به گزارش خبرنگار حوزه اقتصاد و بازرگانی گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

کاغذ دبل آ

ویزگی های کاغذ دبل آ :

می‌توان یکی از پرفروش ترین و با کیفیت ترین کاغذ هایی که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد را کاغذ دبل آ نامید که در خاورمیانه و آسیای شرقی از محبوبیت بیشتر و فروش بالایی نیز برخوردار است.
این کاغذ که با برند دبل آ در بازار به فروش می رسد دارای قیمت بسیار بالاتری نسبت به کاغذهای دیگر می‌باشد.
ولی دارا بودن این کاغذ از کیفیت مثال زدنی و همچنین بسته بندی شیک آن باعث محبوبیت در بین مصرف‌کنندگان شده و این کاغذ با درجه کیفی بالا در ایران دارای فروش بالایی نیز می باشد.
در این رابطه می‌توان بر کیفیت بالایی که دستگاه های چاپی برای پرینت و کپی انجام می‌دهند اشاره کرد که با وجود استفاده از کاغذ دبل آ این کیفیت افزایش می یابد.
البته در ایران کسی مقاله ای در این باره ننوشته که فروشگاه برایتو فعال در زمینه لوازم التحریر و ملزومات اداری و همچنین پخش انواع کاغذ a۴ ، a۵ ، a۳ در مدل های :

دبل آ ، پیپروان ، سل پرینت ، کپی مکس ، های برایت ، گلد و انواع کاغذهای فتوگلاسه اقدام نموده.

اولین فعالیت شرکت دبل آ :

از اولین فعالیت این شرکت می‌توان در سال ۱۹۸۹ به نام کارخانه هایتک ( hitech ) نام برد.
که به عنوان یک کارخانه موفق و برجسته تولید خمیر کاغذ و کاغذ در آسیا ، در کشور تایلند تأسیس شد.
که هر ساله بیش از 41000 تن کاغذ را تولید می کند. که گروهی به نام  ( گروه ۹۹ )  وظیفه پخش این کاغذ را برعهده گرفته که می توان از سال ۱۹۹۱ برای فعالیت این شرکت با شرکت هایتک نام برد. که همکاری این دو شرکت زمینه پیشرفت را برای شرکت هایتک فراهم کرد.
در سال ۱۹۹۳ شرکت هایتک با شرکتی به نام اوجی که یکی از بزرگترین کارخانه ها در زمینه تولید خمیر کاغذ و کاغذ در ژاپن بود قرارداد همکاری بست و بعد از آن در سال ۱۹۹۴ با شرکتی به نام جاکو پویری یک کارخانه فنلاندی بود که شهرت زیادی در زمینه خمیر کاغذ و کاغذ در جهان دارد ، قرارداد همکاری بست که تمام این قراردادها منجر به افزایش کیفیت و بازدهی این شرکت تایلندی شد.
اگر درباره فعالیت های دیگر این شرکت خوشنام می خواهید اطلاعاتی کسب کنید با برایتو همراه باشید.

راه اندازی دستگاه تصفیه آب کارخانه دبل آ :

از دیگر فعالیتهای این شرکت می توان به نصب دستگاه های جدیدی برای تصفیه آب کارخانه و تولید برق به میزان ۷۴ مگاوات و امضای قرارداد با شرکت تولید و تامین برق تایلند اشاره کرد که در سال ۱۹۹۵ و بعد از این پیشرفت محیط زیستی اقدام به تولید کاغذ عکس و انواع کاغذهای سفید بابت چاپ با کیفیت نمود.
و بعد در سال ۱۹۹۶ با گشایش اولین کوره خمیر کاغذ در فاز دوم این شرکت تولیدات خود را در زمینه کاغذ لفاف به 220.000 تن در سال رساند و نشان استاندارد و محافظت از محیط زیست تایلند را به نام ادونس آگرو را کسب نمود.
این شرکت گواهی ۱۴۰۰۱ را برای مدیریت محیط زیستی از ‏AJAEQS و UKAS دریافت نمود و بعد از این همه موفقیت به دنبال بازارهای اروپایی با دو شرکتی به نام STORA ENSO OYJ و OJL PAPER بزرگترین تولید کنندگان خمیر کاغذ و کاغذ در اروپا شروع به امضاء قرارداد و در نهایت شروع به همکاری نمود.
باز هم این شرکت از  ‏AJAEQS و UKAS موفق به کسب گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ و ۲۰۰۰ شد.
در سال ۲۰۰۲ اقدام به تأسیس شرکتی به نام دبل آ نمود که هدف این شرکت خرده‌فروشی و راهیابی به مغازه های فعال در زمینه کار چاپی و کپی بود که به دلیل کیفیت بالا به سرعت مورد استقبال در آسیا و اروپا قرار گرفت. و به دلیل کسب این موفقیت شرکت مادر به نام ادونس آگرو نام خود را به شرکت دبل آ تغییر داد و به دلیل جلوگیری از اتلاف زمان شرکت تولیدی خمیر و کاغذ را در نورماندی فرانسه افتتاح کرد که بتواند به سرعت کاغذ را به اروپا برساند.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.

برای دیدن قیمت انواع کاغذ A4 در فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : شهاب. آ