به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

مداد رنگی

مداد رنگی ها جزو ملزوماتی هستند که همه روزه با آنها سروکار داریم ، چه نقاش یا هنرمند باشی چه کودکی که تازه رنگ ها شناخته و روی کاغذ را با رنگ های مختلف خط خطی می کند و چه در مدرسه برای رسم کردن یک نقاشی زیبا.
برایتو عرضه کننده انواع  لوازم التحریر و لوازم اداری در این مقاله قصد دارد تا برخی از برندهای مطرح در زمینه مداد رنگی را برای شما بازگو کند تا به شما برای خرید کمک بیشتری کرده باشد.

مداد رنگی فابر کاستل :

این شرکت در سال ۱۷۶۱ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است و از بزرگترین تولید کننده های مداد رنگی در جهان محسوب می شود.
مداد رنگی فابر کاستل به علت رنگ های زیبا و بسته‌بندی با کیفیت و زیبا همیشه محبوب هنرمندان و نقاش ها قرار گرفته است.
این مداد رنگی ها نسبت به سایر برندها از قیمت بالایی برخوردارند ولی این هزینه ی بالا ارزش آن را دارد ، چون محصولی عالی و با کیفیت خوب به دست می آورید از ویژگی های محبوب این شرکت تولید مداد رنگی های نرم ، خوش رنگ و با کیفیت می باشد.

مداد رنگی پریزما :

نوعی دیگر از مداد رنگی ها برند پریزما می‌باشد. این مداد رنگی ها نیز از کیفیت رنگ های خوبی برخوردارند و هنگام استفاده کردن خشک و خشن نیستند و می‌توان با ترکیب رنگهای آن رنگ هایی خوب و قشنگ تشکیل داد.

مداد رنگی درونت استودیو :

این مدادها برای کسانی که تازه نقاشی را شروع کرده اند و همچنین کودکان بسیار مناسب و خوب هستند به علت ریزی و سخت‌تر بودنشان میشود خطوط شکننده تر و دقیق تری را رسم کرد.

مداد های آبرنگی فابر کاستل :

این مداد رنگی ها با ترکیب شدن با آب رنگهای بسیار زیبا و جذابی را ایجاد می نمایند زیرا این مداد رنگی ها در آب حل می شوند.
این مدادها هنگام ترکیب با آب رنگ های زیبا تری نسبت به مداد رنگی فابر کاستل به وجود می آورند.

مداد رنگی براق کاران داخ :

کاران داخ به جز تولید مداد رنگی یک شرکت تولید لوازم مدرسه ، نوشت افزار و وسایل هنری است که در شهر سوئیس واقع شده است مداد رنگی های براق هنگام اثر بر روی کاغذ می توانند لایه لایه روی هم قرار بگیرند برای همین هنرمندان از این مداد رنگی ها در کنار برندهای دیگر استفاده می‌کنند به این شکل که از مداد رنگی دیگر در اول کار استفاده می‌کنند و در آخر از مدادرنگی کاران داخ برای آخرین لایه استفاده می‌شود تا ویژگی واکسی رنگدانه ها را نگه دارند.

مداد رنگی پیکاسو :

شرکت پیکاسو یکی دیگر از شرکت های تولید مداد رنگی در جهان می باشد این شرکت در سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را آغاز کرده است.
این شرکت با ارائه بهترین خدمات و محصولات با کیفیت و عالی به بازار توانسته جایگاه خوبی در بازار برای خود کسب کند البته این شرکت از شرکتهای ایرانی میباشد.

مداد رنگی استدلر :

این شرکت در سال ۱۶۶۲ فعالیت خود را در نورنبرگ آغاز نموده است.
از برترین شرکت های تولید کننده مداد رنگی در جهان شرکت استدلر میباشد.
دارای ۲۱ شعبه در جهان و ۱۵۰ نمایندگی فعال است و انواع لوازم التحریر خوب و با کیفیت را به فروش می رساند.
و عرضه کننده مداد رنگی با رنگ های مختلف ، زیبا و متنوع می باشد.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.