به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

بازی کردن به معنای تلاش ، هیجان ، تفریح و لذت بردن از تلاش های انجام شده می باشد.

اسباب بازی بزرگسالان :

بازی کردن فقط مختص کودکان نیست حتی بزرگسالان هم در بعضی اوقات نیاز به بازی کردن دارند تا از دغدغه‌های روزمره و اتفاقات فرار کنند.
کودکان برای رشد به بازی کردن نیاز دارند. بازی کردن استعداد کودکان را شکوفا می‌کند و در زمان بازی کردن با اسباب بازی هایشان است ، که خود و محیط اطراف را می شناسند.

بازی کردن چند دسته دارد :

یکی از این دسته ها که فروشگاه برایتو در این مقاله به آن اشاره دارد ، بازی کردن با اسباب بازی است.
اسباب بازی ها از دوران‌های گذشته نیز وجود داشته اند حتی در برخی مقالات آمده است که از دوران باستان اشیا و وسایلی به دست آمده مثل عروسک ، حیوانات کوچک و ... که بیانگر این موضوع ست که :
بشر از ابتدا به اسباب بازی علاقه داشته حتی در برخی از کشورها اسباب بازی ها از حالت عادی خود خارج شده و به یک اثر با ارزش تبدیل می‌شود.
مثلاً در کشورهایی با قدمت زیاد مانند چین.

اولین اسباب بازی ها برای چه دوره بوده ؟

قالب گیری اسباب بازی پلاستیکی از سال های ۱۹۳۰ میلادی رایج شده است و از سال ۱۹۳۴ به بعد انواع مواد نظیر چوب ، پارچه  و ... برای استفاده در اسباب بازی ها به کار گرفته می شد.

استفاده از موی طبیعی :

در گذشته از موی طبیعی برای عروسک ها استفاده می کردند و حتی از بعضی از کشورها موی طبیعی وارد کشورهای سازنده اسباب بازی می‌شده که بعدها الیاف مصنوعی جایگزین آن شد.
در ایران نیز مجسمه های ظریفی از جنس سفال ، سنگ و چوب از باستان شناسی به دست آمده که به نظر می رسد بعضی از آنها اسباب بازی باشد در برخی منابع آمده که اسباب بازی های غربی به عنوان سوغاتی توسط ناصرالدین شاه برای فرزندانش وارد ایران شده است.
برخی از اسباب بازی های مورد علاقه کودکان عبارتند از : ماشین کنترلی ، عروسک ، لگو ، بازی فکری ، تفنگ و ...


برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد. تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانی ست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.