشمی از رنگدانه ای با فناوری بالا ساخته شده که این روان نویس را در دسته روان نویس های ضد جعل قرار داده تا شما بتوانید بدون اینکه در نوشتار شما قطعی به وجود بیاید تا آخرین قطره جوهر با آن بنویسید و نوشتاری راحت و روان را تجربه می کنید.
سیستم جریان جوهر یونی نوشتاری با رنگ ثابت و همیشگی را تا آخرین قطره جوهر روان نویس تضمین می کند.

ویژگی های روان نویس یونی بال چشمی

 1. نوک ساچمه ای روان نویس چشمی از استیل ضد زنگ ساخته شده که با وارد کردن فشار کم همچنان روان می نویسد با قطر نوشتاری 0.7 میلی متر روان نویس یونی بال، نوشتاری با ظرافت را تجربه نمایید.
 2. در طراحی درب روان نویس یونی بال اصلی سوراخی تعبیه شده است که اگر درب به صورت ناآگاهانه توسط کودک بلعیده شد، راه تنفسی او بسته نشود و همچنین در زمان بستن درب، سوراخ به وسیله نوک روان نویس پوشانده شده تا از خشک شدن آن جلو گیری به عمل آید.
 3. در رابطه با روان نویس یونی بال چشمی این نکته را باید در نظر بگیرید که به دلیل پرفروش و محبوب بودن این روان نویس در بین مردم نمونه های تقلبی آن نیز در بازار موجود می باشد که از نظر جزییات نوشتاری و ظاهری نسبت به نمونه اصلی آن متفاوت می باشد
 4. یکی دیگر از نکته هایی که درباره روان نویس یونی بال چشمی اصلی باید توجه کنید ضد آب بودن آن است، اگر بر روی نوشته ای که با روان نویس یونی بال چشمی اصلی نوشته شده آب بریزید نوشته هرگز پخش نمی شود ولی در نمونه تقلبی این روان نویس این ویژگی وجود ندارد و ضد آب نیست.
 5. نکته دیگر در نمونه تقلبی آن قیمت ارزان، قطع شدن جوهر در زمان نوشتن و حتی در بعضی مواقع ننوشتن آن است.
  اما در کل افرادی که نوشتن با روان نویس یونی بال را حتی یک بار تجربه کرده اند به راحتی می توانند نمونه اصلی را از نمونه تقلبی آن تشخیص دهند.
رنگ بندی روان نویس یونی بال چشمی

رنگ بندی روان نویس یونی بال چشمی

روان نویس uni-ball مدل eye ub-157 جهت مصرف کنندگان خوش ذوق در 10 رنگ
مشکی، بنفش، سبز، سبز روشن، قرمز، صورتی روشن، صورتی، نارنجی، آبی و آبی روشن توسط شرکت یونی بال ژاپن در بازار عرضه می گردد.

راه های شناخت روان نویس یونی بال اصلی

 • روان نویس یونی بال چشمی اصلی دارای یک درب انتهایی بر روی خود می باشد شما باید این درب را از روی روان نویس یونی بال جدا کنید یک نقطه مخروطی شکل بر روی انتهایی مخزن مشاهده می کنید این سطح مخروطی شکل باید در وسط همان سطح باشد که در نمونه های تقلبی این روان نویس این نقطه مخروطی شکل به طرفین کشیده شده و شرکت هایی که این محصول را به شکل تقلبی تولید می کنند نمی توانند این سطح را مانند روان نویس یونی بال اصلی تولید کنند.
 • اگر از روان نویس یونی بال چشمی استفاده می کنید باید به دفعات دیده باشید که بعد گذشت زمان و استفاده در طولانی مدت رنگ چاپ شده بر روی بدنه روان نویس یونی بال اصلی به هیچ عنوان پاک نمی شود ولی در روان نویس یونی بال طرح بعد از گذشت مدت بسیار کمی رنگ روی بدنه پاک می شود.
 • این کلک قدیمی را دیگر همه شما می دانید درب روان نویس یونی بال چشمی اصلی را بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید ناگهان صدای یک فنر به گوش می رسد که به مانند عقربه های ساعت شروع به تیک تیک می کند.
 • در این مرحله فرق بین درب روان نویس یونی بال اصلی را با روان نویس یونی بال تقلبی بررسی می کنیم، بله با هم فرق دارند پیدا کردن این فرق نیاز به کمی دقت بیشتر دارد قسمتی که درب را بر روی روان نویس قفل می کند دارای برجستگی بسیار کمتری نسبت به نوع تقلبی خود می باشد.
 • و در نهایت وقتی که با روان نویس یونی بال اصلی می نویسید یک روانی کامل بدون قطعی در نوشتار را تجربه می کنید که در نمونه تقلبی این روان نویس نوشتن کاملا زیر به نظر می رسد.
بهترین روان نویس ها

بهترین برند روان نویس

 • روان نویس یونی بال چشمی
 • روان نویس یونی بال هواپیمایی
 • روان نویس اشنایدر
 • روان نویس استدلر
 • روان نویس زبرا

فروش روان نویس یونی بال چشمی

فروشگاه اینترنتی برایتو نماینده فروش روان نویس یونی بال اصلی در تهران و شهرستان می باشد.
شما می توانید تمامی محصولات یونی بال اصلی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی برایتو تهیه نمایید.