به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و روان گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :لوازم التحریر

آخر هر فصل ما را به یاد چیزی می‌اندازد. آخر فصل تابستان یعنی شروع مهر ، یعنی مدرسه ، کلاس درس ، یعنی دانشگاه. برای بعضی ها هم یک نوستالژی به حساب می‌آید
در این مقاله می خواهیم در مورد چگونه خریدن یک لوازم التحریر با کیفیت برایتان سخن بگوییم پس با فروشگاه اینترنتی برایتو فعال در زمینه لوازم التحریر و ملزومات اداری همراه باشید.

چند نکته در مورد لوازم التحریر :

یکی از این موارد قیمت ، دیگری کیفیت و برند آن است.

چند برند مهروف در زمینه لوازم التحریر :

در زمینه تهیه لوازم التحریر با کیفیت می توان از برندهای معروف لوازم تحریر در این عرصه نام برد برای مثال : برندهای معروفی مانند فابرکاستل ، استدلر ، چیکی چیکی ، اونر ، نهال ، پاپکو ، مکث ، کانکس ، کانگارو ، مهرگان ، صدف ، امیران و ... نام برد.

نکاتی جهت خرید لوازم التحریر برای کودکان :

کودکان شما یکی از سرمایه های شما به حساب می آید شما باید مراقب سلامت جسمی و روحی آنها باشید .

سلامت روحی فرزندان :

در رابطه با سلامت روحی در خرید لوازم التحریر می‌توان به رنگ بندی و نوع اشکال آن اشاره کرد و برای سلامت جسمی آنها چند نکته قابل توجه است :

 راهنمای خرید مداد :

مدادی که می خواهید برای کودکانتان تهیه کنید باید بدانید که از گرافیت خاک رس و دوده ساخته می شود و میزان سختی نوک مداد را با میزان حرارتی که در کوره به آن می‌دهند تعیین می‌شود.
اگر نوک مداد خریداری شده خیلی نرم باشد باعث میشود زودتر تیزی نوک از بین برود و باعث تراشیدن بیشتر مداد می‌شود ، که اصلا مقرون به صرفه نیست .
و اگر خیلی سخت باشد باعث می شود که دست فرزندانتان اذیت شود.

نکته :

مداد نوکی هم در سنین بالاتر یعنی راهنمایی به بعد توصیه می شود.

راهنمای خرید خط کش :

در خرید خط کش خیلی دقت کنید حتماً از خط کش های کوتاه و از جنس پلاستیک نرم با گوشه های گرد استفاده کنید .
چون فرزندان شما بازیگوش هستند و ممکن است به چشم خود و دیگران آسیب بزنند.

راهنمای خرید دفتر :

از دفاتر کم حجم استفاده کنید و آنها را تهیه نمایید.
در غیر این صورت باعث می شود که بچه ها فکر کنند کاغذ فراوانی در دست دارند که باعث مصرف آنها می‌شود و آنها مصرف بار می‌آیند.

راهنمای خرید مداد شمعی :

در خرید مداد شمعی دقت کنید مداد شمعی ها از پارافین و رنگ درست میشود که می‌تواند باعث آلرژی در فرزندان شما شود .
از مداد شمعی هایی استفاده کنید که یک غلاف از مقوا روی آن کشیده شده که باعث می‌شود دستان کودکان شما کمتر با پارافین آغشته شود.
چون آنها عادت دارند دستان خود را در دهان می‌کنند.

راهنمای خرید پاک کن :

برای خرید پاک کن از پاک کن های استفاده کنید که ایجاد حساسیت نمی کند. پاک کن هایی خریداری کنید که از مواد پلاستیکی کمتری در آن ها استفاده شده است.
برای مشاهده و تهیه لوازم التحریر از فروشگاه اینترنتی برایتو اینجا کلیک کنید .

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : شهاب . آ