به گزارش خبرنگار حوزه اقتصاد و بازرگانی گروه فضای مجازی فروشگاه اینترنتی برایتوکانن

اگر سر و کار شما با دوربین های عکاسی یا پرینتر ها و با وسایل جانبی مورد نیاز عکاسی است حتماً مقاله زیر را مطالعه نمایید .
در این مقاله می خواهیم راجع به شرکت کانن اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم تا بیشتر با محصولات و کیفیت جنس های این شرکت آشنا شوید پس با فروشگاه اینترنتی برایتو همراه باشید.

تاریخچه کانن :

شرکت کانن در سال ۱۹۳۳ افتتاح شد .
سازندگان این شرکت دو فرد به نامهای یوشیدا گرو و شیدا سابورو بودند ، محل اصلی این شرکت که در ابتدا فعالیت خود را از آنجا شروع کرد در توکیوی ژاپن قرار داشت شاید افرادی که از دوربین های فیلمبرداری و عکاسی استفاده می کنند به خوبی آگاهی داشته باشند که شرکت کانن اولین شرکتی بود که در ساخت دوربین های خود از لنز های لایکا استفاده کرد .

نیکون اولین سازنده لنز دوربین های کانن :

لنز های استفاده شده در دوربین های شرکت کانن در ابتدا ساخت شرکت نیکون بودند اما پس از مدتی شرکت کانن لنز هایی را با نام تجاری سرنار ساخت .

فروش عمده شرکت کانن از :

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید شرکت کانن درآمد عمده اش از فروش دوربین ها و پرینتر های رایانه ای نیست .
بلکه عمده درآمد آن از دستگاههای فتوکپی آنالوگ و دیجیتال است .

کانن دوست دار محیط زیست :

همچنین باید بدانیم که اگر بخواهیم از شرکت های دوستدار محیط زیست نام ببریم می‌توانیم نام کمپانی کانن را نیز در این فهرست جای دهیم .

محصولات شرکت کانن :

از سری محصولات کانن می‌توان به دوربین های عکاسی کانن ، اسکنر کانن ، پرینتر های جوهر افشان کانن ، و پرینتر های لیزری کانن و هد های مغناطیسی کانن اشاره کرد .
شما برای مشاهده ی دستگاه های پرینتر و کارتریج کانن می توانید پس از ورود به سایت برایتو از منوی بالای صفحه وارد دسته کارتریج و پرینتر شوید و محصول مورد نظر خود را با مشاهده عکس و توضیحات خریداری نمایید .
برای مشاهده کارتریج عرضه شده در برایتو اینجا کلیک نمایید.

برایتو پخش لوازم التحریر و ملزومات اداری با داشتن کادری مجرب سعی در استفاده و ارائه فناوری های نو در فعالیت های خود دارد تا بتواند همگام با پیشرفت تکنولوژی در جهان خدماتی نوین را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد.
یکی از این خدمات که همواره بر پایه ی دانش روز و تکنولوژی های جهانیست می توان استفاده از بستر اینترنت و ایجاد وب سایت WWW.BERAITO.COM باشد.