خودکار بیک 1.6 اصلی

خودکار بیک 1.6 اصل

خیلی جالب است که بدانید همیشه نیاز داشتن به یک وسیله و حس الزامی بودن وجود آن، منجر به اختراع آن نمی شود. ممکن است که بتوانید وسیله ای را از نظر کارایی بهبود بخشید، که این چیزی کمتر از اختراع وسیله ای جدید ندارد. خودکار بیک اصل فرانسه (bic pen france) یک خودکار بیک قدیمی کاملاً نوستالژی است که با همان کیفیت از گذشته تا امروز باقی مانده است. شاید اگر از پدربزرگ یا مادربزرگ خود درباره خودکار بیک بپرسید آن ها نیز این خودکار را به خوبی می شناسند و حتماً از نوشتن با خودکار بیک اصل خاطراتی داشته اند.

خرید اینترنتی خودکار بیک 1.6 اصل

فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو جهت افرادی که هنر خوشنویسی نستعلیق را انجام می دهند، خرید اینترنتی خودکار خوشنویسی (خودکار بیک 1.6) را با ارزان ترین قیمت ، ارسال رایگان در تهران (طبق قوانین مندرج در سایت)، تضمین ضمانت اصالت کالا و امکان تسویه فاکتور در محل پیشنهاد می نماید.

تاریخچه خودکار بیک

تاریخچه خودکار بیک در ایران

در سال 1945 میلادی برای اولین بار مارسل بیچ (marcel bich) و ادوارد بافارد (edouard buffard) در یکی از شهر های پاریس به نام سلیچی شرکتی به نام ppa را که در زمینه تولید خودکار و مداد فعالیت داشت، بنا نهادند. مارسل بیچ در سال 1949 میلادی اولین طرح جهت تولید خودکار را پیشنهاد و اجرایی نمود و bich با کوتاه کردن نام خانوادگی خود به bic این نام را بر روی کارخانه خود نهاد و در این زمان اولین خودکار بیک اصل را تولید کرد، به دلیل روان بودن خودکار بیک، استفاده آسان، و قیمت ارزان این خودکار، فرانسه اولین کشوری بود که به دانش آموزان خود اجازه استفاده از خودکار بیک را به جای خودنویس صادر کرد و در نهایت فردی به نام علی اکبر رفوگران در سال 1342 شمسی بعد از فراز و نشیب های بسیار با شرکت بیک فرانسه وارد مذاکره و برای اولین بار اقدام به تولید خودکار بیک در ایران کرد.

خودکار خوشنویسی بیک

خودکار بیک 1/6 خودکار خوب برای خوشنویسی 

شرکت بیک جدیداً محصولات خود را کمی متنوع تر و دامنه تولیدات خود را گسترده تر کرده است. خودکار بیک 1/6 اصل (bic pen 1.6) محصولی دیگر از شرکت بیک است که طرفداران زیادی را به دست آورده. خودکار بیک مخصوص خوشنویسی (کریستال لارج بیک) برای افرادی که خط می نویسند و خطاطی می کنند خیلی جذاب است به همین خاطر است که در بازار لوازم التحریر به خودکار بیک 1.6، خودکار خوشنویسی بیک نیز گفته می شود. شما با استفاده از خودکار بیک مدل cristal large با قطر نوشتاری 1.6 و هنر زیبای خود می توانید اثری مانگار را خلق نمایید تا دیگران با دیدن آن شگفت زده شوند این نوع از خودکار دارای قطر نوشتاری 1.6 میلی متر می باشد که با جوهر روانی که دارد می‌توانید اثر ماندگار را به ارمغان آورید.

خرید اینترنتی خودکار بیک 1.6 اصل

راه های تشخیص خودکار بیک اصل از خودکار بیک تقلبی در تصویر زیر!

خودکار بیک مکزیکی

10 ویژگی خودکار بیک 1.6 اصل مدل bic cristal large

 • جوهر روان و بدون قطعی جوهر در زمان نگارش به دلیل فرمولاسیون منحصر به فرد بیک
 • دارای بدنه ای شفاف جهت آگاهی از میزان جوهر درون مخزن
 • دارای گیره ای پلاستیکی بر روی درب خودکار جهت حمل آسان در جیب
 • یکی بودن رنگ درپوش انتهایی و درب خودکار با رنگ نوشتاری
 • دارای نوک ساچمه ای نرم و مقاوم در برابر فشار و خوردگی
 • امکان نگارش به قطر 0.6 تا 1.6 میلی متر با استفاده از تغیر زاویه خودکار در دست
 • دارای بدنه ای شش ضلعی جهت جلوگیری از لیز خوردن خودکار در دست
 • خودکار بیک حرفه ای یک خودکار خوب و ارزان در مقایسه با انواع خودکار های دیگر و مناسب برای برای شرکت ها
 • حک برجسته کلمه مکزیک (mexico) بر روی بدنه خودکار بیک 1.6 اصلی
 • برای خطاطان مهم است که بدانند خودکار بیک چند سانتی متر است؟ این خودکار به طول 15 سانتی متر و مناسب خوشنویسی

دلیل سوراخ بالای خودکار بیک چیست؟

سوراخ روی درب خودکار جهت جلوگیری ار بسته شدن راه تنفس در زمان بلعیدن درب توسط کودکان تعبیه شده.

رنگ های خودکار بیک 1.6

رنگ بندی خودکار بیک 1.6

خودکار بیک نوک پهن (خودکار بیک ضخیم) تولید شده توسط شرکت بیک در سال 1950 میلادی و با بیش از 100 میلیارد عدد فروش از سال 2006 تا کنون پرفروش ترین خودکار جهان و در بازار لوازم التحریر تهران یکی از پرطرفدارترین خودکارها جهت نگارش و خوشنویسی می باشد که در بازار در دو رنگ خودکار بیک 1.6 آبی (bic cristal large blue) و خودکار بیک 1.6 مشکی (bic cristal large black) قابل عرضه است.

انواع خودکار بیک

انواع خودکار بیک اصل فرانسه

نمونه های پر طرفدار خودکار بیک عبارت اند از:

 • خودکار بیک کریستال فاین
 • خودکار بیک کریستال Medium
 • خودکار بیک سافت
 • خودکار بیک رنگی (خودکار بیک چند رنگ)
 • خودکار بیک 1.6 میلی متر

مهمترین آن که به خودکار بیک ساده یا خودکار بیک معمولی معروف است، خودکار بیک کریستال Medium می باشد.

محصولات شرکت bic

توجه شرکت بیک به نیاز مشتریان

خودکار بیک در گذشته فقط با نوک ۱ میلی متر به عنوان خودکار بیک معمولی یا خودکار بیک Medium قابل عرضه بود. اما امروزه با در نظر گرفتن نیاز مردم و مشتریان، این شرکت توانسته است با استفاده از تکنولوژی و به روز کردن محصولات خود یک سری نوشت افزار با کارایی متفاوت را به مشتریان خود عرضه نماید. خودکار بیک اصلی با طراحی شیک و ساده در بازار لوازم التحریر وجود دارد که شرکت بیک فرانسه به جز خودکار در زمینه تولید عطر بیک و ژیلت بیک هم فعالیت دارد.

راهنمای خرید یک خودکار خوب و روان

کارمندان ادارات، دانش آموزان و دانشجویان جهت نگارش و جزوه نویسی به خودکار نیاز دارند و به هر حال خودکار کاربرد زیادی می تواند در بین اقشار مختلف جامعه داشته باشد. دانشجویان برای نوشتن مقالات و جزوات درسی و کارمندان جهت نوشتن دستورات مربوطه و یا امضاء مدارک نیازمند یک خودکار با کیفیت، روان با رنگ بندی متنوعی می باشند.

انواع خودکار برای خوشنویسی

خودکار بیک آمریکایی یک خودکار مناسب برای خوشنویسی است که اغلب هنرمندانی که خطاطی با خودکار بیک را تجربه کرده اند آن را به عنوان یک خوکار خوب برای خوشنویسی می دانند. اما برای خوشنویسی با خودکار می توان از برندهای خوشنام دیگری در عرصه نوشت افزار استفاده نمود.

 • خودکار استدلر xb مدل تریپلاس بال (staedtler triplus ball xb) با قطر نوشتاری 1.4 در 10 رنگ زیبا و زنده جهت خوشنویسی تحریری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • خودکار اشنایدر مدل اسلایدر ممو (schneider slider memo xb) در 7 رنگ زیبا جهت زیبانویسی با خودکار در بین هنرمندان خطاطی محبوبیت بالایی دارد.
 • خودکار یونی بال مدل لاک نوک 1.4 (uni laknock 1.4) نمونه دیگری از انواع خودکار خوشنویسی است که با روانی در نوشتن یک خودکار مناسب برای خوشنویسی محسوب می شود.

خرید خودکار بیک بسته ای

فروشگاه اینترنتی لوازم التحریر برایتو جهت آموزشگاه خوشنویسی با خودکار، خرید خودکار بیک عمده (خودکار بیک بسته ای) را با ارزان ترین قیمت، ارسال رایگان در تهران (طبق قوانین مندرج در سایت)، تضمین ضمانت اصالت کالا و امکان تسویه فاکتور در محل پیشنهاد می نماید.

انواع خودکار با قطر نوشتاری متنوع در بازار لوازم التحریر

 • خودکار 1.6 میلی متر
 • خودکار 0.7 میلی متر
 • خودکار 1 میلی متر
 • خودکار 0.5 میلی متر
 • خودکار XB

خرید اینترنتی خودکار خوشنویسی

فروشگاه اینترنتی برایتو نمایندگی فروش خودکار بیک اصلی و خودکار خوشنویسی در تهران و شهرستان می باشد.
شما می توانید انواع خودکار بیک جدید و خودکار بیک قدیمی را با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی برایتو تهیه نمایید.