به گزارش خبرنگار حوزه ناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

باتری دوراسل

فروشگاه اینترنتی برایتو ارائه دهنده انواع باتری های قلم و نیم قلم شارژی ، قلم و نیم قلم آلکالاین ، باتری بزرگ و باتری متوسط ، باتری سکه ای و ریموتی و ... می باشد.

تاریخچه شرکت دوراسل :

همه ی ما با برند دوراسل آشنایی کاملی داریم اما ممکن است تا به حال درباره تاریخچه دوراسل مطلبی را نخوانده باشیم ، برایتو در این مطلب قصد دارد کمی درباره به وجود آمدن برند دوراسل برای شما بگوید پس با فروشگاه اینترنتی برایتو همراه باشید.

تاسیس شرکت دوراسل :

در اصل برند دوراسل  توسط ساموئل روبن و فیلیپ راجر مالوری در سال ۱۹۳۴ راه‌اندازی شده است
در ابتدا نام این شرکت مالوری باطری بود این کمپانی در شهر برلینگتون ماساچوست راه اندازی شد و تولید این کمپانی باتری های جیوه ای و روی - کربن بود.

محصولات شرکت دوراسل :

در اواخر دهه ۱۹۵۰ برای نخستین بار باتری‌های AAA توسط این شرکت ساخته شد در آن زمان شرکت ایستمن کداک دوربین های عکاسی مجهز به فلاش به بازار عرضه کرده بود و این باتری‌ها به تقاضای این شرکت ساخته شد.
در سال ۱۹۸۹ دوراسل به عنوان یک شرکت عمومی ثبت گردید و کلیه سهام آن توسط شرکت ژیلت در همان سال خریداری شد و بالاخره در سال ۲۰۰۵ بعد از خریداری ژیلت توسط پروکتر اند گمبل مالکیت دوراسل نیز به یک شرکت آمریکایی واگذار شد.

نمونه باتری های دوراسل :

باتری سکه ای دوراسل ، باتری دوربینی دوراسل ، باتری نیم قلم دوراسل آلکالاین ، باتری ریموتی دوراسل ، باتری قلمی دوراسل آلکالاین ، باتری متوسط دوراسل آلکالاین ، باتری قلمی دوراسل ، باتری نیم قلم دوراسل ، باتری آلکالاین بزرگ ، باتری آلکالاین دوراسل کتابی ۹ ولتی ، انواع باتری شارژی دوراسل ، باتری قلمی کارتی آلکالاین و باتری سمعک دوراسل را می توان از انواع تولیدات این شرکت نام برد.
برای خرید انواع باتری در فروشگاه برایتو اینجا کلیک کنید .

برایتو پخش باتری ، لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.


نویسنده : الف . ی