به گزارش خبرنگار حوزه اقتصاد و بازرگانی گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتو :

لوازم التحریر

سهم لوازم التحریر در بازار :

لوازم التحریر یک عبارت است که درون خود بسیاری از حرفه ها را جای داده ، این عبارت که بسیار هم مهم هست یکی از دسته های استراتژیک در اقتصاد هر کشور به شمار می آید که به دلیل اهمیت و گسترده بودن این حرفه باید توجه بیشتری به آن شود.
متاسفانه حرفه لوازم التحریر و نوشت افزار با بی‌رحمی های زیادی مواجه شده است که میشود با کمی توجه بیشتر مانع از بروز این مشکلات شد.
در حال حاضر بیش از ۵۰۰ میلیارد لوازم التحریر در کشور ایران به فروش می رسد که مهمترین تولید کنندگان داخلی از این بازار گسترده فقط ۳۰ درصد ، آن هم به طور خوش بینانه سهم دارند.
از دلایل بروز چنین مشکلاتی می توان به ثبت نکردن برند و برندسازی نکردن و عدم فرهنگ‌سازی در خرید لوازم تحریر تولید داخل اشاره نمود.
البته این موضوع هم باید مورد بررسی قرار گیرد که بیشتر تولید کننده ها در کشور یک ایراد کلی دارند آن هم این است که وقتی یک محصول تولید می‌شود اگر با کیفیت باشد و در بین مخاطبین خود جای باز کند بعد از گذشت زمانی کم ، تولید کننده آن محصول با دوام ، با دو اقدام سودجویانه همه چیز را خراب میکند.

اقدام اول :

افزایش قیمت کالای تولیدی

اقدام دوم :

کاهش کیفیت کالای تولیدی

که در بیشتر موارد متاسفانه تولیدکنندگان این کار را انجام می دهند که باعث بی اعتمادی و نارضایتی مصرف کنندگان می‌شود.

تولید لوازم التحریر در حال حاضر :

در حال حاضر ما در صنعت لوازم التحریر و نوشت افزار تولید کنندگان خوبی در عرصه تولید مداد ، خودکار ،  پاک کن و خط کش داریم و حتی در زمینه تولید انواع دفتر توانسته ایم با کیفیت بالا سهم ۹۵ درصدی  را در این عرصه به دست آوریم و در تولید دفتر خودکفا باشیم.
که امیدواریم با کمی حمایت از تولیدکنندگان داخلی بتوانیم در دیگر زمینه ها هم به همین شکل عمل کنیم.
برایتو پخش لوازم التحریر ، ملزومات اداری و ملزومات آشپزخانه اداری با ارسال رایگان در تهران با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست ، می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.

نویسنده : شهاب . آ